Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mlodaaa

jakie studia uwazacie

Polecane posty

Gość pytanko mam
to nie studia robia z kogos swiatłego człeka bo na studiach tylko czesc jest madrych ludzi znikoma czesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
budownictwo architektura medycyna (? jeśli ktoś pracuje na kilku etatach albo stąd wyjedzie) adwokaci wykładowca akademicki (po studiach na jakimkolwiek kierunku możesz zdeklarowac chęć doktoryzowania się i pozostania na macierzystej uczelni..najpierw robisz kilka lat jako asystent a potem jak się uda to jesteś wykładowcą/ćwiczeniowcem/laborantem) na pewno tez studia związane z komunikacją i PR :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość only management

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale szczerze mówią jak ktoś jest dobry w tym co robi to ma dobre zarobki :) ja studiuje 2 kierunki..jeden nieprzyszłościowy, a drugi taki w którym się ciężko wybić..a ten drugi kocham i wiem że będę w tym dobra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. ten nieprzyszłościowy to socjologia 2. a ten który kocham to dziennikarstwo i komunikacja społeczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam pojeca na jakie studia isc chcialam na turystyke i rekreacje na AWF ale przeszkoda jest to ze nie umiem plywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkiem serio piszeeeeeee
medycyna (? jeśli ktoś pracuje na kilku etatach albo stąd wyjedzie)?????????? raczysz zartowac raczej Moj wuj jest laryngologiem Pracuje w szpitalu i ma prywatna praktyke Jest specem nie lada operuje noski zatoki i takie tam zarabia jakies 200 000 miesiecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
medycyna to trudny kierunek zreszta mnie za bardzo nie interesuje nie ma takiego jednego wybranego dal mnie i to jest problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×