Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pracownik

Czym sie zajmuje pracownik działu marketingu?

Polecane posty

Gość pracownik

Właśnie przeczytałam ogłoszenie, że potrzebują pracownika działu marketingu. Może mi ktoś powiedzieć czym się taka osoba zajmuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajmuje się marketingiem właśnie. Poszkaj w necie jak chcesz sie coś więcej dowiedzieć bo marketing to dość szerokie pojecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli nawet nie wiesz co to
marketing, to ja uzasadnisz, że mają Cię tam przyjąć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pracowałam w wydziale marketingu kiedyś i oto czym się tam zajmowałam: współpraca z mediami, przygotowywanie graficznych reklam np do gazet, organizowanie akcji promocyjnych, zamawianie gadżetów z logo firmy, ale także budżetowanie (ogólnie trzymanie pieczy nad wydatkami wydziału), przygotowywanie umów sponsoringu i co najprzyjemniejsze, częste wyjazdy na targi, konferencje etc:) Aha, współpraca z drukarniami w zakresie np. druku ulotek, papieru firmowego. :) to tyle co mi się akurat przypomniało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, zaczęło mnie to również interesować więc podbijam temat, moze ktoś coś doda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nic nie doda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Organizacja akcji marketingowych (to co pisała dżaga aga), samodzielne przygotowanie materiałów reklamowych w programach graficznych (trzeba się posługiwać biegle polskim), badania rynku, wyjazdy na targi i konferencje (prawko + angielski). Ale jeśli ogłoszenie brzmi "szukamy pracownika do działu marketingu" i nie ma tam nic więcej, to na 99% szukają akwizytora/telemarketera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×