Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość monik123

10 kg w 2 tygodnie?!

Polecane posty

Gość ta dieta to twoj wymysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie za bardzo rozumiem o co chodzi z tym postem powyżej , ale miło mi ,że ktoś ma tak dobre o mnie zdanie . Dziś idzie mi całkiem nieźle , zjadłam jabłko , teraz piję jogurcik , a wieczorem jajeczniczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAaa już wiem , chodzi o to ,że niektóre elementy diety stosowałam juz wcześniej , no prosze jakiś bystry obserwator mi się trafił . A może się do mnie dołączysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś drugi dzień , bardzo fajny , jestem już po obiedzie , za 3 godziny kolacja - kanapka z wędliną . Bardzo mi się ta dieta podoba , ciekawa jestem ile można na niej schudnąć . Szkoda tylko ,że odchudzam się tu sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buła i jak
? czujesz róznicę,lzejsza jestes? a jak samopoczucie ? Ile masz latek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buła i jak
ups ,widzę,masz 40 latek? to pewnie schudniesz mniej niz przewiduje dieta,ale zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki . Masz rację w moim wieku trudniej się chudnie ,ale myślę że mi się uda . Mam silną motywację . Dziś jeśli chodzi o jedzenie miną mi dzień . Poniewaz wychodze i nie będę miała możliwości jedzenia i mkyślenia o nim , to na pewno wytrwam .Po dwóch dniach mam mniejszy brzuch , wiem ,że to woda zlatuje , ale to jest mi też potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A poza tym wiesz w moim wieku chyba jednak trochę mniej odczuwa się głód ( przynajmniej ja tak mam ) , a ta dieta podobno działa cuda, choć tak naprawdę to wcześniej jadłam niewiele więcej , może dzięki temu ustrzegę się jo jo bo schudnę na pewno . Tak naprawdę , to chciałabym tylko 5 kg żeby źle nie wyglądać na twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bułeczko
trzymam kciuki ,dziekuje za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga1503
czesc Monik wlasnie natknelam sie na twoja diete od jutra ja zastosuje takze dam ci znac .chce zrzucic 20kg dotatkowo biore reductil takze mam nadzieje ze skutek bedzie widoczny po 2 tygodniach .do uslyszeni .pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro trzeci dzień diety , mam nadzieję ,że minie mi równie dobrze jak dwa pierwsze ,choć jest bardziej restrykcyjny . Ale mam nadzieję ,że zapału mi wystarczy . Aga witaj , będzie mi miło odchudzać się razem z tobą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś mój 3 dzień , jestem po jogurcie , teraz szykuję sobie pierś z kurczaka i marchewkę . Muszę się do czegoś przyznać , codziennie muszę zjeść 3,4 kostki gorzkiej czekolady , ale może dzięki temu nie napadne na słodycze po skończeniu diety i może dlatego tylko tyle mi starcza , żeby zaspokoić chęć na słodycze . Wiem ,że wytrwam tylko cały czas mi szkoda ,że jestem sama . Aga , a jak u ciebie zaczęłas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mija trzeci dzień diety , dziś zjadłam jeszcze bułkę drożdżową , ale bez specjalnych wyrzutów sumienia . Jutro ciężki dzień , bo tylko 2 jabłka i 2 szklanki jogurtu , ale jak nie wytrzymam , to jeszcze coś dorzucę . W niedziele się ważę , choć nie wiem czy będzie to miarodajne bo wielkimi krokami zbliża mi się @ . ale słowo się rzekło . Pozdrawiam wszystkich czytających

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga1503
witam Bula no i tak zaczelam wlasnie ta scisla diete glodna nawet nie jestem/tak sobe mowie/w sumie to nic nie jadlam tylko jogurt i jablko no i kawka bez ktorej zyc nie moge wlasnie popijam wode zeby zapelnic sobie zoladek mam nadzieje ze wytrzymam 2tygodnie szybko zleci .postanowilam ze do pracy jezdzic bede rowerem /tylko 12km niezle co/wlasni dotarlam do domu zrypana jestem jak nie wiem pracuje od 6h00do 19 tej super co takze nie mam za duzo czasu na jedzonko daj znac jak ci leci w sumie to w diecie tej nie ma duzo do jedzenia co ? pozdrawiam i do uslyszenia pa/pisze drugi raz bo nie jestem pewna czy dotarla moja wypowiedz/komputer mi sie zawiesil/jezeli dotarla to nic buzka pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga , sądząc po twoim nicku jesteśmy imienniczkami :D , fajnie ,że do mnie dołączyłaś . Rzeczywiście jedzenia duzo nie ma , ale nie jest tak źle , chyba bardziej męczyłam się na kopenhaskiej , pisz jak ci idzie i nie poddawaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glutkowinka
Jutro zaczynam tą dietę... wiem że może nie jest najzdrowsza ale zobaczymy czy tym razem się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja niestety jutro powtarzam czwarty dzień , wstyd się przyznać ,ale najadłam się nalesników , które miały być dla córki . No trudno - jutro walka dalej , nie mam zamiaru przerywać diety , poddawać sie . Glutkowinka , jak nie spróbujesz nie będziesz wiedziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga1503
no i jak ci idzie Bula .dajesz rade wytrzymujesz ja zaczelam od poczatku bo w sobote mialam niezla impreze takze odpuscilam takwiec zaczynam od jutra na sto procent do uslyszenia pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedroneczka222
hej hej ja sie dolanczam tylko troszke zmienie ale nie wiele bede jadla tak mniejwiecej jablka marchewki jogurt naturalny jajka tzn wybiore dziennie sposrod tych produktow tak zeby zmiescic sie w 300ckcal ciekawe czy cos schudne teraz mam 164 okolo i 55,5kg-56

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoszęęeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×