Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

Moje dziecko definitywnie sprzeciwiło się jabłku.Myślałam, że żołądek mi wyrzuci przez ten przełyk. czasami już brak mi sił, zamiast cieszyć się ciążą ja po prostu mam już serdecznie dość tych nudności 24h na dobę i rzygania w najmniej odpowiednim momencie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę po bułkę. jeś nie mogę tylko bym rzygała i rzygała, ciągle zapycham sie owocami i warzywami bo do tej pory jako jedyne nie wywoływały wymiotów (no i fast foody ale tych unikam jak mogę).A tu taka niespodzianka po jabłku, na prawdę, chyba zbliża mi się kryzys. I nie wiem co mam zrobić... załamka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też na razie nie wymiotowałam ani razu, a mdłości takie mocne skończyły się 17 grudnia choć jeszcze mdli mnie od czasu do czasu, zwłaszcza jak muszę zjeść coś mięsnego, ale nie tak jak wtedy:O na szczęście:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja włąsnioe dostałam boleśnie w żebro ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posłałam mailem mojemu M moją stopkę (do pracy) :) ciekawe co powie jak zobaczy?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najfajniesz jest to jak se spisz a ty nagle noga z brzucha zaczyna ci wystawac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno:) już nie mogę się doczekać:) A Wy chcieliście dziewczynkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chciałam a mąż chciał syna ale wyszło na moje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój M chce dziewczynkę więc i ja też:) poza tym czuję, że będzie dziewuszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czulam ze bedzie chlopiec dopiero na 3d mi pokazali :) ze panienka ;d az sie popłakałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co Ty? trochę mnie zaskoczyłaś, bo myślałam, że kobieca intuicja nie zawodzi, a jednak;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta intuicja zawodzi i ti na maxa,ja czułam ze bedzie syn na 100%,wszyscy znajomi tez tylko mój chłopina sie uparł ze chce kobiete i poszlismy na usg a lekarsz woła :\"cipeczka\" mówie wam jaja jak nic,ale byłam w szoku,teraz licze na synka ale zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta intuicja zawodzi i ti na maxa,ja czułam ze bedzie syn na 100%,wszyscy znajomi tez tylko mój chłopina sie uparł ze chce kobiete i poszlismy na usg a lekarsz woła :\"cipeczka\" mówie wam jaja jak nic,ale byłam w szoku,teraz licze na synka ale zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dotąd nie zawodziła mnie intuicja, ale skoro tak mówicie...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blleeeee Zaraz się zapłaczę. Zepsuł mi się mój laptop on tak całkiem zdechł. Skasowała mi się notka. Idę spać. Jestem beznadziejna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie kolezanki, nasmarowalyscie dzisiaj ze hohoho, dopiero was nadrabiam, kotkaa gratuluje ciazy wielorakiej - tyle szczescia naraz po prostu cudowne a jak twoj maz zareagowal ? ja ostatnio cos mojemu o blizniakach napomknelam be3dak sie wystraszyl i caly czas rozmawia z brzuszkiem tak jak by tam byla jedna osoba - mowi ze chce miec trojke ale nie na raz. Hm dowiemy sie w czwartek. kotkaa czy to bylo twoje pierwsze usg ? ja mialam ostania 15 11 i pierwsze dopiero w czwartek tak chce uslyszec ze wszystko jest w porzadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny pozdrawiam wszystkich u mnie wkoncu wszytko sie uspokoilo nudnosci minely!!! hura znowu moge normalnie funkcjonowac, pojechalam dzisiaj na zakupy i kupilam sobie spodnie ciazowe bardzo fajne tam gdzie jest brzuszek maja szeroka gumke takze nic nie cisnie i jest jeszcze miejsce na naciagniecie jutro wracam do pracy po 3 tyg przerwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jeju dziewczyny ale się opisałyście.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja właśnie jutro szykuję się na rozmowę z przesami odnośnie ciąży.Mam nadzieję że linczu nie będzie.Mam zamiar a właściwie muszę wrócić do pracy po macierzyńskim bo ciężko będzie z jednej pensji męża utrzymać się w 5 lub 6 osób...Dziwnie wyszło bo we wrześniu dostałam awans (po 6 latach) i to taki znaczący.Ale cóż.Przynajmniej zasiłek macierzyński będę miała spory:-) Co do wieku męża...to chyba żadna mnie nie przebije.Ja jestem z 1978 mąż z 1988 syn z 1998 a trzecie dziecko będzie z 2008.Między mną a męzem jest 10 lat różnicy:-):-):-) Ja też nie mogę się doczekać usg----->ale to dopiero za 2 tygodnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Budgie, a dlaczego byłaś tak wcześnie na tym USG, co ma wykazać ewentualnie Zespół Downa - mnie lekarka kazała między 15 a 20 stycznia to zrobić, bo powiedziala ze to się robi w 12 tc, a my miałyśmy w tym samym dniu ostatnią @ i takie same cykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katee
Karusia1978 to tak samo jak mój K. też 88, tylko, że ja 87:-) Dziewczyny jak się robi takie stopki? Bo ja próbuję, próbuję i mi jakoś nie chce wyjść:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate musisz zaczernic swoj nick wejdz w preferencje i wpisz haslo a na dole masz stopke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×