Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

Szylusia - ciesz sie że jest okej :-) siostro Ty moja :D hehe wiesz TY masz jednak fajnego lekarza - mój powiedziała że zdjęcie na USG jest rozmazane i nie wydrukuje mi go :-( je chce zdjęcie mojego dzidziusia !!! :o Oczko Ty masz już dużego dzidziusia ale zostań z nami na sierpniu :-) podejrzewam że urodzisz w lipcu ale zostań z nami :) Aha i musz sie przyznać że cytologii też nie miałam robionej :p heh właśnie jeszcze jedno : CZY BADANIA PRENATALNE KOSZTUJĄ CZY ROBI SIĘ JE W OKREŚLONYM TYGONDIU I JAKA JEST PROCENTOWOŚĆ :-) TZN NA ILE PROCENT SIĘ ZGADZAJĄ WYNIKI TYCH BADAŃ I PÓŹNIEJ JAK DZIDZIUŚ SIĘ URODZI ?? :-) kołderka* - kochaniutka to wszystko nie zależy od Nas to jest tam u góry zapisane ... każdy ma mieć w życiu tak a nie inaczej może mi pisane jest że sie rozwiode albo kogoś strace - nie myśle o tym ale wiem że tak może być - nie martw się - teraz nic innego jak pracujcie w ogródku :-) żeby coś zakiełkowało na nowo :) :**** pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde napisałam ciesz sie a miało być że ja sie CIESZE ŻE WSZYSTKO OKIII :-) sorki za błędy wstałam niedawno musze sie przyznać :p :p :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydrukowanie zdjęcia dziecka coś kosztuje? Bo słyszałam, że tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katee z tego co wiem nie ale te badania moja koleżanka płaciła 150 zł prenatalne bo miała trojaczki i chciała szybko wiedzieć co będzie ;-) i płaciła w klinice 150 zł w tym byy zdjęcia niby za darmo ... więc nie wiem jak tam u was kosztują prenatalne ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy
miala któras tak, że tes wyszedł negatywny a byla w ciazy??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ HEJ HEJ Dzis czuje sie troszku lepiej ,ale nadal odczuwal ból w dole od tego wiercenia rzy usg ,aby mój maz wszytsko zobaczył:P:P Zdjecia z Usg sa bezplatne,bo jakby mialo byc inaczej,placi sie tylko troszku wiecej jak chce sie filmik z usg.Usg genetyczne ja bynajmniej mam za darmo,a prywatnie kosztuje 80 zł.,ja bede miala robione 28-ego lutego,bo moja gin twierdzi,ze pod koniec 14 tc jest najlepiej je robic:D:D A teraz dołaczam linki do moich wczorajszych zdjec z Usg i mój brzusio,bo wywaliło mi go :D:D: 1)brzusio [URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=057d901ce73d31e5]http://images31.fotosik.pl/127/057 2)dzidzia [URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=67cfbfdfdda3295c]http://images31.fotosik.pl/127/67cf 3)dzidzia pokazuje nam piatkę [URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=5aa41a47b50c10ce]http://images26.fotosik.pl/150/5aa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szylusia jakie piekne dziecko :D Sliczne zdjecia A brzuch to ty masz taki jak ja :( a ja jestem w 6 miesiacu :( Oj chyba Borys bedzie malym chlopcem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szylusia a do lekarza chodzisz prywatnie czy państwowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy
test wyszedl negatyw. ale ja jakos tak nie czuje sie za dobrze.. dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy - wpisz w kafe jest tam pełno takich postów - ja ci na pewno nie pomoge słysząć \" czuje sie jakoś dziwnie \" - to nie objaw ciąży ! Jak test pokazuje negatyw - może opóźnia ci się @ prze stres prace chorobę .... itp . Szylusia :-) hehehehehe ale brzuchol - chyba po tłustym czwartku :p Jestem w identycznej sytacji a Ty masz brzuch a ja nie ... narazie powiększył się ale minimalnie ! :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mini55🌼 ojjjjjjjjjjjjjjj no to moze twoje malentwo bedzo normalnych wymiarow,a ja bede miala wielkie dziecko:P:P Poza tym ja mam mocno loroze ledzwiowa poglebiona,ktora to zawsze mi bodzio wypychala do przodu,no i jakies sadelko tez jest:P:P:Pale teraz moge chociaz zwalic na ciaze:D katee🌼 Ja chodze do przychodni prywatnej,w ktorej chodze na fundusz do lekarki,tylko wczoraj bylam prywatnie,gdyz z dnia na dzien na fundusz sie nie da...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak za darmo prenatalne ? Z kasy chorej ? albo jak ? ja chodze privatnie do mojej gin i ostatnio ciapa nie dała mi zdjęć z USG :/ powiedziała że rozmazane było i niewidoczne jeszcze :/ a przecież w tyms amy tyg co Ty szylusia jestem a byłam tydzień temu !!!!! :o :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eudaiomonia🌼 No ja zawsze chodze do gabinetow prywatnych i zawsze na fundusz,za darmo i zawsze jak robi mi Usg mam zdjatko. Wczoraj zaplacilam no bo to z dnia na dzien sie umowilam na wizyte,no i 3 zdjatka dostalam bez rzadnego proszenia,sama drukowala bo jej sie podobało jak mój mąz był w szoku:D:D:D A teraz w 14 tc mam miec te przyziernosc karkowa itp.i powiedziala,ze mam sie zapisac na fundusz,wiec za darmo znowu:D:D:\\ No co ja na to poradze nie bede płakac:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szylusia bardzo fajna dzidzia jaka śliczna :D w jakim mieście ty mieszkasz że wszytko masz na kasę chorych??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok. Ja miałam usg nt w 12 tygodniu ciąży wg usg, to był już 13-14 tydzień ciąży. Teraz następne mam mieć robione między 18 a 22 tygodniem, czyli za miesiąc. Badania prenatalne, jeśli masz skierowanie to czasami są bezpłatne, ale za większość trzeba płacić. Wyniki zgadzają się na 80-90 % ale wiadomo, wszystkiego nie da się wyłąpać, nie wszystkie wady są widoczne itd. Katee mnie nigdy cytologia nie bolała, ale wczoraj było nieprzyjemnie. Ale może to też wina, ze nie pobiera wycinka z szyjki macicy a z pochwy. Poza tym jak mówiłam, próg bólu w ciąży się obniża. Uszy do góry, żyje przecież. jak będziesz rodzić to zawsze możesz poprośić o zwolnienie. Ja cytologię, miałam regularnie robioną przed ciążą. :) Eudaimonia, gdzież ja bym poszła, poza tym ja się tu pierwsza cieszyłam więc gdzie ja pójdę do obcych, jak was wszystkich znam? :) Szylusia strasznie tanio to USG u ciebie, ja płaciłam 150 zł. I wiem, że ogólnie tyle kobiety płacą. Ja też muszę chyba sobie założyć gdzieś album i dokładać zdjęcia, żebyście mogły pooglądać. :) Ale dzidziusia ci pięknie widać, a brzuszek, to ja w miałam taki sam w 10 tygodniu :) Ale zastanawiam się jak to robisz, ze chodząc prywatnie, masz coś robione na fundusz, bo to raczej mało prawdopdobne, albo ja co ś nie zrozumiałam. Przecież np na przezierność na usg musisz mieć skierowanie, to jak za darmo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane No co ja mam na to poradzic:D:Dchodze do prywatnych gabinetow,ale tam tez mozna na fundusz,tylko dluzej sie czeka,np.na wizyte prywatna 1-6 dni,a na fundusz 1-1,5 miesiaca. Pani gin bedzie mi robic przyziernosc ...no i jak to okresliła Usg.genetyczne w 14 tc i to bezplatnie,wiec co mam sie kłócic:P:P Lecę do apteki po kolejne leki odezwe sie jak wroce p.s.ale dzis bola mnie ledziwe wyprostowac sie nie moge....jak nie urok to sra......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, właśnie wróciłam od lekarza wszystko ok, ale denerwowałam się jak głupia :-). Jestem w 14 tyg. i miałam dzisiaj robioną przezierność karkową. Wydaje mi się, że to jest pierwsze badanie prenatalne z tego co mówił lekarz to mogę jeszcze zrobić krew, ale nie chcę. W przypadku chorób genetycznych i tak nie ma możliwości pomóc dzidzi, a po co się martwić. Zresztą te testy nie dają jednoznacznego wyniku dzidzia chora albo nie, tylko procent prawdopodobieństwa wystąpienia choroby. Jeśli macie jakieś inne informacje to \"wrzućcie\" na forum. Dowiedzieliśmy się po za tym że na 80% rośnie potomek płci męskiej!!! Tak się odkrywał ciągle, że nie wiem czy ekshibicjonista z niego nie wyrośnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też do końca nie wiadomo bo trochę wcześnie może przy następnym usg będzie lepiej widać Zresztą moją mamę też zapewniali, że chłopczyk nawet imię rodzice wybrali Maciek i dosyć mocno się zdziwili. W przychodni do której chodzę, mój lekarz też zapisuje mnie na NFZ jeśli trzeba zrobić badania kontrolne. Krew mocz cytologia itp. miałam robione na NFZ. A na USG wolę chodzić prywatnie bo ma więcej czasu i po za tym wydaje mi się że w gabinetach do \"obsługi odpłatnych\" ma lepszy sprzęt, ale może nie jestem dobrze zorientowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gtreee, nie każdego stać na prywatną służbę zdrowia a państwowa jest po to by ludzie mogli z niej korzystać. Nie tobie to oceniać, czy robi dobrze czy źle. Nie każdy lekarz prywatny jest godny zaufania i nie każdy państwowy to konował który nic nie umie. Bo i tu i tu mogą potraktować cię jak śmiecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gimelka
czesc dziewczynki:) jak po tlustym czwarktu?? ja mialam wczoraj taki brzuchol ze nie moglam sobie miejsca znalezc w lozku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klinika jest prywantna nie jest to NZOZ, ale mają podpisaną umowę z NFZ więc to co sie da robię państwowo ,a za resztę płacę, więc prywatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gtreee: Zupełnie niedorzeczne, ale niestety jak Bog chce kogoś pokarać to mu rozum odbiera. Gtreee, szczerze Ci współczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gimelka
ide do szwagierki na sledzika:) do pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malir - Dowiedzieliśmy się po za tym że na 80% rośnie potomek płci męskiej!!! Tak się odkrywał ciągle, że nie wiem czy ekshibicjonista z niego nie wyrośnie kurcze a Ty jesteś w 14 tyg i lekarz powiedział na 80% jak dla mnie musi być 100% nie chce na 80 czy 99 - :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×