Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

Hellooo🖐️ A ja sobie odpoczywam,mąz nie pozwala mi sprzątac,czasami cos tam zrobie,ale w sumie nawet jakbym chciala to chwile cos porobie i zaraz boli brzuch i taka ze mna robota.Wiec mąz robi,ostatnio sprzatal w niedziele,bo byl po sluzbie i stwierdzil,ze musi umyc okna,bo byly po deszczach juz brudne. Ja wyłapałam doline jakas,bo siedzialam i patrzylam i czulam sie jak kaleka ktora nie moze sie ruszyc:(:(:( A maz tak sie rozpedzilz,e popral,porozwieszal,zmyl podlogi,okna i cala kuchnie sprzatnal:D:D,a ja sie glupio z tym czuje,no ale coz samopoczucie nie wybiera i czuje sie tak jak sie czuje,nawet jak chce cos zrobic to nie daje rady i taka to robota:( Jutro wizyta u ginki,usg a potem do poloznej zobaczyc sale porodowe,mam nadzieje,ze sie nam uda:D:D,ze nie bedzie znowu jakiejs pani ktora akurat rodzi albo jest tuz po:P:P,choc w sumie i tak wiem,ze tam jest super zrobione,lozko porodowe na pilota,nowiutenkie,caly sprzet typu pilki,worki itp.lazienka na sali,wanna,prysznic,muzyczka relaksacyjna,przyciemniane swiatło:D:D:D Dzis mam troszke wiecej skurczy niz wczoraj,ale i tak jest ich stosunkowo niewiele,zwazywszy ile bylo ich ostatnio,wiec chyba nie jest zle,no ale pewnie dlatego jest ich malo,bo w sumie caly czas leze wiec ciekawe co bedzie jak zaczne sie wiecej ruszac:(:(albo jak odstawie za tydzien juz na bank leki,no ale wtedy bedzie juz 36 tc wiec lakarka mowi,ze bedzie dobrze awet jak urodze....zobaczymy Dam znac jutro jak wroce od ginki i poloznej co tam u naszego bzyka slychac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczko nie denerwuj sie , bedzie dobrze i juz niebawem bedziesz miec swojego maluszka :) szylusia trzymam kciuki za wizyte !! zmykam przed tv i moze uda mi sie dzis spokojnie zasnac... DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja witam prawie z rana. Cała noc nie przespana, to wstałam o 10. Dajcie spokój ten ból brzucha w nocy jest okropny. Guślarka cieszę się, że już lepiej się czujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brombabomba
Dzieńdoberek Nawet nie wiecie jak ja si cieszę, ze sie do Was wpisałam. Do wczoraj miałam wrażenie, ze to u mnie ta ciąża jakoś dziwnie przebiega. ale jak Was dziasiaj poczytałam to odetchnęłam... flamasterka ja mam czuja, że uwolnię swojego Ivo w pierwszej połowie sierpnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brombabomba ja to mam przeczucia od dawna że to już :D Moja intuicja nie działa tak jak powinna :D A raczej nie posiadam owego talentu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brombabomba
Dziewczyny, że bóle brzucha męczą nie tylko mnie to już wiem. Powiedzcie mi jeszcze, czy któraś z Was ma takie uczucie jakby mieszkaniec jej brzucha miał zamiar wysunąć się mmimo, że nie ma rozwarcia. Nawet po krótkim spacerze mam taki ból krocza (co za cudowne słowo)m że szlag mnie trafia. Mój gin twierdzi, że nie mam rozwarcia, szyjka jest ok. a mnie szlag trafia bo czuje sie jakbym od kilku miesięc na lekcje konnej jazdy chodziła. Marudzę za bardzo???? sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe, każda z nas marudzi :D otoczeniu tak trochę głupio, a tutaj ja przynajmniej czuję zrozumienie :D Także też spokojnie możesz narzekać i marudzić :D Co do tego bólu krocza, to dużo dziewczyn pisało, ja mam je szczególnie w nocy. A w ciagu dnia miałam takie uczucie jakby moje dziecię wyciągało nogę, albo rękę uderzało tam, tak jakby mnie coś kuło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brombabomba
oko Ty to już faktycznie przy końcówce jesteś Zazdroszczę Ci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, jestem juz w domu wiec teraz bede z wami na boiezaco... zpostalo mi 2 tyg wczoraj w nocy i rano tak sie dziwnie czulam poszlam na ktg a potem do gina doslownie myslalam ze sie zaczelo... ale lekarz mnie uspokoil ze rozwarcie i szyjka bez zmian wiec powinnam wytrzymac te 2tyg ale tez jest mozliwosc ze w kazdej chwli moge zaczac rodzic.. moja mala ma juz 3300g :)posprawdzal wszystkie narzady, bicie serduszka ulozenia lozyska i wszystko jest super ja za to schudlam 1kg i od poczatku ciazy mam na plusie 11kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anabanana, ale ci zazdroszczę tej wagi :D Widzę, że lekarze mówią nam już to samo, że może tydzień a może być już :D I bądź tu człowieku spokojny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brombabomba
Babeczki temat wózków już pewnie dawno macie załatwiony. Ja należę do tych "last minute" i właśnie gorączkowo się zastanawiam. Potrzebuję terenówki bo pod lasem na piaskach mieszkam a od mnogości ofert to juz mi się w glowie zakręciło... Jak macie jakieś uwagi i opinie chętnie je poznam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co ja mam Jedo fyn i myślę, że spokojnie bo pociągną na takich terenach, ma duże pompowane koła, regulowane zawieszenie. Nie wiem czy nie lepsza by była jednak wersja 4 kołowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brombabomba
anabanana - zauważyłam, że mieszkamy dosyc blisko siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brombabomba
oko dzięki zaraz sprawdzę sobie go w necie bo o takim jeszcze nie słyszałam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć babki kurcze widzę ze i nie tylko ja mam bole brzucha w nocy, co za okropieństwo.. widzę ze brzuch mi sie obniżył wiec dziś jadę kupić resztę rzeczy tzn takich duperelków bo aż sie boje ze może zacząć sie niespodziewanie tym bardziej ze moja mama wszystkich nas tzn 4 rodziła 3-4 tyg wcześniej, i może mam to w genach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brombabomba
dziewczyny czy te nocne bóle przypominają wam bardziej skórcze, czy bardziej kolki???? Ja mam zdecydowane kolki - jakby mi ktoś jeża od środka przykładał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie z niedzieli na poniedziałek oprocz bóli miłam skurcze ale dzis tylko bóle .. oko wierze ci ze chcesz miec to juz za soba, ja zreszta tez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny czytam was na bieżąco i myslami jestem z wami ale zawsze brakuje mi czasu aby cos napisać. Od teraz jestem juz na zwolnieniu wiec bede na bieżąco. Humorki typowe jak przed końcem ciąży każda je ma ale to już niedługo i nasze kruszyny będą z nami Mój synuś jakiś leniwy sie zrobił chyba ma już mało miejsca, ma takie napady są dni ze ledwo daje znac o sobie a są dni ze wariuje niesamowicie, mi zostało jeszcze 5 tygodni przymierzam się do spakowania torby ale jakoś to odkładam. Nie przejmujcie się wózkiem my jeszcze też nie mamy, wiemy ze bedzie to 3tec albo x-lander mąż pojedzie i kupi przed samym końcem, reszta gotowa na przyjście chyba Filipa ( ale byłoby gdyby Filip okazał się Blanką :) ), co do wagi to ja w 36 tygodniu mam 7 kg na plusie chyba niewiele ale lekarz powiedział ze 8-9 kg przez cała ciąze to dobrze pozniej bedzie mi latwiej. Ciekawe ile mój skarb waży bo w 32 tyg mial 1,5 kg chyba wielkoludem nie będzie ale mysle ze z 2 kg juz ma, pozdrawiam was serdecznie buziaki dla wszystkich mamusiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm dziwny to ból, tak jakby coś się napinało, do tego kolka, do tego palenie w środku, do tego zgaga. Biorę magnez, od tego czasu są noce, które przesypiam całe. Ale ja wyczaiłam od czego to jest. Maluch ma już mało miejsca i wciska się w nocy w jeden bok i np nogę wciska w żołądek, boli jak fix do tego zgaga. Nie wiem dlaczego taj jest. Ale to od dłuższego czasu mam, może od 6 miesiąca ciąży, że brzuch mnie nocami boli. Ale teraz to już masakra, nie mogę sobie miejsca znaleść. Ale wystarczy trochę się przejść, pogłaskać brzuszek i trochę przechodzi :). Może niuniu potrzebuje czułości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justynka ja tez bede miec Filipa :) moj mały tez jest niewielki, lekarka powiedziała ze kolosa nie urodze :) i to mnie cieszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmykam obudzić. i czas sie szykować na zakupy :) do miłego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to bedzie im trzeba jakies pseudo nadac :P:P:P albo przydomek.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bedzie nam łatwiej rodzić jak dziecko mniejsze, chociaż ja chyba na cesarkę się szykuję, bo moj maluszek ma owiniętą pępowinę wokół szyjki, ponoc lekarze w porę mogą ją zdjąć ale powiem wam ze się boję ze sie poddusi niedotleni, jak tu rodzić w myślą ze może z maluszkiem coś jest nei tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×