Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

u nas rumunki na placu noszą w takich chustach w kwiaty dzieci:-) ale bedzie beka jak wyskoczymy na miasto:-) oczko--->jak sobie nie poradzę z wiązaniem to bedę do ciebie udarzać po pomoc;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karusia. Jestem pewna, że sobie na 100 procent poradzisz. Ja już wypróbowałam dwa wiązania. A jak będziesz miała wężeł płaski Pojedynczy, to ten do zakończenia. To sobie go rób tak. PRAWY NA LEWY< LEWY NA PRAWY :D. Wtedy go poprawnie zrobisz, bez patrzenia na rysunek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka-> podaj mi prosze swojego emaila, to Ci przysle zaproszenie, bo te torebki w promocyjnych cenach sprzedaja przez taka klubowa strone, do ktorej musi Cie ktos zaprosic. W tym klubie ciagle robia jakies promocje. od dzis do soboty jest sprzedaz LUPO i maja naprawde dobre ceny, np. torebki za 300 euro sprzedaja po 150. mankamentem jest, ze mnostwo modeli jest juz wysprzedanych, bo wiadomo, ze w takich cenach jest duzo chetnych. Tak wiec jesli jestes zainteresowana, przeslij mi swoj adres emailowy, to Ci wysle zaproszenie do klubu i bedziesz mogla brac udzial we wszelkich promocjach. Nie wiem tylko czy wysylaja do Holandii:( ale w razie czego moge ci wyslac ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewitap- wyslalam na wspolnego emaila moj adres. Tutaj nie daje bo pozniej spam przychodzi :o co do torebki to ja wybralam kroj bardzo klasyczny, nic szalowego typu czerwien czy pomarancz bo widzialam i takie - swoja droga sliczne. Jednak byla droga wiec postanowilam nie szalec z wzorami zeby ja ponosic nie zaleznie od tego co jest trendy w danym momencie :) wuaga uwaga moj maly jak wczoraj wykapany zasnal o 19 to sie dopiero obudzil o 5 rano !!!!!!!!!!! bylam w szoku i w nocy juz sie z przyzwyczajenie budzialam i sprawdzalam czy wszystko z nim ok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny-dobrze nie tylko ja nie śpię;-) przepisuję właśnie słowa kołysanki którą moja emila i miśka uwielbiają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znam jej tytułu przez co nie mogę jej nigdzie znaleźć.w ogóle nie znałam tej kołysanki ale ma tak piekną melodię i spiewa ją mała dziewczynka więc chwyta za serce.Usłyszałam ją w gg radio kids leci koło 9 i 14 siadłam z długopisem i kartką i zapisywałam tekst.Moje dziewczyny uwielbiają tą stację.Misia mi przy tych piosenkach zasypia.Teraz też śpi a nuta leci:-) Melodię musicie sobie podsłuchać a tekst: to jest kołysanka,kołysanka smutna ukryta w melodii zapisana w nutkach opowiada bajkę o małym chłopczyku który swoje marzenia ukrył w baloniku balonik był lekki wyrwał się na wietrze porwał chłopca marzenia wysoko w powietrze latał nad górami latał nad miastami nosił chłopca marzenia za oceanami doleciał do miejsca,w którym się spełniły lecz do swego chłopczyka nigdy nie wróciły każdy się zapyta zapewne dlaczego nie wróciły marzenia do chłopca małego nie wróciły marzenia do chłopca małego bowiem wyrósł chłopiec z wieku dziecięcego teraz gdy rozumiesz dziewczynko,chłopczyku schowaj swoje marzenia w dużym baloniku obwiąż go kokardą i puść go na wietrze niech uniesie je wysoko, wysoko w powietrze ładna nie?ale melodia łzy wyciska mówię wam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ustawie wiec sobie radio na gg jutro rano, tzn sprobuje :) Ja mam dla malego taka plytke- nazywa sie baby mozart i tez wydaje mi sie , ze ja lubi. Taka spokojna ta muzyczka i maly zasypia czasami na bujaczku ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zreszta moj maly wiekszosc dnia przesypia...czy muzyka jest czy nie :D spioch z niego niesamowity,na poczatku sie martwilam i poszlam do lekarza, ale podobno taki jego urok. Chociaz, nie powiem sa dni ze cale nie spi, tylko godzinke i jest marudny, no ale to sie rzadko zdarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie miałam wam kiedys juz pisac ze to sa tak jakby nasze piosenki z dziecinstwa.fajna ta stacja bo okazuje sie ze prawie wszystkie piosenki znam.fasolki tez leca.ale ta kołysanka jest piekna zobaczycie i jeszcze ta dziewczynka ja tak slicznie spiewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___chimerka___
Witam z rana! Moja Zuzia wychowana prenatalnie na hard rocku lubi tylko Purpli i Iron Maiden. Przyglada sie zawsze mamie z uwaga i pewnie mysli, ze to niezla swiruska jak spiewa:) W aucie zawsze antyradio i slucha tego co akurat puszczaja, czyli najczesciej czegos ciezkiego. Zreszta w 6 miesiacu byla z rodzicami na koncercie Metallici na Slaskim. Mmala - moja mala nie dosc, ze marnie podnosi glowe na brzuchu to jeszcze nienawidzi na brzuchu lezec, jest bunt, ze hej. Pliszka, jaki sposob znalazlas na swoja Miske? Mala ma 8 tyg i powinna juz na brzuchu pieknie glowe trzymac, a tu dupa i przyznam, ze trochemnie to martwi. Dodam, ze jak jest trzymana na rekach to glowe trzyma w miare stabilnie. Wiec nie wiem dlaczego na brzuchu nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chimerka moj na poczatku tez nie chcial na brzuchu lezec, wisk i pisk na caly dom wiec odpuszzalam. Ale przyechala moja mama i go kladla na minute przed kazdym karmieniem, brala go tez do siebie na brzuch i go kladla na bruszku, i jakos tam sam z siebie maly zaczal lepek ciagac do gory, teraz mu wychodzi juz swietnie i stabilnie trzyma glowke. nawet jak gl=o poloze to lezy az go nie wezme, nie protestuje :) wiec moja rada jest taka, zeby po malutku ja przyzwyczajac i klasc kilka razy dziennie na chwile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaagaaga123
Dziewczyny, czy któraś z Was mogłaby mi polecić jakąś konkretną karuzelę do łóżeczka dla mojej córci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka-> zaproszenie poszlo na Twojego maila. Wiesz, te torebki sa naprawde sliczne a ja napalilam sie na ta harmonijkowa - model reprezentacyjny LUPO, ale mi ja juz wykupili:( Buuuhhhh! Dupa ze mnie, bo moglam sie zarejestrowac na samym poczatku sprezdazy, bo oni maja okreslony stock i jak wyprzedadza, to koniec:( Dziewczyny, olsnijcie mnie z tym radiem dla dzieci.... jest w necie, a jesli tak, to jak je znalezc??? Jakas ciemna jestem. Karusia, slowa kolysanki sliczne. odnosnie spania, to moj maly ostatnio spal od 20-tej do 3.30 rano i tez sie zdrowo zdziwilam jak mnie obudzil o wpol do czwartej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___chimerka___
Julka - wlasnie klade mala przed kazdym karmieniem. Troche zawalilam na poczatku, jak mala miala 2 tyg. to pieknie obracala glowa na lewo i prawo na brzuszku i powinnam byla od tamtego czasu regularnie ja klasc, a mi nawet do glowy nie przyszlo i dopiero od jakiegos czasu zaczelam. Jest taki wrzask, ze szkoda mi jej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahoj chimerka--> Cwiczymy, ja mam mate na stole kłade ją na brzuch siadam na krzeslo i do niej gadam. a jak zaczyna wiszczec to dupa zbita.:) ewita--> jak masz gg, to powinnaś mieć gg radio, w dolnym prawym rogu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pliszka-> dzieki za oswiecenie. Nie mam gg wiec chyba dlatego nie wiedzialam. Ale niedlugo sobie zaloze:) Moj brat juz dawno mnie do tego namawia, ale cos sie ociagam. Ja klade malego na brzuszku jak nie moze pruknac. Troche mu pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewitap dzieki juz sie zalogowalam wysylaja do uk wiec luz, mam tam znajomych i podam ich adres a odbiore potem :) bo sie wybieram w styczniu lub na Sylwestra co do stronki, to wlasnie ja przegladam i widze tylko ze maja skarpetki calvin klein nie widze jakiejs listy rzeczy co sprzedaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ!! mam nadzieje,że do Was dołączę:) własnie zrobiłam test i ichyba są dwie kreseczki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie chcę zapeszyc, ale to niesamowite uczucie!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na samym dole gg masz wybór kanałow.wybierasz kids dajesz play i leci:-) co do karuzeli to kupiłam fisher price misie przebrane za pszczółki za 50zł na allegro i jestem zadowolona.,Misia melodie uwielbia bo tam sa takze dzwieki natury ,swiatło i cienie padajace na sciane jak jest ciemno.i jest sterowana pilotem wiec moge ja ze swojego łózka właczyc i wyłaczyc kładzcie dzieci na chwilke na swojej klatce piersiowej tak brzuch do brzucha wtedy dziecko bedzie podnosiło głowe zeby zobaczyc twarz matki.Moze to pomoze.Ja ja tak kładłam na sobie i spiewałam zeby wiedziała gdzie sie patrzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×