Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

brombabomba--->. tylko szczepionka Hep B (przeciwko bakterii powodującej m.in. zapalenie opon mózgowych) podawana noworodkom przekracza zalecany limit 36 razy. TO jakaś bzdura jest.M powiedziała , że hepb może być dwa w jednym polio i wzwb ale polio to nie bakteryjna choroba i nie opon mózgowych. a i jeszcze że troszke naciągany ten artykuł. osądzcie same. Ja wiezrze swojej M .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jaja on w polsce kosztuje 499 zlotych a ja identyczny sobie kupie za 70 euro !!!!!!!!!!!!! ale szok normalnie, ja juz kiedys mowilam, ze na zakupy w Polsce mnie nie stac :) http://cgi.ebay.de/Tefal-Dampfgarer-VitaCuisine-VS-4001-NEU_W0QQitemZ130263954854QQcmdZViewItem?hash=item130263954854&_trkparms=72%3A1280|39%3A1|66%3A2|65%3A12|240%3A1318&_trksid=p3286.c0.m14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego własnie pisałam, że już durna jestem, bo z jednej strony piszą tak z drugiej siak a ja przedewszystkim nie chcę zaszkodzić mojemu synkowi i nie upieram sie na 100%, że nie zaszczepię tylko szukam informacji żeby podjąc własciwą decyzję dzieki pliszka poczytałam co wysłałaś ale jako laik w temacie muszę jeszcze z raz przeczytać coby więcej zrozumieć:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pliszka i właśnie o to chodzi, że jedni piszą tak inni siak a ja durnieje nie zapieram się, że na 100% nie będe szczepić tylko szukam informacji aby podjąc właściwą decyzję artkuł już raz przeczytałm ale dla lepszego zrozumienia (laik jestem w tym temacie) trzasnę go z wieczorka raz jeszcze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do szczepien to ja rezygnuje z tej MMR ospa odra i rozyczka w 1 strzykawce i zaszczepie kazda z osobna, tutaj tak moge zrobic, i zrobie przerwe co 6 miesiecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja problemów ze smoczkiem nie mam. Mam nadzieję, że nie będzie problemów by go oduczyć. Miki potrzebuje smoczka czasami, nawet do zasypiania jest niepotrzebny :) Chimerka ja kupuję ten sam kształ z Canpola i z Fisher Price, te drugie są fajniejsze jeśli chodzi o kształt :) Carmelina śliczne maleństwo :D. Ty też niezła babeczka jesteś. :D Tutaj jest link: http://www.nokaut.pl/kombiwary/urzadzenie-tefal-vc1006-ultra-compact.html http://www.nokaut.pl/kombiwary/parowar-tefal-vc4003-vitamin.html http://www.maxaudio.pl/sklep/artykul/id/6315 Jest jeszcze taki srebrny ale nie mogę go znaleść. Jak byś była w sklepie to on ma w środku takie srebrne pojemniki. Po prostu JulkaCo do Tormentiolu. Nie wiem czy zauważyłaś i moja mama też mi ją poleciła. Też jest lekarzem. Ja jej ufam. Całe lata się tego używało, nadal się używa. Hmmm. Mmała, żadna z naszych dziewczyn. Mi włosy zaczęły wypadać. Ale jest to raczej związane z jesienią. Mój Mikołaj głowy nie chce podnościć na brzuszku. Czasami jak mu się zachce. Nie ma problemu bo główkę trzyma coraz stabilniej. Po prostu nie lubi tego i tyle. Szkoda go męczyć. abcd123 dziewczyny ci już odpowiedziały. Ale ja jeszcze powtórzę. Sama robiłam 4 testy. Pierwszy kreska widoczna tylko dla mnie, prawie nie było jej widać. Reszta też blada. Ani jeden nie wyszedł taki wzorowy. A co do wieku, nic się nie martw. 21 lat to już nie nastolatka :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas się chyba tak nie da. Szczepić każdą z osobna. Julka tak to jest ten. Ale strasznie drogo. Oglądałam go w Media i kosztował około 300 zł. Więc niewiele więcej niż u ciebie. Ale fakt wkurzają mnie ceny w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karusia mmr to niby ta co wywołuje autyzm. Ja też będe szczepić. A przeczytałaś o tej chuście co napisałam. Bo już nie odpisałam ci na smsa :). Mówię ci bułka z masłem. Julka ja chyba kupię ten http://www.maxaudio.pl/sklep/artykul/id/6315. Miejsca jako tako więcej nie zajmuje, bo jest wzwyż. A u mnie pewnie będzie stał na wierzchu. Jeśli nie to będzie stał w spiżarni. Także nie będzie problemu z przechowywaniem. Ale za to więcej się zmieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karusia u mnie jest wybor mozesz zaszczepic razem lub osobno. Pogadam jeszcze z lekarzem. Czytalam ostatnio ze ta MMR jest niebezpieczna ze wzgledu na ta rtec. Kazdy mowi co innego i nie wiadomo komu wierzyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu, dziewczyny, przestancie panikowac z tymi szczepionkami, bo i mnie sie udziela. Ja we wtorek zaszczepilam malego: Infarinx (6 w 1), Meningokoki i wirus rota... Chyba przegielam, ale tak polecila mi pediatra, a co ja wiem, przeciez nie mialam nigdy dziecka... Teraz bede szczepic go co miesiac, do siodmego miasiaca zycia, bo tyle trwaja wszystkie dawki wzmaciajace tych szczepionek... Mmala-> moj synek tez nie przoduje w podnoszeniu glowy, choc jak byl maly, to podnosil ja o wiele lepiej. Ale sie nie przejmuje, bo jak go mam na rekach, to trzyma ja sztywno. Zaraz lece na maila obejrzec zdjecia! P.s. Mmala i Karusia-> przestancie opowiadac bzdury, bo niezle z Was laski! Karusia, mega przebojowe te zdjecia.... No, no! Jak by to powiedzial moj ginekolog: \"Maz ma z Ciebie pocieche\":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, Julka, mam pytanie: jak Ci sie nosi ta torebka LUPO? Znalazlam w internecie wyprzedaz tych torebek sie napalilam jak lysy na grzebien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewitap ja mam LUPO ale taka duza, wieksza jest np na wypad za miasto czy do samolotu jest super. Jak ja otwierasz to w srodku jest wykonczona takim czerwonym materialem, ma kilka fajnych kieszonek. A skora jest bardzo miekka i mila w dotyku :) Cena wysoka ale ja jestem mega zadowolna z tej torebki. Kupilam ja u mnie w Holandii, babka w sklepie mowila, ze sa z Barcelony czyli gdzies od Ciebie :) Podaj linka z tymi torebkami to sobie obejrze te promocje...bo prezentu na gwiazdke nie wybralam jeszcze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczko dzięki--->mnie ta chusta przyjdzie albo jutro (w co wątpię) albo w poniedziałek.No i grzeczny jest w niej mały?Mam nadzieję,że moja Miśka też ją zaakceptuje bo siostra mi powiedziała że coś tego nie widzi bo co innego jakby byla noszona od początku.Ja liczę ,że jednak sie uda.A powiedz jeszcze czy ta książeczka z wiązaniai jest że tak się wyrażę czytelna? ewitap--->🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karusia jest bardzo czytelna, kolorowa i w ogóle. Mikołaj chwilę po wsadzeniu zasnął. Jak lubi byc noszona na rękach to myślę, że sie jej spodoba :). Mi wysłali wczoraj i dzisiaj już była. :D Także może akurat przyjdzie :D. Poza tym dlaczego ma nie zaakceptować jest ciepło, blisko mamy, wszystko można oglądać, na górze więc perspektywa inna :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karusia-> myślę że będziesz miała duże ułatwienie z chustą ja mam wprawdzie nosidelko, a nie chustę, na początku jak wsadziłam malego to nosiłam go po 15 minut tak zeby się przyzwyczaił, trochę marudził, a później już na zakupy, był bardzo grzeczny, ja miałam obie ręce wolne, nikt mi nie charkał nad wózkiem i nie trzeba manewrować chyc do nosidełka chyc z nosidełka. Wydaje mi się że dziecko czuje się bezpiecznie w takiej pozycji no i może sobie świat pooglądać :-), a jak mama jeszcze do tego czuje się pewnie i wygodnie nie zależnie czy z chustą czy z nosidełkiem to jest dobrze. Tylko buty małemu musiałam kupić :-) bo nóżki dydndają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczko---.tylko nie rozkminiam jak mozna sobie poradzić z wiązaniem dziecka na plecach ale widać mozna bo babki tak noszą lubi rączki-lubi:-) malir--->no właśnie oczko poddała mysl chusty i pomyslałam sobie że to coś dla mnie.Mam nadzieję że mała ją zaakceptuje.Nie wiem czemu wcześniej o tym nie pomyslałam.Mam nosidło bo dostałam ale strasznie niewygodne więc dałam sobie spokój.A jak oczko podesłała linka z tymi chustami to mi zaświtało że moze to jest lek na całe zło:-)Może nie będę musiała robić wszystkiego jak zaśnie tylko częśc pracy zrobie sobie jak będzie aktywna a jak będzie spała to sobie odpocznę;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karusia. Ja dzisiaj pół dnia przesiedziałam sama w domu. Miki w chuście. Spokojnie obiema rękami napisałam do pracy mgr coś. Zrobiłam sobie kawę. Poprasowałam. A Mikołaj spał :D Tylko jedna rada w domu musisz ją troszkę rozebrać do chusty, krótki rękawek i spodenki, albo rampers i skarpetki. Bo grzeje chusta i ty sama. I po kilku godzinach trzymania na rękach nie czuję że nosiłam dziecko :D. Ojjj Nobla dla pomysłodawcy chusty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my kupiliśmy skórzane buty i trampki bo synek ma strasznie duże stopy, wygląda w nich jak w siedmiomilowych butach ;-). A taką czapkę dostał od cioć-kumpelek :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oko-> możesz rzucić jeszcze raz linkiem gdzie kupiłyście te chusty bo zaleniwa jestem żeby przeszukiwać, a tak sobie wrzucę do zakładek bo nie wiem na ile mi to nosidełko starczy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×