Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

Hehehe, Bromba :D. Ale wiesz co prawda jest taka, że za wariata najczęściej uznają tego kto myśli inaczej, robi inaczej, żyje inaczej od większości. No ja już jestem z góry walnięta bo wiadomo, młody wiek, mąż, dziecko. A do tego psycholodzy, psychiatrzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to byłam ja i jeszcze jedno masz prikaz wywalać tu wszystkie smutki, leki, żale i myśli!!!!!!!!!!!1 Z głową nie ma żartów adoraźnie w chwli braku specjalisty to tez może pomóc. Przecież mamy siebie nie tylko po to zeby sie cieszyc naszymi malichami i \"licytować\" jakie są cudowne i ile już potrafią. Myślę, że możemy się razem cieszyć, smucić i wzajemnie się wspierać. Takie jest moje zdanie Uszy do góry :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jednak mam jakieś zabuzenia chciałm Ci plecić swietny film...... ale nie mamietam tytułu...... i nie moge sobie przypomnieć nazwiska odtwórcy głownej roli.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bomba----> ja LOVE, dla Ciebie standardowo:) ja kiedyś też rozwiałam impreze u mnie w domu :) ale to było na studiach, i związane z zupełnie z czymś innym...heheheh mile wspominam. A " koleżanki " do tej pory odwracają wzrok jak mnie widzą na ulicy hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądałam K-PAX :D Super. Teraz mam włączony Labirynt Fauna, ale strasznie męczy i oglądam tylko kątem oka. Natomiast ręce już zatarłam na książkę. Uwielbiam czytać :D. Mam jeszcze tyle książek w domu których nie przeczytałam a kupuje cały czas nowe :D Bibioteczka to moje marzenie, które niedługo się spełni :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogóle Polacy tutaj którzy mnie znają w ogóle odwracają wzrok, hahahahanormalnie padam ze śmiechu w mieście powaga, jak widze np laske co wytyka mnie palcami a ja wiem że jej chłop uciekł jej normalnie spod ołtarza. to jest dopiero hipkryzjahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plisza------:-) nie wiem dlaczego ale od początku mam wrażenie, ze "wiele nas łączy" :-) jakkolwiek to zabrzmiało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pliszka, ja takich przykładów mogłabym mnożyć. Owy mężczyzna przez którego skończyłam na terapi, rozpowiadał jaka ze mnie wariatka itd. A sam nałogowiec, matka alkoholiczka która w d... miała jego rodzeństwo w tym jedną maleńką dziewczynkę, którą wzięła z domu dziecka. Rozwiedzona z ojcem. Ehhh. A jemu życzę, żeby się zamęczył w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ana, oko------ dzieki za oswiecenie czasem mam wrażenie, że całodobowe towarzystwo synka ogranicza mnie i fizycznie i umysłowo hi hi hi hi niedługo wskocze na etap a kotek jak robi???? kotek robi MIAUUUU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do filmów polecam wam Pułapka . Boski film. Jak kat staje się ofiarą. Doskonały. Moim zdaniem inny od wszystkich, nie kładący nacisku na mega gwiazdy, super plenery i plany. A opierający się na grach międzyludzkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj oczko mysle ze kazda z nas ma za soba ciezkie "czasy" ktore niemilo wspomina, wstydzi sie ich a najchetniej chcialaby o tym zapomniec..wazne zeby isc do przodu pomagac innym a w razie potrzeby dac sobie pomoc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A propo udawania zwierzątek. Durna matka, chciała pokazać Mikołajowi jak robi Owieczka i inne zwierzątka. Wszystkie się podobały pomijając ową owieczkę. Jak zaczęłam beczeć, to tak zaczął płakać, tak się zanosić. Biedy. Matka wystraszyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bromba---> czytałaś" nieznośną lekkość bytu"? okkokoko---> zamęczy się , bankowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja makla usnela ja patrze bezcelowo w allegro spac mi sie chce ale mam nerwa namojego K. i cos mi sie zdaje ze szybko ne usne... brrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anabanana mogę ci potowarzyszć, bo czekam na męża. Wszyscy śpią. A ja szukam w internecie i śmieję się z laski której dziecko robiło kupę makiem, po tym jak ona zjadła makowiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha a ja wlasnie znalazlam fajne naklejkina sciane z postaciami z kubusia puchatka i zastanawiam sie czy nie kupic do pokoju malej tylko sie zastanawiam czyjak troch epodrosnie to czy nie bedzie wolala np myszki mickey czy barbie :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tworzę wizję pokoju Mikołaja. Mój mąż będzie go malował i robił część rzeczy. Chcę pokój w stylu zaczarowany las. Z drzewem i konarem z którego będzie zwisała chuśtawka. Mam już wstępne projekty :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulalala oczko jestem pod wrazeniem... ja jednak pasuje i ide sie polozyc,oczy same mi sie zamykaja wiec korzystam zchwili :-) do jutra!!! dobrej nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak nie doczytałam, że już czytacie język niemowląt... ale wy chyba też nie zauważyłyście mojego wpisu :-( Mi rehabilitant powiedział, że w nosidełku można nosić dzieci, które już sztywno trzymają główki a mojej niuni jeszcze się czasem kiwa jak za długo ją trzyma sztywno. Może to dlatego, że ma wzmożone napięcie mięśniowe. Jeśli chodzi o pozycję dla maleństwa to wcale nie wskazane jest np. noszenie dziecka pionowo bo to dla niego nienaturalne. Myślę, że chusty to świetna sprawa. a i jeszcze jeden link do poczytania: http://www.terapia-ndt.waw.pl/rozwoj.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naturalna blondynka, jeśli przegapiłam to przepraszam. Bo to były linki? A co do nosidła to fakt, chyba, że ma podparcie dla głowy, ale jest w pozycji pionowej a w chuście jednak jest jak żabka z dobrze wygiętym kręgosłupem. Mi np Mikołaj denerwuje się jak noszę go na płasko. Chyba że niosę go tak jakby bokiem, że widzi świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rehabilitantki radzą mi, żeby nosić często dziecko na rękach odwrócone pleckami do mnie z podpartą pupą (tak, jak w tym linku co podałam) bo maluch się wtedy nie wygina do tyłu i może obserwować świat. Ważne jest też zaznajamianie dziecka z różnymi pozycjami ciała (na pleckach, na brzuchu, na boczkach) żeby nie bało się potem zmieniać tych pozycji samemu. My ćwiczymy też takie turlanie tzn przewracanie dziecka z plecków na brzuch i odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×