Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

hormony może ??? właśnie musze się przejśc do gin, po dropsy, sama nie wiem czy hormony czy kondomy cy co jeszcze... pozbyłas sie juz spirali nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ty spirali nie mam już ze 3 miesiące. Teraz biorę te tabletki najnowszej generacji YAZ i czuję się po nich super. W końcu libido w miarę wróciło. Okres regularny, nie boli, mniejszy. Lux. A spirala nigdy więcej. A ja nie wiem co mi jest. Ja już tak od dawna. Za dużo różnych rzeczy się zwaliło o i tak się porobiło. A jeszcze teraz ta magisterska goni a ja mam totalny brak weny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha ja myśle , że dzisiaj to biomet , wiesz jak tu pada:) zapytam to te dropsy. a teraz leve do lekarza po skierowania na badania wszelakie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas się zbiera na desz i nie wiem czy wychodzć z Mikim czy nie. A dzisiaj w ogóle podpaliłabym mieszkanie ale to nic, bo zapomniałam wyłaczyć zupy Mikołajowej wieczorem. Dobrze, że był maleńki gaz i garnek tefala, to się po prostu wysuszyło. A tabsy są fajne, bo jest ich 28. 24 z lekem, 4 placebo, bierze się ciągle. Skrócony okres. No i minimalna dawka hormonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK IMIE DATA UR. WAGA/WZROST 9/10mcy anabanana1983---Martyna---29.07.08------10kg------77cm Marzka-------------Julia--------03.07.08-------7,15kg---69,5cm Zdałoby się z Julką iść na ponowne pomiary bo to są sprzed miesiąca ;) a na pewno przymasowała. Tyle teraz co ona je, to aż się w głowie nie mieści. Potrafi na obiad więcej zjeść od Maxa. Staram się być na bieżąco, ale jakoś ostatnio nie bardzo mi to wychodzi. Te moje łobuziaki są coraz bardziej absorbujące. Normalnie nic tylko by na dworze siedzieli. Maxiu to ledwo oczy otworzy już chce wychodzić. Kurcze nie wiem co mam pisać, postaram się może jeszcze później coś napisać, a teraz idę pichcić dla głodomorów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a misia jak tylko oczy otworzy to mówi am:-) jak chce picie to mówi pić.Mówię wam jak słodko tak słyszeć mama am:-) nie daj boże by ktoś gębą ruszał to amen... dziś ugotowałam koperkową i tak jadła jak nie wiem. ja też idę w nast tygodniu na pomiary to się dopiszę. a jutro jak będzie pogoda to idziemy na piknik majówkowy i w niedzielę też. kurcze zaczęło padać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć a my świeżo po pomiarach i na dodatek dziś mamy okrągłe 10 miesięcy :-) NICK --------------IMIE-------- DATA UR.----WAGA/WZROST 9/10mcy anabanana1983---Martyna---29.07.08------10kg------77cm Marzka-------------Julia--------03.07.08-------7,15kg--- 69,5cm naturalna blondynka--Natalia---22.07.08-------9kg-----72cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK --------------IMIE-------- DATA UR.----WAGA/WZROST 9/10mcy anabanana1983---Martyna---29.07.08------10kg------77cm Marzka-------------Julia--------03.07.08-------7,15kg--- 69,5cm naturalna blondynka--Natalia---22.07.08-------9kg-----72cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, nie mogę marzki przerzucić :-p A my wczoraj zostaliśmy potrąceni samochodem z małą jak staliśmy po marketem :-0 Zaczepiła nas starsza, przeciętnie wyglądająca kobitka z prośbą o 50gr i mąż jej dał. Mówiła, że emerytury jej nie starcza. To było przy aucie. Potem jeszcze na parkingu nam dziękowała i ja oczywiści zaczęłam jej udzielać rad jak to rasowy pracownik socjalny, gdzie może udać się po pomoc, no i my tak gadu gadu, mąż miał Natalie w nosidełku a tu nagle samochód przy którym staliśmy cofnął do tyłu bo chciał wyjechać i wjechał prosto w nas :-0 mąż zebrał najwięcej z uderzenia ale na szczęście nawet się nie przewrócił z niunią...a ja jak się wkurzyłam i do tego chłopa krzyczę - co ty robisz kurwa!!! lusterek nie masz!!! Nie widzisz, że tu jest małe dziecko!!! No szok, sama siebie nie poznaję :-p ale się wystraszyłam, mnie też potrącił palant jeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znośna nieznośna
jak rasowa lwica ! i bardzo dobrze naturalna !!! Miałam ostatnio podobną sytuację. Z tym, że mnie potrącił na pasach. Przechodziłam z córeczką a on wyjechał na pasy bo miał strzałkę do skrętu. Dzięki Bogu córcie miałam z drugiej strony. No a mnie tylko zachwiało... p.s. nie cofnął się do tyłu a cofnął. :) No ale pewnie pisałaś w emocjach więc to zrozumiałe :) Pozdrawiam Was sierpnióweczki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znośna nieznośna sory ale nie widzę różnicy :-p i chyba dobrze napisałam :-) A tak odnośnie tego to faktycznie zauważam u siebie regresję w ortografii jak siedzę dłużej w domu :-) to samo było, jak nie pracowałam przez pół roku. Potem w pracy przez kilka pierwszych dni stale ze słowniczkiem siedziałam jak miałam przygotować jakieś pisma ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znośna nieznośna
samochód przy którym staliśmy cofnął do tyłu bo chciał wyjechać i wjechał prosto w nas Hi hi wiem coś na ten temat bo ja byłam w domu przez pierwsze dwa lata życia mojego dziecka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba faktycznie jesteś NIEZNOŚNA a ja BLONDYNKA :-D Szczerze to tu na forum nie przykładam aż takiej uwagi do gramatyki, a zwłaszcza do stylistyki :-p Najważniejsze, że w pracy się nie mylę i mam opinię najlepszego twórcy wszelkiego rodzaju pism ;-) a tu mogę być blondynką :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znowu ja ;-) mama dzidka ja mam to samo z zakupami dla małej :-D a gdzie kupiłaś te kaszki dla małej? Ja też się na nie napaliłam ale nie mogę znaleźć :-( My raczej nie spacerujemy w samo południe ale to nie tylko dlatego, że najgorsze słońce świeci, ale też w tym czasie mała śpi przed obiadem a ja staram się ogarnąć :-p Znalazłam ostatnio na stronie danonków: Aby doszło do syntezy witaminy D w skórze, promieniowanie słoneczne powinno działać na skórę odkrytą, niezabezpieczoną warstwami kremów ochronnych z filtrami. http://www.danonki.pl/index_mam3latka.php?id=czM3bWs1NmJwMTE1MQ%3D%3D To w końcu używać kremów z filtrem czy nie? Póki co ja smaruje jej tylko twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naturalna to mieliście nieciekawą przygodę. Takiemu to chyba bym walnęła w łeb i powiedziała do słuchu. Normalnie szkoda gadać. Niestety trzeba mieć oczy dookoła głowy. Poprawiam tabelkę ;) NICK --------------IMIE-------- DATA UR.----WAGA/WZROST 9/10mcy anabanana1983---Martyna---29.07.08------10kg------77cm Marzka-------------Julia--------03.07.08-------7,15kg--- 69,5cm naturalna blondynka--Natalia---22.07.08-------9kg-----72cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jeszcze raz bo cosik nie wyszło ;) NICK ---------------------IMIE-------- DATA UR.----WAGA/WZROST 9/10mcy anabanana1983--------Martyna---29.07.08------10kg------77cm Marzka------------------Julia--------03.07.08-------7,15kg---69,5cm naturalna blondynka--Natalia-----22.07.08-------9kg-------72cm może teraz będzie dobrze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___chimerka___
Plisza - małzon wrocil w zeszlą niedzielę już!:) No ja się wybieram z Lejdi do lekarza na pomiary jak najbardziej, ale przede wszystkim zapytać o to kiepskie jedzenie Małej i ewentualnie jakieś badania zrobić jak będzie trza. Taka kruszynka się z Małej zaczyna robić chociaż jak patrzę na pomiary Waszych maluchów to żle wagowo nie wygląda i dziś nawet jadła oki, ale jest pod tym względem zmienna na maxa. Nie wpisuję na razie do tabeli, bo są takie szacunkowe przeze mnie i mogą nie być dokładne. Waga 9,5 kg, a wzrost z 76cm. Karula - zazdroszczę tego jedzenia. Moja gdyby nie moja gimnastyka i babć przy tym wszystkim to pewnie w ogole mogłaby nie jeść. Gadałam o tym w robocie i odezwały się matki dzieci niejadków i gadały jaka to jazda. Zresztą ja tez zawsze kiepska w jedzeniu bylam i teraz widzę dopiero jaka to trauma dla matki. Mamy wreszcie przebite górne jedynki. Całkiem duże są. Ja kupiłam Chicco Key1 i obym była zadowolona. Czekam cały czas aż do mnie dojdzie, bo moja Mała w tym noworodkowym już zupełnie na siedząco i wierci się, przechyla, wychyla i co się jeszcze da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naturalna, ja nie smaruję jak nie operuje bardzo słońce. Rety nie mogę, nie mam weny. Chyba zacznę co innego robić bo nie napiszę nic :(. U nas burza zbiera się jak jasny kiciuś. A Miki nie wiem ile waży i ile mierzy :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kobiałki :) Chimerka ---> aha no to juz wiem skąd absynt na kafe hehehehe:) oczko --. byle do czwartku kolezanki ci doładuja wene :P nowłasnie naturalna co z tą wit D???? i kremami ??? wpisujemy sie do tabelki bo my tez po pomiarach: NICK ---------------------IMIE-------- DATA UR.----WAGA/WZROST 9/10mcy anabanana1983--------Martyna---29.07.08------10kg------7 7cm Marzka------------------Julia--------03.07.08-------7,15 kg---69,5cm naturalna blondynka--Natalia-----22.07.08-------9kg-------72cm Pliszka...................Michasia...15.08.08.......8,560.....80cm. Juleczka ???? a ty gdzie?A brombe ściagne manualnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Wczoraj jednak doznałam weny. Teraz dumam nad kolejną częścią. Jakoś poszło. Jak już zaczęłam to luz. Muszę tylko jakąś w miarę nową encyklopedię zodbyć. Rety u nas taka burza była w nocy, ze szok. Nawet nie wiedziałam co sie dzieje. Plisza z tą wit d to chyba jest tak, że np. wystawiać do słonka, ale nie tego największego. Smaruję kremem jak jest ostre słonko. A jak mi podładują wenę? :D DZIEWCZYNY< KTÓRA PYTAŁA O POPARCIE SADZANIA NA NOCNIK> CHODZIŁO O POPARCIE JAKIEGOŚ SPECJALISTY. To ja się doczytałam wczoraj w Co nieco o rozwoju dziecka P. Zawitkowskiego, na ten temat. I powiem wam, że pomiędzy plusami sadzania w wieku 2 lat i tak jak dziecko samo siedzi mówi, że jednak plusy wcześniejszego sadzania przeważają. A nie szkodzi to kręgosłupowi. Oczywiscie pod warunkiem, że dziecko pewnie samo siedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okokoko--> to kiedy chcesz zacząć sadzac Mikiego na nocnik? jakis plan masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem. Kolejne kilka stron na moim koncie. Może aikurat wyrobię się ze wszystkim :). Trzymać kciuki. Dzisiaj byliśmy dopełnić formalności z ratami na meblwe. No ale niestety. Przywiozą nam we wtorek meble. Ale w poniedziałek musi podjechać moja mama, bo mąż ma za krótkie zatrudnienie. Bo dopiero od kwietnia. No ale nic. Uroki przeprowadzek :). Mąż właśnie siedzi z Mikim i rozkręca szafy. Dzieć wyrozumiały bawi się conieco :D. A dzisiaj kupiliśmy jeszcze farby do pokoju, jutro jedziemy po tapety. A mąż w nocy będzie wyrównywał ściany. Stwierdziliśmy w końcu, że umiesz liczyć, licz na siebie. Bo jak sami sobie nie zrobimy, to nic z tego nie będzie. Szkoda tylko, że czekaliśmy i teraz musimy znowu w pudła część rzeczy. Grrrr. Ja wracam do dalszej pracy. Będe zaglądać bo czatuję na bransoletki i oświadczenia woli na Allegro. Plisza Miki już siedzi od dawna na nocniku. W sumie od momentu jak zaczął pewnie siedzieć. Może ze dwa miesiące. Możliwe. Coś koło tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski wczoraj mial byc maz, ale bedzie dzis w nocy chyba nie bede spala z wrazenia :) No i jutro mykamy na wakacje, nie moge sie doczekac :D Juz sie spakowalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisz plis cos wiecej o przezyciech nocnikowych :) aha możesz podać linka do tego artykułu co mówiłaś o plusach sadzania malca na nocnik wczesniej chyba to było Zawidowskiego????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hellol laski Oczko ja kupilam ta bransoletke w rossmanie :-) bylysmy wczoraj we wroclawskim zoo, ale super wycieczka, podroz mala zniosla o dziwo bdb :-), a zwierzaki zrobily na niej wielkie wrazenie! no i mamy przebita \"igielke\" na gornej dwojce!!!! woedzoialam ze jak wkoncu zaczna wychodzic to beda wychodzily nietypowo haha moje dziecie sobie drzemie a ja dopiero wciagnelam sniadanie, czekam na malzona bo pojechal na weekend do niemiec i ma wrocic o 15tej pozdrawiam was cieplo, milej niedzieli!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×