Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

karusia--> zajebisty misiek. to może posłużyć do nauki małej spania w łóżeczku.Pogadam z mamą hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie pomyślałam że którejś z was może się coś takiego spodobać.Ja nawet nie wiedziałam że coś takiego jest dopiero mi siostra linka podesłała ze ma takie już niepotrzebne i czy chcę.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karusai-> no to fajnie Ci, tak zerkam , że jest to dość drogie , u mnie do nabycia na amazonie po ok 65 funtów. jeszcze się zastanowie. Ale sam pomysł rewelacja. A propo popołudniowych wrzasków, tak jak pisałam wcześniej dałam małej po spacerze sztuczne. posiedziała z nami chwilke pośmiała się zero marudzenia i śpi jak suseł od prawie dwóch godzin. Jesssuu wygląda na to że normalnie głodna była. Czytałam że popołudniami dzieci tylko na cycu proszą jeść częściej bo mleko zawiera więcej cukrów łatwych do spalenia.no ale że aż tak??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdulka 24
Pliszkaja też o tym słyszałam.W sumie moja mała popołudniami to chce jeść co 2- 2,5 godz a tak to co 4-5 godz więc to może prawda.Chyba się najada bo opróżni pierś, wypuszcza sutka i na 2 godz jest spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mała potwornie się ślini.Bez śliniaka ani rusz.Kurcze trochę wcześnie no ale co zrobić.Jak się ją weźmie na ręce to się jest uślinionym na amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Co tam słychać u was. Widzę, że trochę rozgadałyście się panie. Chyba każda zaczyna sobie organizować wszystko powoli :). Mój mały misio śpi, a ja szukam na Allegro różnych rzeczy. W taki oto sposób znalazłam już sobie wymarzoną lodówkę, kuchenkę, piekarnik, trochę mebli. Jeszcze trochę, ale już wiem, że większośc zakupów, łącznie z wc i wanną zakupię na Allegro. Ceny dużo niższe niż w sklepach. A teraz siedzę i szukam fajnych rzeczy dla Mikołaja. Znalazłam kilka fajnych rzeczy: Kocyki http://www.allegro.pl/item450311445_g_nowosc_super_pluszowy_cieply_kocyk_zwierzaczek.html http://www.allegro.pl/item446859977_cudowny_kocyk_slonik_zabka_koc_narzuta_ikea.html http://www.allegro.pl/item454997687_polarowy_kocyk_czapka_myszka_miki_disney.html Mebelki: http://www.allegro.pl/item446223854_krakow_zestaw_mebli_ulica_sezamkowa_elmo_sesame.html http://www.allegro.pl/item454499865_zestaw_mebelkow_spongebob_squarepa_wys_0zl_raty.html Zabawki: http://www.allegro.pl/item448799464_little_tikes_1558_muzyczny_ocean_3w1_0_24msc.html http://www.allegro.pl/item454368506_mata_czas_dla_brzuszka_tiny_love_zabka_wys_0zl.html (to dla mojego leniucha który nie chce podnosić główni leżąc na brzuszku) http://www.allegro.pl/item450058126_taf_toys_piramidka_na_brzuszku_promocj.html I wiele innych :D Dodatkowo zastanawiam się nad wymianą chusty na wiązaną. Mikołaj zrobił się ciężki i ciężko mi go wsadzać i nosić w tej chuście. Mam zwykłą kieszonkę. Myślę :). Może coś wykombinuję :D Pozdrawiam was. Bo wena wyszła mi z głowy a miałam tyle napisać :D. Ale z tego oglądania okazało się, że sobie zapomniałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc oczko super te mebelki.Swietne.Ja mojej Emilii obiecałam ze jak bedziemy miec dom,a ona swój pokój to kupie jej łózko w kształcie zamku Barbie:-) widziałysmy takie własnie na Allegro.Dobrze ze pogoda popołudniami jest ok bo moja mała ostatnio jak jestesmy na spacerze to nawet oka nie otworzy.Ostatnio spała ma 4 godziny ale to nie był spacer tylko p[ół dnia latałam z Pawłem po lekarzach sportowych.No i wszedzie oczywiscie z cała trójka...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki, alez wam zadroszcze tego zorganizowania !! ja niestetety jeszcze nie jestem az tak zoraganizowana mam nadzieje ze to sie wkrotce zmnieni nawet nie mam czasu was nadrobic! ale wiem ze swietnie sobie radzicie :) karmie mala tylko piersia no i jem wszystko-- hm chyba nie powinnam bo poraz pierwszy wczoraj wieczorem dziwnie mi sie prezyla i prezy do tej pory nie placze ale widze ze cos jest nie tak tak jakby brzuszek nadety i nie da rady zrobic kupki od wczoraj macie jakies rady ? myslalm o herbatce z koperku ale nic jej do tej pory nie dawalam oprocz piersi wiec sie boje ktoraz z was dawala herbatke z koperku i jak to sie robi ? Mala dzisiaj konczy 6 tygodni aaaa a wczoraj na obiad zjadlam ryz ale byl bardzo pikatny i mysle ze to od tych przypraw :(((( nawet maz stwierdzil ze obiad byl niezle przyprawiony ryz jest lekkostrawny no ale te przyprawy zrobily swoje ehhhh pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brombbomba
hej babeczki dobry wiecór byłam dziś na kontroli u gina - wsi ok. Lekarz odradza mi tabsy anty dzieciowe i namawia na wkładkę - eszcze sie zastanawiam a odnośnie planów budowlanych niektorych z Was to plecam. Ja podjęlam to wyzwanie w 2005 roku kredyt na 30 lat. budowaliśmy zupełnie sami - czyli moje ręcę i mojego męzczyzny. Tylko dach kładła nam firma. Pochwalę się Wam Jak przystało na ludzi mało poważnych pierwszą łopatę wbiliśmy w ziemie 1.04.2005 (prima aprilis) a po roku 01.04 obudziliśmy sie we własnym domu - fakt na materacu na betonie, z rusztowaniem w środku, bez tynku na scianach ale u siebie.......... lecę kompać mojego szkraba dobrej nocki Wam życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
braobabomba---.warto mieć marzenia:-) Vanilka---.na pewno od przypraw.Jakby bardzo nie mogła kupy zrobić to zapodaj czopek glicerynowy dla niemowlaków albo kup bobotik krople to działa na jelita więc się wypierdzi za przeproszeniem i będzie spokój.Możesz kupić herbatkę ułatwiającą trawienie np.z Hipp i mieszasz 1 łyżeczkę z przegotowaną ciepłą wodą i dajesz do picia.Ona zawiera koper włoski,anyżek i rumianek. Ja wczoraj dostałam od męża krem vichy i się właśnie paćkam,a że mam alergię i kosmetyki mnie często uczulają czekam aż zacznie mnie piec...Ale zna się chłop nie?Wiedział co kupić;-) Mgła u nas była niesamowita .Jak o 7.30 wyszliśmy z domu to nic nie było widać.Moja mała będzie zaprawiona w bojach.Jak mus to mus.Emilia jest za mała jeszcze zeby ją samą puścić do przedszkola ,a mamy kawałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie jakie jaja?Mój Michał miał na dzisiaj wezwanie na WKU i dostał bilet do desantu na 4 listopada.Pojechał się teraz odwoływać.Zobaczymy.Cholera.Jak nie przejdzie odwołanie ,to będzie kicha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malir1
Cześć dziewczyny, pisze na pomaranczowo bo nie ze swojego kompa. Okazało sie że mały nie ma żadnej alergii ani nietolerancji ma ROTAWIRUSA cholera, na szczęście łagodny przebieg, generalnie kiepsko kupa za kupą w czasie prawie karmienia, wczoraj było najgorzej już się bałam że trzeba będzie jechać do szpitala, ale dziś jest lepiej. Oko-> ja kupiłam meble z tej firmy http://www.allegro.pl/item450331259_muzpony_zestaw_meble_drewniane_dzieci.html naprawde super właścicielką firmy jest bardzo fajna miła dziewczyna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malir1
Co do domów i kredytów to my mamy jedno i drugie wprawdzie szereg ale w centrum miasta na fajnym osiedlu :-), bardzo lubię swój dom ;-), część wynajmujemy więc kredyt nie taki straszny :-) Wasze domki bardzo fajne Karusia-> mi też się marzy taki domek z bali nad morzem zobaczymy jak znajdę nową prace to może będzie nas stać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karusia mój Mąż właśnie od poniedziałku do piątku jest na ćwiczeniach rezerwy. Codziennie od 6 rano do 15:30 biega na poligonie i strzela na strzelnicy he he :) Ale na noc wypuszczają go do domku więc spoko. Przynajmniej ma trochę rozrywki i od pracy odpocznie. Później jeszcze napiszę bo teraz tylko na sekundkę zajrzałam. Wychodzimy na usg bioderek. Trzymajcie kciuki !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojego jak nie uznaja odwołania czeka 9 mies słuzby-od listopada2008 do lipca 2009.co ma wisiec nie utonie.Jak pójdzie to bede musiała sie przeorganizowac bo zostane sama z 3 dzieci a w styczniu wracam do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem jak to się stało, ale zaraz po ślubie mój mąż dostał wezwanie na WKU i przenieśli go do rezerwy... nie wiem czemu, może dlatego że studiował... a mieliśmy po 21 lat... ale mamy to z głowy... Ja też bylam wczoraj u gina i namawia mnie na wkładkę miedzianą firmy Schering - koszt 300 zł z założeniem, sama nie wiem, boję się zakładania i że będę ją czuć:( na razie mam tabl Azalia i mam się zastanowić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki. Ale mnie dzisiaj koszmarnie głowa boli. A mam do napisania do pracy coś, ehhh. Strasznie od rana. Cały weekend na dodatek samotnie bo mąż ma zjazd. :(. Także będziemy z Mikołajem spacerować, a może gdzieś bym z nim pojechała. Muszę sobie kupić chustę, już chyba o tym pisałam. Czas zmienić na inną wiązaną. Koszt trochę wyższy, ale wygoda ponoć dużo większa, szczególnie, że Mały chce coś widzieć a w chuście śpi i nie wiem jak go inaczej układać, chyba nie bardzo się da, przynajmniej na razie, a poza tym jest ciężki jak cholera. Mój mąż dawno temu dostał już wezwania, teraz tylko dostarcza zaświadczenia z uczelni. Przetrwa ten moment, bo kończy studia w lutym. Także już go WKU może pocałować. W poniedziałek już rocznica ślubu, pomysłów jak ją obejść brak. Niestety nie wiem co zrobić. Może coś jeszcze wymyślę. Karusia, ja Mikołajowi pewnie też coś takiego kupię, ale to jeszcze trochę. Ale prawdopodobnie od razu wstawie meble tego typu, żeby nie musieć wymieniać co chwilę. Co w weekend robisz ? A w ogóle zgapiłyśmy się z kinem :). Mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu się uda :). A mąż niech udaje chorego, niech idzie do innego lekarza, żeby przetrzymał jeszcze te dwa miesiące. Vanilka spróbuj ciepłej pieluszki na brzuszek, położyć ją na brzuszku, możesz spróbować espumisanu/esputiconu. A herbatkę wrzucasz do ciepłej wody (saszetkę), zagotuj i odstaw do wystygnięcia, żeby była do wypicia. Dawaj po troszkę w ciagu dnia. A co do kupku, to dziecko karmione tylko piersią może nie robić kupki nawet dwa tygodnie. Także jeden dzień to jeszcze nic :). Brombabomba podziwiam :D. NAprawdę. Malir, to niech maluszek zdrowieje. A co do mebelków ładne :). Ja chcę mebelki takie, żeby były na dłużej. Żeby w pokoiku było bardziej dziecięco. :D Bo takie poważnioejsze to strasznie mi się podobają BabyVoX. Ja też mam szeregówkę, właśnie w trakcie remontów. ALe na szczęscie nie bardzo w centrum, tylko na takim spokojniejszym osiedlu. A marzenie też mam podobne. Śliczny domek nad morzem, mmm. :D Kocham morze :) Magdulka to masz żołnierza w domu :D Hehehehe poważna sprawa. Dorośli faceci lubią sobie postrzelać :D. LadyMia, Brombabomba ja mam spiralkę, jak macie pytania to chętnie odpowiem. Jedno jest pewne, nie czuć jej i zakładanie nie boli :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, okoko i karusiu dzieki za rady + kryzys zazegnany kupa byla i to jak wielka i od razu ulga musze jednak uwazac z tzmi przyprawami a i sie ciagle zastanawiam nad antzkoncepcja + gin mnie namawia na tabletki ehh sama nie wim nigdz w zyciu tabletek anty nie bralam pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mały ma teraz 10 tygodni i waży 7300, czy to nie za dużo ? ile ważą wasze maluchy. on jest karmiony tylko piersią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponadto od trzech tygodni walczymy z ciemieniuchą. Może zna ktoś skuteczny sposób na ciemieniuchę? Słyszałam że dobry jest salicylol, ale jeszcze nie próbowałam. Jak na razie tylko oliwkujemy mu główkę i wyczesujemy ale to niewiele pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wklejam cos na poprawe humoru Wczoraj namówiłam wreszcie swojego męża kupić abażur z kryształów (to co wisi z lampami na suficie), baaardzo drogi (pół roku zbieraliśmy). Pojechaliśmy do sklepu, kupiliśmy abażur, na skrzydełkach szczęścia popędziliśmy do domu, po drodze kupiliśmy butelkę koniaku (trzeba nowy zakup ..tego tamtego, no obmyć). Siedliśmy przy stole, najpierw strzeliliśmy po 50, potem powtórzyliśmy, no i mówię do swojego męża: a może powiesimy od razu ten abażur? No i mąż, lub z powodu koniaku, lub widząc moje szczęście zgodził się. Postawiliśmy krzesło, na krzesło taboret mały, mój mąż wspiął się na tą piramidę, a mi kazał go zabezpieczać. Stoję taka szczęśliwa, obserwuję jak mój orzeł pod sufitem majstruje (a on był, nie wiem po co w szerokie bokserki ubrany), przenoszę wzrok niżej, i co ja widzę z tych sympatycznych bokserek wypadło mu jedno jajeczko, no i ja taka rozczulona tym widokiem biorę i tak lekko pstryknęłam paluszkami po tym jajeczku. Mój tygrys w tej sekundzie jak poleciał w dół z tej estakady wraz z abażurem, który rozbił się całkowicie na małe kawałki, wstaje szybko i z ostatkami abażuru w rękach podskakuje do mnie...myślałam, że zabije mnie, a on mówi - K**wa, ale mnie prądem pie**olnęło, aż do jąder doszło, dobrze, że nie na śmierć! ..Wczoraj wybrałam sie na imprezę z moimi kolezankami. Powiedziałam mojemu męzowi, ze wroce o połnocy. \'Obiecuje ci kochanie, nie wroce ani minuty pozniej\'- powiedziałam i wybyłam. Ale. impreza byla cudowna! Drinki, balety, znow drinki, znow balety, i jeszcze więcej drinkow, było tak fajnie, ze zapomniałam o godzinie.. Kiedy wrociłam do domu była 3 nad ranem. Wchodze do domu, po cichutku otwierając drzwi, a tu słysze tą wscieklą kukułkę w zegarze jak zakukała 3 razy. Kiedy się zorientowalam, ze moj maz się obudzi przy tym kukaniu, dokonczyłam sama kukac jeszcze 9 razy... Bylam z siebie bardzo dumna i zadowolona, ze chociaz pijana w cztery d**y, nagle taki dobry pomysł przyszedł mi do glowy - po prostu uniknęłam awantury z męzem... Szybciutko połozyłam się do łozka, mysląc jaka to ja jestem inteligenta! Ha .Rano, podczas śniadania, mąz zapytał o której wróciłam z imprezy, więc mu powiedziałam, ze o samiutkiej północy, tak jak mu obiecałam. On od razu nic nie powiedział, nawet nie wyglądał na podejrzliwego. \'Oh, jak dobrze, jestem uratowana....\' - pomyślałam i prawie otarłam pot z czoła. Moj maż, po chwili, spojrzał na mnie serio, mówiąc: \'Wiesz, musimy zmienić ten nasz zegar z kukułką\'. Zbladłam ze strachu, ale pytam pokornym głosem: \'Taaaak A dlaczego, kochanie?\' A on na to: Widzisz, dziś w nocy, kukułka zakukała 3 razy, potem - nie wiem jak to zrobiła - krzyknęła \'O k**wa!\' znów zakukała 4 razy, zwymiotowała w korytarzu, zakukała jeszcze 3 razy i padła na podłogę ze śmiechu. Kuknęła jeszcze raz, nastąpnęła na kota i rozwaliła stolik w salonie. A potem, powaliła się koło mnie i kukając ostatni raz - puściła se głośnego bąka i szybko zaczęła chrapać........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry Wieczór Dziewczynki :) Z bioderkami Majki wszystko w porządku :) :) :) uffff...Wczoraj byłam u lekarza. Już jej przechodzi choróbsko.Leki nadal podawać i jeszcze w pt i pon do kontroli. No Karusia jestem ciekawa czy Michałowi się upiecze. Kiedyś było tak, że jeśli Mąż jest jedynym żywicielem rodziny to nie mogą go wziąć do woja! Ty narazie jeszcze nie pracujesz więc powinno to odwołanie przejść. Przecież nie muszą wiedzieć, że wracasz do pracy.Oj będzie ciężko jak byś miała zostać sama...Ta tęsknota za ukochanym:( Wy rozważacie tabletki czy wkładki a ja sama nie wiem co. Narazie używamy tylko \"ubranka robocze\". To ja chyba powinnam być szczęśliwa bo mam domek nad morzem ;-) Do naszego kochanego Bałtyku mam 20 minut autobusem :) Mówię Wam dziewczyny, ile latem ludzi się zjeżdza podziwiać moje miasto i korzystać z uroków plaży... Esab jak czytałam tą pierwszą historyjkę to tak się roześmiałam na głos aż córkę obudziłam ha ha :) Nawet i dobrze bo za 10 minut musze jej antybiotyk podać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierdziu,boz esab,poryczałam sie ze smiechu,no nie moge,ryczeeeeeeeeeeee masz medal ode mnie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogóle to dzieńdobry mamuski:) powodzenia zycze w realizacji budowlanych marzeń,a tym które juz je zrealizowały gratuluje. ja mam swoje wymarzone mieszkanko,ale niestety bule za nie co miesiac 1000zł.jedyny sposób aby je zdobyc to był 30-to letni kredyt.he, rok płacenia mam juz za soba.na prawde szczescie maja ci co nie musza ładowac sie w takie kredyty.jest ciezko,ale zawsze mysle sobie,ze nie musze nigdzie włuczyc sie z moimi dziecmi i od razu robi mi sie lepiej. malir,magdulka,zdrówka dla waszych maluszków. ola,własnie przypomnialas mi o tym problemie,ciemieniucha.moja mała tego jeszcze nie ma,a jak z reszta maluszków??/ciekawa jestem kiedy i czy w ogole ja to spotka.pamietam,ze chłopacy mieli i natłuszczałam oliwka.nie znam innego sposobu pozbycia sie tego,ale na pewno ktoras z dziewczyn cos ci poleci. karusia,he,ciekawe jak to bedzie z tym wojskiem.kurcze,plany sie wam pokrzyzuja.oby nie!!! po przeczytaniu was wprowadziłam mojej malej trzecia juz butle,po południu,bo faktycznie,u mnie było tak samo,co godzina-poltorej do cyca.pewno juz niedlugo calkiem przejde na butle.szkoda mi tylko nocnego karmienia.mam wtedy najwiecej mleka,no i jest to barzdo wygodne. zosia wczoraj skonczyła 2 miesiace.tfu,tfu,póki co zdrowa,pogodna,bez kolek.oby tak dalej:) pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
esab--->ty jestes lepsza od ani mru mru:-) co do ciemieniuchy moja misia nie ma ale tamta 2 miała i kupuje sie w aptece xyrial rouge-mam nadzieje ze tak to sie pisze-to jest z takim aplikatorem i smaruje sie główke.zawiera salicylany i mocznik które odmaczaja łuski.nie wolno tego na siłe zdrapywac.bron cie panie boze bo zrobisz dziecku krzywde.to kosztuje koło 30zł ale po tygodniu bedziesz miała spokój. moja mała ma 2,5 mies karmie piersia i wazy 7500 i lekarka mi powiedziała ze jak karmie piersia to nie mam wpływu na wage.z wzrostem ,waga i obwodem głowy jest poza tabelka centylowa.tak wiec nic sie nie martw:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×