Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

jula my mamay dosc duzo z ksiezniczkami, z mickey czy puchatkiem i sa dobre jakosciowo, bawelna mila i nadruki wytrzymale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki też ma głównie Kubuś, przynajmniej kiedyś, kilka z Zygzakiem, nieżle się noszą. Ale w przypadku mojego dziecka jak tylko zakładam mu coś nowego, ślicznego to zaraz są plamy nie do odprania :D. Dlatego częściej ma teraz ciemniejsze ciuszki, albo bardziej kolorowe. :D Natomiast u nas są boje, bo on np. chce inne spodnie, inną bluzkę, a dzisiaj ogrodniczki itd :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze pezlaczam takie programy bo szlag mnie trafia jak patrze na te matki.. a ciuszki w landrynkowym kolorze z ksiezniczkami sa u nas na topie do tego moje dziecie odkrylo rzeczy "swiecace" z brokatem, ktore robia na niej wielkie wrazenie haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oko a wóżek głęboki masz czy pożyczyłaś? Ja mojemu kupuję ciuszki zazwyczaj na wyprzedażach , lubię te z hm chociaż czasami trafiają sie buble, lubię też esprit i kilka holenderskich sklepów. Dla mnie jeans to jeans a czy zapłacę za niego 30 euro czy 12 to już jest różnica. A wiadomo, że na każdy rozmiar tego kupuje się pełno. Ostatnio były przeceny więc na kolejny rozmiar mu prawie wszystko kupiłam. Z 7 bluzek, trochę dresów, jeansy itp Butów na wyrost nigdy nie kupiłam. Ale ciuchy? Prawie zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana o matko :D. Hehehe ja to własnie tego się boje jakbym miała mieć córkę :D. Ale ja to jestem fanką takich eleganckich kopii ubrań dla dorosłych kobiet. A takich programów nie należy oglądać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczko hehe Kopie to my tez mamy, czasem jak sie ubieram to mloda jest ubrana w to samo ale w jej mini rozmiarze :) wszelkie, koszule jeansowe w krate+leginsy+emu, sweterkowe tuniki+jeansowe rurki, spodniczki bombki, plaszczyki grzybki, bereciki na glowe, sandalki rzymianki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wózek pożyczyłam i jestem strasznie wściekła, bo przy kołach zaczęła go gryźć rdza, poprosiłam o zajęcie się tym, ale nie dotarło. Trzeba będzie to robić. Ciuchy też kupuję na wyprzedażach, jak coś trafię fajnego to kupuję. U mnie Esprita nie ma. Kupuję głównie w H&M, w Reserved, czasem w C&A, dużo też, nie ukrywam kupowałam na taniej odzieży, teraz mało, bo dla chłopców mało jest nie zniszczonych rzeczy. Dla mnie tak samo jeans to jeans, nie patrzę na metkę, tak samo jakoś bawełny jest dla mnie mega istotna a czy będzie z Auchan (ostatnio tam fajowe rzeczy były), czy będzie z Motherhood, czy innego sklepu to już drugorzędna sprawa. No i wiadomo jeszcze model, wzór, krój itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla chłopców mniejszy wybór. Płaszczyk na wiosnę rok temu szukałam to nie ma, a dla dziewczynek- w każdym kolorze i każdy inny. oko a jak Twoje paprotki ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz po :D. Zobaczymy :D. Płaszykow nie ma, ja kupiłam jak był mniejszy taki wojskowy ja podobny miałam z takiego szarego hmm sukna. No ale co z tego, nie u nas, a w taniej odzieży, bo w sklepie nie mogłabym liczyć na to. A u nas jest i tak mniej niż u ciebie. A swoją drogą kupowałam często Mikiemu ciuchy z Cherookie w tesco, maskara jak poszły ceny w górę, średnio 30%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uwielbialam ciuchy z cherokee od 0-6 czy do roku cudasne!!! podobne do nexta ktorego uwielbiam za sliczne wzorki,naszywki i kolory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym pożyczaniem to tak, że nieswojego się nie szanuje. Niestety. Mam nadzieje, że z wózkiem jakoś się uda uporać, tzn z rdzą. Nasz stoi na strychu, foteliki też. Chciałam swego czasu oddać, ale mąż się sprzeciwił :D I dobrze, bo wiadomo tanie to rzeczy nie są. cheeroke nie znam, u mnie nie ma tesco. Ale ja mowie, mam 4 sklepy w których robie zakupy. Kupowałam w innych ale jak po kilku praniach szwy od bluzki były na plecach to sie wkurzałam, albo kolor schodził, albo nadruk ... Czyli za 2 tygodnie test? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, nawet szybciej, ostatnio wiedziałam po 10 dniach :D. Co do pożyczania, to tak to jest, pójdzie ta rdza, ale jestem zła. Ja będe musiała kupić fotelik mały, bo nie mam i adaptery do wózka, do Maxi Cosi, bo miałam do innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na jakim kanale ten Dexter? ana ja nie kumam szału na nexta w Polsce, wiem, że ludzie po lumpeksach latają itp Ja dostałam kilka rzeczy od znajomych z uk i była to masakra. Powyciągały się bluzki. Ale to większy rozmiar był. Bo sama kiedyś kupiłam pajace 0-3 i były super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc babki, mloda dzis na przemian raz piszczy raz charczy.. z nosa leca zielone zaby :) ale za to samopoczucie dopisuje.. ja natomiast jakas skolowaciala jestem i do tego gardlo pobolewa ale ez juz sie wspomagam.. nie wiem czy wam mowilam ale ostatnio obcialam wlosy na dosc krotko :) podejrzalam u znajomej swietny kolor na wlosach zamowilam sobie ta farbe i wlasnie farbuje ..ciekawe czy wyjda takie o jakich mysle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trylogie Stiega Larssona goraco polecam. Bardzo mnie wciagnela. Dziewczyny bylam w swojej poradni hematologicznej skad skierowali mnie a wstepna rozmowe o in vitro. Pewnie potrwa kilka miesiecy zanim mnie przyjma, ale juz mi powiedzieli, ze jest dwuletnia kolejka Znow mam hocki- klocki z moja kochana kolezanka z pracy. Nie mozemy sie dogadac o urlop. Ona zawsze chce te sale DNI co ja albo wybiera sobos tak ze nie ma sie jak dopasowac. Nie mam juz sily a to babsko. Robi takie problemy choc jest bezdzietna. W zeszlym roku wyladowalysmy a dywaniku u szefa. kilka razy ja dopasowywalam sie do niej zeby nie bylo haji bo ilez mozna motu drzec. Ale ona widzi tylko swoje racje. Co do ciuchow ja uwielbiam Benetton ale kupuje tez te tansze bo wiadomo jak nasze pociechy sie brudza. Ciuchy z tesco tez lubie za mila bawelne. Zdarza mi sie tez kupowac w h&m. Zdrowia dla martyny i Filipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko ale mnie koszmarnie dzisiaj plecy bolą, masakra. Mam problem nawet żeby stać. Miki dzisiaj u dentysty był bardzo dzielny, ma niewielkie odwapnienie w jednym zębie, za dwa tygodnie mamy przyjść na ozonowanie. Dlatego, że nie wyszedł jeszcze ten ząbek do końca i dzisiaj by go bolało, bo ucisnęło by go za bardzo. Ale coś dzisiaj humor nie bardzo, bo cyrki mi takie urządzał potem w sklepie, że myślałam, że go uduszę :D. Julka ja oglądam z DVD, ale ogólnie to leciał na TVN i znając życie to na AXN. Co do NEXTA, też nie byłam zadowolona, dużo lepsze były ciuchy, mimo że ktoś powiedziałby, że taniocha z earlydays, że kosztowały grosze, to bawełna była naprawdę super. Do teraz nosi kilka rzeczy. Ana zdrowia dla was. Ja też dzisiaj farbę kupiłam i będę farbować. Marzy mi się rudy, ale to się nie uda. Mam więc mahoń :) Ewitap łączę się z toba w bólu pracowo-koleżankowym :D. Ja też mam taką mendę, że najchętniej bym jej jakąś świnię podłożyła, żeby się nie wygrzebała. Ale ja to jestem za bardzo empatyczna, i nawet jak jest największą mendą to czasem mi jej żal. Ehhh ja też daje czasem na luz, bo szkoda nerwów i tak po niej to spływa. kiedyś zrobiłam taką aferę, że masakra, wszyscy łącznie z kierowniczką po moim wywodzie do owej koleżanki przyznali mi rację i co. Ona miała to w d... i tak uważa, że to my jesteśmy niedobrzy, a ona ma tylko rację. No i bez sensu dyskusja. A jak cię będzie wkurzać to uduś :D. Co do InVitro to masakra, że to tyle trwa, dlaczego? To u nas w Polsce? Ale to jak, wykluczą ci genetyczny problem i taki embrion wszczepią? Wlaśnie tak mam ochotę na Larssona i nie mogę się zebrać. Chyba trochę cena całości mnie przeraża :D. Zdrowia dla wszystkich chorowitków :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) Widzę, że rozkręcacie się z tymi starankami :-) Super :-) Od razu ja czuję się bardziej zmotywowana hehe i może w tym roku też zacznę :-p Póki co cieszę się ciążą mojej przyjaciółki, która zaszła po 3 latach starań, w końcu przy pomocy inseminacji. oczko trzymam kciuki :-D Ewitap współczuję współpracownicy :-0 julka Disneya miałam dla Natalii kilka rzeczy jak była mniejsza i jakościowo super. Dobrze, że ospa ma się ku końcowi :-) ana wygląda na to, że moja Natalka ma ten sam wirus co twoja Martynka i nawet zestaw leków ten sam... Zdrówka dla małej! W środę od rana miała 38,8 stopni gorączki i tak do dziś z przerwami po podaniu ibuprofenu no i do tego katar. Wczoraj leciało jej z nosa jak z kranu a dziś miała zapchany nos. Ogólnie samopoczucie ok i wczoraj mówiła, że nie ma żadnej gorączki :-) U lekarzy koszmarne kolejki. A moja cudna przełożona jak ją poinformowałam, że młoda jest chora i mam zwolnienie na nią to nawet pół zdania nie zapytała o nią tylko interesowało ją kiedy zrobię zestawienie do pracy... :-0 standard. Nie byłam w pracy od wtorku bo obie babcie mi się rozchorowały i kombinowałam jakieś zwolnienie na mnie a tu małą złapał wirus, chyba od babci. W pon jeszcze babcia u niej była bo ja oczywiście głupia przejęłam się pracą, że muszę tam iść bo w pon oddaje sprawy do akceptacji. Babcia czuła się w miarę dobrze, ale mój tata był już chory od kilku dni i moja mama zaraziła Natalkę. Ostatni raz tak zaryzykowałam i przejęłam się robotą zamiast zdrowiem dziecka... Ja też lubię ubrania z Nexta dla dzieci :-) Natalce przeważnie kupuję na wyprzedażach z C&A, H&M, ZARA, Mothercare, 5-10-15, cheeroke, coolclub lub Reserved albo z ciuchów :-) Lubię te z Early Days. A no i na allegro czasem używane, czasem nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewitap a może w Polsce by szybciej poszło z tym in vitro? I nie wiem jak tam u Was ceny, może u nas taniej? Sprawdzałaś? naturalna a jak przeprowadzka? I kiedy zaczynacie ze staraniami? :D Wybaczcie, nie mam dziś czasu bo mam męża :) Przed chwilą usypiał małego, słyszałam jak mu czytał a mały mówił " Filipek kota tatusia moco" ehh bidak mój mały. On ogólnie na wszystko co robi mówi Filipek. Filipek zjadł, Filipek chce kupe, Filipek idzie spać itp A jeszcze mu mąż śpiewał kotki dwa a on do niego " Wyłącz muzykę!" heh uśmiałam się :D Zdrowia dla wszystkich maluchów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starania po przeprowadzce a o samą przeprowadzkę... lepiej nie pytaj :-0 Idzie jak krew z nosa bo mąż nadal nie dostał zaległego urlopu i nie ma kiedy tam robić no i kasy nam ubywa bo opłacam teraz dwa mieszkania plus kredyt. Także ogólnie masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie zaczyna klasc juz wszystkie kosci mnie bola.. na dodatek pozarlam sie wczoraj z mezem :/ Julka a jak katar u Filipa? Naturalna 3mam kciuki za szybka przeprowadzke!!! co do ciuszkow to my tez od poczatku dostajemy od meza siostry b.duzo z wojcika, czasem sa to cale kolekcje..dobrze sie nosza, piora jakosiowo tez dobre ale w zyciu nie kupilabym ich sama bo maja kuriozalne ceny, mamy tez duzo z girl2girl, nearly daysa, st.bernard te akurat kupuje nam tesciowa w irlandii i tez jestem zadowolona, do tego h&m, c&a, teraz juz sporadycznie next i cherokee no i disney z ktorego kupujemy teraz ksiezniczki, niclodeon z ktorego kupujemy dore :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naturalna- to faktycznie przekichana sprawa ale mam nadzieje, ze jakoś dacie rade. Jednak fajnie, ze jest swoje :) anabanana katar sie ciagnal 3 tygodnie, podałam przez 3 dni ten lek o którym pisałam, tylko raz dziennie i przeszło. Tydzien spokoju i ospa :D Z wojcika nie mam nic, u mnie nie ma a jak byłam w Polsce i widziałam ceny tych ciuchow to nie kupilam, bez sensu. Dzieci tak szybko rosną ze bluzka za 100 zl to przegięcie :) Wole z hm za 10 euro :D Tez się dobrze nosi. Co do teh Trylogii to nie widzę, wszędzie niedostępne. Czy jest to po prostu zbiór tych książek ? http://www.empik.com/szukaj/produkt?q=Trylogie+Stiega+Larssona&qtype=basicForm&resultsPP=10&catalogType=all&searchCategory=all&start=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jula ja nie wiem ja mam I czesc pt.mezczyzni, ktorzy nienawidza kobiet wiem ze IIcz to dziewczyna,ktora igrala z ogniem a IIIcz to zamek z paisku,ktory runal wiec moze poszukaj czesciami lub w 3paku jako millenium a ja zarejestrowalam nas na 13.30 do lekarza ale bedzie zastepstwo bo nie ma naszej rodzinnej :( cos mi sie zdaje ze malej nic nie pomogly te syropy poprosze o zrobienie crp i ewentyalnie jak bedzie potrzeba antybiotyk bo po co ma sie z tego przerodzic jakies zapalenie oskrzeli czy inne holerstwo.. a co do wojcika to niezle ceny co :) 80-100zl za bawelniana koszulke z krotkim rekawkiem MASAKRA!!! no ale co tam moja szwagierka czy kuzynka tak jak juz wspominalam kupuja calymi kolekcjami.. dla mnie to bezsensowne wyrzucanie pieniedzy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×