Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

hej dziewczyni dzikujemy za gratulacje a co do porodu to fakt szybko mi poszlo ale nie az tak szybko... od 1 w nocy mialam skurcze o 4 pojechalam do szpitala haha sama autem potem skurcze ale jeszcze w miare o 7 jakmi wody ideszly to myslalam ze to juz kres moich wytrzymalosci bolowych ale jak przyszly skorcze parte nie byal swiadoma juz niczego ale fakt z 8 parc i mala byla juz na swiecie... tak jak napisala mi karusia nie wazny jest bol bo w zamian dostajemy najcenniejsze co na swiecie!!! musze przyznac ze opieke mialam swirtna.. siostre bez ktrej nie dalabym rady, daa mi oparcie fizyczne jak i psychiczne fajne polozne i lekarzy.. mam malutkie ciecie i vhyba ze 3szwy a nim moge chodzicsiedziec poprostu wszysto i ogolnie samopoczucie mi dopisuje a moja martynka........ sama slodycz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Zaraz chyba będe musiała wziąć coś uspokajającego, bo zaczynam się strasznie denerwować. Do tego wszystkiego zrobiła mi się opryszczka w nosie, koszmar :(. I roznosi się. Paskudztwo. Mam nadzieję, że jutro nie będzie strasznie źle. Jakoś mnie przerażają te sposoby wywoływania porodu. Dzisiaj przyszykowaliśmy pokoik dla Mikołaja. Mogę jechać. Pewnie w poniedziałek wyjdę. Załawiam właśne żeby mieć internet, byłam w erze. Mają w sumie coś takiego jak internetowy tak tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oko--->nie daj sie złym myślom uszyska do góry pomysl, że już soon bedzie po wszystkim... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anabanana❤️ Malutka śliczna widziałam na Nk,Boziu jak Ty masz juz dobrze...... A ja zaczynam wyglądać jak stwór,bynajmniej sie tak czuję,twarz mi z dnia na dzień puchnie i wygladam już jak muminek:( Boli mnie wszystko i kręgosłup odczuwam bardziej,bo zaczęłam sie ruszac jak juz wiem,ze z mlodym w razie porodu bedzie ok;) Własnie wróciłam od kuzynki,jej mały jest cudny,ale to już taki chłopaczek 1,5 roku,a dopiero co rodziła:D Wytrzęsło mnie w aucie i zanim dojechaliśmy(mamy do niej 10 minut)mialam z 4 skurcze i w drodze powrotnej tez,ale juz sie tym nie przejmuje,oby do poniedzialku do odbioru wynikow albo do srody do wizyty u gin,zebym wiedziala ile mlody wazy ,bo jak sie okarze,ze ponad 4 kg.grubo wolałbym wiedziec przed porodem;);) Na naszym mailu wklepałam moje dzisiejsze zdjęcia,heheh prosze sie nie śmiać;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plisza
Ahoj dziewczynki!!! Jakoś pustawo tu dzisiaj. Ja walcze z moją irytacją , pewnie spowodowaną hormonami, upierdliwą mamą która podwarza moje decyzje jesli chodzi o małą . ważnie ją zastrzele. przez godzine siedziałą na telefonie żeby się dowiedziec dlaczego nie ma mnie w domu u której jestem koleżanki i o której bede w domu. Zadzwoniła poźniej żeby mi wytknąć sudocrem zamiast czegoś tam , pampersów zamiast pieluch tetrowych,materacyk z ikei zamiast siennika ze słomy owsianej i brak głębokiego wózka tylko inny, że ona słuchała babci i prababci a ja na pewno pożałuje że mam to gdzieś. ( co mówią babcie , prababcie i prapraprababcie).Kurwa mać. Jeszcze dodała, że małą sobie wychowa i bedzie profesorem!!!! ah te niespełnione marzenia rodziców, tzn u mamy staneło na dr i zazdrości tacie profesora Widze, że jednak irlandia północna nie jest wystarczająco daleko od polski, jak tak dalej pojdzie zmykam na biegun północny.może tak zaznam troszke spokoju.Kurwości jak bym miała mało na głowie.Wrrr normalnie ...ręce mi opadły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurwa mać tyle pisałam i mi wcięło................😠 Pliszka🌼 Nie ma co sie stresowac,bo i po co wystarczy ,ze mamy swoje zmartwienia i niedlugo zmiane calego naszego zycia,inne rzeczy powinny byc teraz na drugim miejscu:D Jutro napisze reszte bo juz nie mam sił a tyle pisałam:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mam dzis kiepski dzien... strasznie sie zle czuje. podbrzusze boli i skurczy jakby wiecej ale nadal nieregularne .. przelezałam poł dnia.. no i poszłam z ledwoscia na ostatnie zajecia ze szkoły rodzenia.. mieliśmy wykład ordynatora.. i tak mnie nastraszył cc ze jestem jeszcze bardziej przerażona .. mogł sobie pewne rzeczy zostawic dla siebie np. to ze podczas cc moze sie dziecku nozem dostac albo ze moga przeciac przewody moczowe... :( jutro jade do mamy, bo m. ma wolne.. przywozimy moja siore.wiec zajrze pewnie dopiero wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mam dzis kiepski dzien... strasznie sie zle czuje. podbrzusze boli i skurczy jakby wiecej ale nadal nieregularne .. przelezałam poł dnia.. no i poszłam z ledwoscia na ostatnie zajecia ze szkoły rodzenia.. mieliśmy wykład ordynatora.. i tak mnie nastraszył cc ze jestem jeszcze bardziej przerażona .. mogł sobie pewne rzeczy zostawic dla siebie np. to ze podczas cc moze sie dziecku nozem dostac albo ze moga przeciac przewody moczowe... :( jutro jade do mamy, bo m. ma wolne.. przywozimy moja siore.wiec zajrze pewnie dopiero wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LEW SIERPNIOWY!!!!!!!!!!!!;) Suuuuuuuupeer! ;) teraz juz moge rodzic w kazdej chwili ;) ps. choc na to sie nie zanosi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO TO MAMY SIERPIEŃ:):) OCZKO,A MI WYSZŁA OPRYSZCZKA NA USTACH.POJAWIA SIE RAZ NA PARE LAT I AKURAT TERAZ,WRRR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dziewczyny zabieramy sie do roboty!!!!! Myjemy okienka, pucujemy podlogi na kolankach, robimy długie spacery, kochamy sie, pijemy napar z lisci malin.... czy o czymś zapomniałam????? Która się pierwsza rozpakuje???? Z całego serca życze tego oko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKo- trzymam kciuki za dzisiejszy dzien. Trzeba byc dobrej mysli. Moze po stymulacji Milkolaj przypomi sobie, ze na niego juz czas. Anabanana-> tylko pozazdroscic. Wrzuc jakies fotki na maila. No i niezla agentaka jestes skoro sama sie zawiozlas do porodu!:D Malolepsza-> gratulacje corci!!!! Szylusia-> jak tam poszlo z mezem? Udalo Ci sie wydebic jakis seksik? Julka pewnie juz ma swoje malenstwo obok. Ciekawe jak jej poszlo. A co z Monis? MMala, Oko-> te opryszczki maja tendencje wychodzic w najmniej odpowiednich momentach. Mnie sie zrobily dwie megaopryszczczki w dzien osiemnastych urodzin i wygladalam jak tredowata... Wrrr... Lady-> Ty tak nie szalej, bo sie wykonczysz. Jeszcze zdazysz sie zmeczyc. Mnie wczoraj dopadly jakies bole brzucha i chyba kilka skurczy tez bylo. A maly wiercil sie niemilosiernie, bo chyba nie bardzo podobalo mu sie byc w takim ucisku. Jak to powinno byc: podczas skurczow dziecko ma sie ruszac wiecej czy mniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pliszka-> Twoja mama to pewnie w dobrej wierze mowila, choc wierze, ze wziela Cie kurwica i bylo Ci juz wszystko jedno. Trzeba stanowczo stac przy swoim. Moja mama absolutnie nie jest typowa wtracalska, ale tez byla przerazona jak powiedzialam jej, ze bede rodzila z ZZO, uzywala jednorazowych pieluch i prala rzeczy dzidzi w pralce, a nie recznie. Moze nie mamy racji, ale zyjemy w innych czasach i musimy sie na wlasnej skorze o wszystkim przekonac. Taka est kolej rzeczy. Kurde no-> Ty wychodzisz planowo na jutro.... Jakos do mnie nie dociera, ze to juz nasz miesiac. Chyba dlatego, ze siedze ciagle jeszcze w pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, ja jutro, ale to raczej nie nastąpi. mala szalala na weczor a teraz prawie wcale sie ne rusza. jak sa skurcze to dzidzia wtedy jest bardzej aktywna. ps. miala ktoras to badanie OCT pod kroplowka? na to mam isc w niedziele. cholera ja nadal nie wiem jak nazwac dziecko!!!!!!! ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to nareszcie mamy sierpien! Mama dzisiaj przyjedzie zeby pomoc a mi jak na zawolanie odeszla reszta tego smiesznego czopu.No to teraz moge rodzic tzn po 15tej.hehe pozdrawiam oko--powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde no-> dzieki za potwierdzenie. A masz juz jakies typy? Nowa-> no to wszystko sie dobrze zlozyo. Teraz mozesz juz pedzic na porodowke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech, typow jest wiele: lena, liwia, Emilka, Nela, to w zasadzie typy meza, ja to bym dala Kamila, Martyna, Milena..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odnośnie imion mąz typuje Lena, Ty Milena jakby nie patrzec to imię ma cęść wspólną LENA. Musze powiedziec, ze to imię mi sie bardzo podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieczyny czy Wy macie jakies przeczucia odnośnie terminów??? Ja mam termin na 23.08 ale nie wiem dlaczego mam przeczucie, ze to będzie dokladnie za tydzień:-) Zielonego pojecia nie mam skąd to sie u mnie bierze. Macie podobnie czy tylko mi odwala?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eudaiodmonia
Hehe cześć :-) Ja mam termin z ostatniej miesiączki 25 dopiero ale sama moja gin mówi że na dniach będzie rozwiązanie ale do 11 musiałabym dochodzić bo to okres ochronny itp ... więc ja trzymam do 11 nie wiem jak Wy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bromba-> ja nie mam zielonego pojecia kiedy to bedzie, jedyne, co mie sie wydaje, to ze maly urodzi sie po terminie. U mnie to w ogole jakos dziwnie, bo z usg wychodzi na 24-tego, a lekarz uparl sie przy terminie z miesiaczki, tj. 20-tym. No i czego ja mam sie trzymac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reniferkaa
czy mozliwe, jezeli wyskoczyly mi diwe kreski, to napewno ciaza ?? mzoe sa szanse ze nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wystarczy wpisać w wyszukiwarce na kafeterii temat czy to ciąża ? wyskoczy ci 9237487324621364 tematów - miłego szukania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak jak zadzwoniłam do gina, że mam dwie kreski i chciałam się umówić na wizyte to onnzapytała jaki test robiłam i powiedziała, że zaprasza mnie jak mam ochote ale jak chcę to rodzinie mogę już powiedzieć, że jestem w ciąży. Rozwalił mnie tym zupełnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. Melduje sie w sierpniowe przedpoludnie nadal w dwupaku:) Wczoraj mialam wizyte. Wszystko jest ok, no moze procz grzybka! Mam rozwarcie na 1,5cm i mam sie szykowac. Opuchlizna spowodowana pogoda, a nie cisnieniem bo te mam niskie wiec do szpitala nie trzeba bylo jechac. Po badaniu troszke brudzilam, ale lekarka juz z gory powiedziala ze tak moze byc. A z synkiem wszystko w porzadku!!!!! Mialam dzisiaj 1 skurcz, o 5 rano. i ciszaaa. Do szpitala ma sie wybrac jak bede miala skurcze co 20 minut. U mnie dzisiaj znowu upal. Wlasnie siedze i masuje sobie opuchniete stopki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×