Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

ja swojej daję ale i tak śpi przy cycu to znaczy muszę legać przy niej.oj ciężko będzie chyba przechodziła ząbki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izulla wczoraj wieczorem włożyłam jej tego czopka ale to nic nie dało... :( Poszłam spać po 1. Spałam aż 4 godziny i to z dwoma przerwami :-) he he he. Po 5 koniec spanka. No ale teraz chyba odsypia bo już dwie godziny śpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dostalam wlasnie poczta paczke reklamową od Nutricii. Byly tam reklamowki kaszki, mleka i jeden sloiczek, no i poradnik zywienie dziecka. Fajnie dostac cos takiego ;) ps. dzis sprbowalysmy jesć łyzia ale..chyba nic z tego ;( polowa wylodowala na brodzie, nawet upieprzylysmy nowiutką bluzie i body a zaraz idziemy sie szczepic. Zostaje rozcienczanie i do butelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej... my juz po szczepieniu ten krem dzialacuda mala przy wkluciu ani nie drgnela :-)!!! przybrala 0.5kg i urosla 5cm czyli teraz wazy 7.600 i ma 67cm,pielegniarka sprawdzala i mala jestw 90centulu z wagi i wzrostu a wspolny tentyl to 50.. hmm malo z tego rozumiemale mowilaze peiknie rosnie,apani dr mowila ze pieknie rosnie i swietnie sie rozwija :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, mam pytanie do rodzacych przez cc.Czy Wam lekarza robia usg?Zeby skontrolowac jak to wszystko sie goi.Jestem ciekawa czy usg po cesarce jest konieczne i jak tak to ile miesiecy od porodu najlepiej robic. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff..po szczepieniu.. byla niezla awantura ;( dziewczyny, czy wasze maluszki tez maja takie nieco ciemne, jakby brudne pępki? moja taki ma..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sikorka ja pierwsze dziecko rodziłam przez CC dwa lata temu i żadnego usg po tym nie miałam robionego. Ginekolog po moim połogu zbadał mnie tylko na fotelu, ponaciskał brzuch i to wszystko.... Kurde no, mała do niedawna też miała taki ciemniejszy pępuszek ale teraz już jej zjaśniał. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja nie ma ciemnego---w ogóle ma bardzo ladny pępek.Mąż stał nad położną żeby jej ładnie zawiązała:-) kurde--->próbuj łyżeczką bo będziesz miała potem problemy z jedzeniem mówię ci to z doświadczenia.Dziecko nie będzie chciało bardziej stałych rzeczy jeść,będzie się dławiło każdą grudką aż przełyk może się zrobić wiotki bo odpowiednie mięśnie nie pracują.Nie chcę cię straszyć ale znam taki przypadek i mówię ci jak jest.Pewnie każda z nas miała problemy z karmieniem łyżeczką na początek.Ja sama miałam ale teraz trochę cierpliwości wystarczyło i wsuwa jak złoto. kupiłam wczoraj kubek z miękkim ustnikiem,niby pisze że od 6 miesiąca ale pije z niego!!!Wreszcie coś pije!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdulka 24.24->dziekuje za odpowiedz.Myslalam ze moze trzeba kontrolowac czy nie robia sie zrosty albo cos innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka🌻 sikorka, mialam 2x cc i nie robili mi zadnego usg. miaklam dokladnie tak jak magdulka - badanie na fotelu, naciskanie na brzuch itp. kurde no, zgadzam sie z karusia. probuj karmic mala lyzeczka, bo potem bedziesz miala przechlapane. musi sie malutka nauczyc. moze co kilka dni rob podchody pod lyzeczke, az zalapie:) moi jedza slicznie, tylko trwa to bardzo dlugo. sa w lezaczkach i szufluje lyzeczka na zmiane;) jakies ,5 h. najmniej 20 minut. ale starszym chlopcom sie to bardzo podoba - nie rozrabiaja wtedy tylko pytaja czy dzidziom smakuje;) codziennie warzywko, owoc i kasz. kasza i warzywko lyzeczka. owoc ze sloiczka lub soczek. szczepienie mamy 17 grudnia. nie wiem ile waza chlopcy, ale na oko 7,2-7,5 kg. 3 tyg temu bylo 6,5, ale bardzo szybko przybieraja i czuc wage w rekach. ponad tydzien temu dostalam paczke z nestle - ksoazeczke, lyzeczke, mleko nr 2, kaszke ryzowa bananowa i misiowy ogrodek bananowy. niestety sztuk 1. dzisiaj ide na poczte, bo chyba cos mi przyszlo jeszcze - pewnie wlasnie nutricia, a moj len listonosz zostawil awizo, bo nie chcialo mu sie wejsc na 1 pietro... 3majcie sie dziewczyny🌻 a u nas na topicu ciaza blizniacza pojawila sie ciaza... trojacza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie są jednak niepoważni a w szczególności pracodawcy nigdzie nie jade pi....e karusia-> super, że mała askoczyła a butla doszła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a myjuzpo spacerku i obiedzie.. ja tez w zeszlym tyg dostalam paczke z hippa i nestle byly tam kaszki lyzeczki sloiczki herbatki kremik i jakies misiowe ogrodki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do pepke tomala ma ladny jasniutki ale zato mi po ciazy zostal taki wlasnie ciemniejszy :-((( i dziurki odkolczykatez takieczerwone wiadomo w ciazy kolczyk wyjelam skora sie ponaciagala i teraz zostalo minieciekawe a kolczyka i tak juz nie bede noscic bobrzuzha juz zamiaru nie mam pokazywac no pokii nie zgubie tej oponki a nie wiem czy wogoleja zgubie... widze zechudne ale ta opanka stoi w miejscu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pliszka-> a po podpisaniu umowy przdswtenej zaczeli zmieniać warunki i wycowfywać się z ustaleń więc podziękowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anabanana-> ja też miałam ciemny pempek ale ostatnio go wypilingowałam i jest znów normalny i tez mam ślad po kolczyku nie wygląda za dobrze kolczyka też chyba nie włożę choć brzuch wygląda prawie jak dawniej prwie jednak robi róznicę ... bo po jedzeniu "wyłazi" wczesniej tego nie miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malir to tak mozna? dziwny kraj. karusia--a u Ciebie jak z robota ? ruszyło si cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widac można byłam wściekła ale mi przeszło dobrze że się okazało teraz a nie na miejscu było by gorzej jak bym sie już przeprowadziła no ale wracam do sytuacji wyjściowej i za bardzo mnie to nie cieszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jaka maz sytuacje wyjściową ? Ostatnio napisała mi kumpela z PL , że mam możliwość sie przekwalifikować, tzn zacząć robic coś w kierunku w którym się krztałaciłam . nie jest to najgorszy pomysł , ale musiałabym już teraz zacząc się uczyć. bo przez ostatnie 3 lata nic społecznego ze zwierzakami nei miałam. Zastanawiam sie czy aby przypadkiem nie bede się porywać z motyką na księżyc. A materiału jest duuzo i dośc trudny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___chimerka___
Malir - a ja znowu jak Ty. Tez mialam brzydki, ciemny pępek i rowniez piling i zero sladu po nim. To ciemne schodzilo jak skora po opalaniu. Dziwne trochę Kurde no - moja Mała tez miała taki ciemniejszy pępek, ale linomagiem go traktuję i troche jasniejszy jest, teraz chyba nawet jak reszta skory na brzuchu Anabanana - wciąż masz brzuchol po ciązy? Kurde fix Od dzis mam stalowy usmiech, ale nawet nie wyglada tak zle jak myslalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malir--- spokojnie. olej ich... 🌻 karusia, blizniaki to rzeczywiscie nie lada wyzwanie. ale ty tez nie masz latwo z 3 dzieci i dzielna kobietka z ciebie:) moje maluszki nie maja czarnego pepka ani nic w tym stylu. odebralam awizo - dostalam 2 paczuszki hipp - dynia z ziemniakami, kremik, herbatka jablkowa z melisa i lyzeczka. no i jakies ulotki i ksiazeczki - wieczorem sobie przejrze. pozdrowka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chimerka zostala mi tak oponka, faldka nie jest juz plaski.. ostatnio ogladalam moje zdjecia z zeszlych wakacji, zrobilam mezowi sesje troche rozbierana;-) jak ja wtedy swietnie wygladalam i zrobie wszystko zeby wygladac tak samo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pliszka-> siedzenie z synkiem w domu to tylko ja-> no właśnie to zrobiłam ale uważam że zachowali się bezczelnie bo po co coś obiecywać jak z góry wiadomo że będzie inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×