Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziabong

Przystrojenie choinki

Polecane posty

Gość paola28
Witam !!! Jak dobrze, że nie jestem sama z dylematem przystrajania tegorocznej choinki...a już myślałam że nie będę się miała kogo poradzić w tej kwestii, naszczęście trafiłam na tą stronkę.Nie wiem jaki kolor lampek dobrać do chonki przystrojonej na srebrno.Od dwóch lat kupywałam jodłę kaukazką i ozdabiałam ją właśnie na srebrno a dla kontrastu i dodania jej ciepła miałam czerwone lampki.W tym roku stwierdziłam że zamiast inwestować w nowe bombki poprostu zmienię kolor lampek , tylko że nie wiem na jaki?Proszę was o radę! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a pamiętacie...
pamiętacie jak kiedyś oglądało się amerykańskie filmy i tam były takie piękne kolorowe choinki:)?? a u nas takie G było..:( W ogóle podoba mi się jak w stanach przystrajają domy w kolorowe światełka itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a pamiętacie...
a i już jutro ubieram :P:P:P :):):):D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babcia Zuzia
Witajcie:) Cieszę się, ze nie jestem sama :) W innym topicu wypowiedziałam się na temat strojenia domu. Co do choinki... Co roku jest dylemat. Kolorowo- odpustowa jest prześliczna. Dwu- trzykolorowa- też.... To jest gorzej niż z ubraniem siebie i dobraniem bizuterii:). Wpadłam na pomysł, aby w tym roku zaszaleć nieco inaczej- kwiaty czerwono- złote- gwiazdy betlejemskie (niestety sztuczne, ale można znaleźć sliczne), do tego złoto- czerwone kokardy i tylko złote bombki. Lampki- zielone. Powinna być oryginalna :) W ubiegłym roku miałam robione na szydełku aniołki i gwiazdeczki, kolorowe lampki, brokatowane własnoręcznie szyszki i suszone lekko brokatowane pomarańcze. Była zachwycajaca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łańcuch , światła, niebieskie bańki, aniołki, gwiazdki, choinka średnia w doniczce, pachnie świerkami. Przystrajam stół gałązkami, wkładam świece, jest kolorowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łańcuch , światła, niebieskie bańki, aniołki, gwiazdki, choinka średnia w doniczce, pachnie świerkami. Przystrajam stół gałązkami, wkładam świece, jest kolorowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosille
Mi osobiście bardzo się podobają choinki jedno lub dwukolorowe. Podobają mi się zestawy: złoto, karmel, brąz; beż z karminem; beż ze złotem lub jakieś szklane duperelki. Są takie stonowane, eleganckie i ciepłe. Uważam, że choinka powinna właśnie taka być: pełna ciepłych barw. Niebieskości i błękity jak dla mnie opadają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owoco-maniaczka
Obecnie modne są girlandy z srebrnych piór i szklane sople i bombki(przeźroczyste)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anmalea
Nooo dla prawdziwego tradycjonalisty to było by nie do przetrawienia ;) ja osobiście uważam, że to bardzo pomysłowe, ale jednak żywej choinki nic nie zastąpi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowa choinka
U nas choinka bedzie bardzo roznorodna,zywa,ubrana w kolorowe swiatelka,slomkowe aniolki i gwiazdki,aniolki gipsowe przystrojone w satynowe suknie ze skrzydelkami z piorek,a do tego cala masa przerozniastych ozdob zrobionych przez dzieci,wiec wszelkie ptaszki z harmonijkowymi skrzydelkami,papierowe aniolki,gwiazdki z tasiemki,pawie oczka,balwanki,mikolajki z kartonu,lancuch z bibuly,cukierasy,pierniczki,suszone plasterki pomaranczy,cytryny i grejfruta.Do tego szyszki ,ktore tez dzieci same nazbieraly i orzechy wloskie owiniete cieniutka tasiemka (tak jak zapakowany prezent) zeby bylo jak powiesic.I taka najbardziej nam sie podoba,choc wielu uwaza,ze to tandeta.Zal mi tych,ktorzy tak mowia,tak mysla.Bo jak tandetne moze byc serduszko dziecka wlozone w wykonanie tych wszystkich kolorowych pierdolek. Toz to wlasnie prawdziwy urok tych swiat.Czas spedzony z dziecmi i mezem,smiechy,zarty i wspolna praca,bardzo wesola praca:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My chyba ozdobimy choinkę pierniczkami w tym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amber54
A pamiętacie przecież ty też może sobie przystroić dom tak jak to robią w Stanach. Kto ci zabroni? Ja w tym roku będę miała pierwsze swięta w swoim mieszkaniu i mam zamiar zaszaleć. Chcę zamówić żywą choinkę z dostawą do domu z https://choinkapoddrzwi.pl/ kupić mnóstwo ozdób, lampek i innych świątecznych rzeczy. Dom będzie wyglądał jak w filmach a ja przez całe święta będę się napawać tym widokiem i popijać gorącą czekoladę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tą idealną choinką to nie jest tak łatwo, wbrew pozorom :) Kupowałam już choinkę na ostatni dzwonek, dzień przed Wigilią, tydzień, trzy tygodnie przed. I zawsze muszę odwiedzić 3-4 punkty zanim mi coś oko wpadnie. Większość z nich ma albo gołe czubki albo są krzywe. Czyli mało idealne ;) Ja choinkę ubieram w suszone pomarańczka, jabłka, cynamon, goździki, anyż i do tego wstążki czerwone, zielone. Kupiłam pistolet na klej na gorąco i sama robię sobie takie kompozycje. Wszystko to wygląda pięknie, a jak pachnie później w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarosław Mędrzycki
Amber, czy możesz coś więcej o tych choinkach z http://choinkapoddrzwi.pl - w jakim stanie przyjeżdża choinka? Bardzo ciekawe, chyba zamówię w tym roku tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moirra
Choinka to ma być choinka, czyli ma być kolorowa. Ma być w klimacie świąt, a nie w klimacie wystaw sklepowych. Dlatego ja mam ozdoby w różnorakich kolorach, lampki też są kolorowe. I taka choinka ma tę magię świąteczną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja akurat lubię bardziej stonowane, ale odkąd choinkę ubierają dzieci, to musi kolorowa i koniec !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie jak tak samo, dla mnie mogłabyy byc w jednym kolorze, ale dzieci wieszają tam rówiniez ozdoby, które robią same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierniczki na choinkę to super sprawa. Sama zamawiałam takie pierniki jadalne z tego sklepu http://www.virpol.pl/. Z resztą samą choinkę też kupowałam u tego producenta, bo wygląda bardzo podobnie do żywej i ma pięknie zachowane proporcje. Mają też spory wybór jeśli chodzi o przybrania choinkowe, naprawdę warto sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Leroy Merlin są w tym roku takie zawieszki z dzwonkami w dwóch kolorach: srebrnym i złotym (do obejrzenia tutaj: https://www.leroymerlin.pl/dekoracja-wnetrz/dekoracje-i-ozdoby-swiateczne,a1256.html ) i my właśnie w tym roku tak dwukolorowo ozdobiliśmy choinkę + jednokolorowe lampki. Całość wygląda super, tak więc jak najbardziej polecam pójście w jeden albo dwa kolory. No i niekoniecznie w bombki, bo zawieszki w różnych innych kształtach też będą wyglądać fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telka8
Z każdym rokiem w sklepach pojawiają się nowe ozdoby. Kiedyś były normalne lampki, teraz wszędzie są ledowe. Zobaczcie: https://www.twojpasaz.pl/pl/c/Lampki-swiateczne/15 Przekonaliśmy się, że lampki led wyglądają znacznie lepiej od tych normalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Najważniejsze jest znalezienie odpowiedniego drzewka na święta. Jeżeli mieszkacie na terenie województwa zachodniopomorskiego i rozglądacie się za choinkami to polecam wam skontaktować się z firmą choinki.in Oni zajmują się uprawą drzewek świątecznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×