Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cygaro

wesołe mamy trochę starszych dzieci-luźne pogaduchy

Polecane posty

Ja mam to gdzies OOOOoooooOOOO ja juz tu pisac nie bede,bo i po co jak i tak nikt tu nie zaglada :( 🖐️Wszystkim nowo poznanym:)milo bylo papapa!!!! Nie bede sie meczyla i ten topik podtrzymywala,bo i tak nie ma sensu:(jesli ktoras chce ze mna pogadac,to wie gdzie mnie szukac;) 🖐️Zycze Wszystkim duzooo zdrowka i udanego zycia osobistego jak i zawodowego:)🌼 Zegna sie z Wami Sylwia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topic dla mam
hop hop?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, witam! 🖐️ Widzę, że chybo topik upadł. :( Szkoda. Bylem tu co prawda rzadkim gościem ale mimo wszystko jako wesoły tatuś żałuję. Ale może jeszcze odbije?? :) Pozdrwaiam wszystkie wesołe mamy! 🖐️ 🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wesołe mamy w pierwszym dniu urlopu nad Bałtykiem 🖐️ Nie rozchodźcie się, tak tu u was fajnie było :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koneserd-nad Bałtykiem-(łoj zazdroszcze) a reszta ???????hop hop.No ze 2 slowa mozecie chyba skrzybnąć.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tak tu malo zagladałam ostatnio że kawuśka wcale nie wiem gdzie jestes na kafe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko mi sie tu zapomnialo:( Zagladam czasem najwyzej na NK i juz mnie córa goni od kompa.A dzisiaj sie troszke pakuje bo w czwartek wyruszam na 4 dni na Mazury.Pogoda zapowiada sie brzydka i deszczowa........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet nicki mi sie tak pomieszaly że nie wiem kto to kawusia-wrzuc drugi nick co tu byl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! 🖐️ Wesoły tatuś wita!: Nad bałtykiem pogoda w kratkę. W poniedziałek super! Cały dzień na plaży, pływanko w morzu. ale wczoraj pól dnia padało. Benitko - trzymaj się i nie upadaj na duchu! Może Wasz topik jeszcze odżyje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sobie bylam na Mazurach na dlugim weekendzie i dzieki bardzo za take burze ze siedzaialam w szafie ze strachu.Czekałam tylko na ta trabe powietrzna ale dzieki Bogu nie dotarla bo inaczej juz bym tu chyba nic nie napisała....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem Wam że jesteście wstretne wstreciochy.Może by sie tak kolezanki pochwalily co robia w wakacje co?????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koneserd nad Bałtykiem,rudamaxi w Miedzyzdrojach a reszta???????????????Jesteście paskudy i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem ...... w pracy :( byłam we Władku aż 3 dni , i tyle urlopu , a tak jakoś leci byle do przodu . Cygaro , Ty sie nie przepracuj , hop hop , nigdzie Cię nie mogę wypatrzeć , Serdecznie pozdrawiam 🌻 a Benitka w karciochy grasz ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×