Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cygaro

wesołe mamy trochę starszych dzieci-luźne pogaduchy

Polecane posty

witam wszystkich wieczorowa pora koneserd to powiedziales grzecznie i dosadnie BRAWO!!!!!! Ja ostatnio walcze na zebraniach z niespelnionymi mamuskami.To jest dopiero Masakra. A tak pozatym to zyjemy i jakos ciagniemy nasze wózki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D hihi ja jeszcze żyję.........ale o co chodzi z tym angielskim?????????Nie jarzę nic o co chodzi..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie przyznam się gdzie urzęduję:P :D U mnie słychać DUŻO-dużo złego ale i dobrego chyba też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dużo klopotów zdrowotno psychiczno emocjonalno mojej Wiki.Dobrego to że chyba za jakiś miesiąc idę do roboty po 10 latach -na przygotowanie zawodowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do pracy idziesz?:) o jej:) pewnie na erotycznym urzedujesz co?;) a jak z małżonkiem twoim? i co ty mówisz o Wiki?taka fajna dziewczyna była.To chyba taki wiek:o ja mam bratanice w czwartej klasie.No masakra:o pyskata jak nie wiem co i takie nie wiadomo co ,bo już nie chce być dziecko a przecież jeszcze nie dorosły:oJedyne co w niej ok to to ,że super się uczy.Ale to chyba jedyny plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie na erotycznym :D ale musiałam sobie znaleźć jakieś nowe koleżanki które wysłuchują mojego marudzenia bo tu na naszym topiku widzę że nikt nie wytrzymał:DA co do Wiki to pyskatość to mały pryszcz -ją dopadło coś w rodzaju nerwicy natręctw.Coś okropnego.Więc teraz lekarze-psycholodzy psychiatrzy.........:( ech szkoda gadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo to kurcze zawsze coś sie kurcze musi plątać w tym żywocie.Nie wiadomo skąd ,jak........Za dużo hormonów szaleje czy co.....Narazie próbują ustalić przyczynę ,a ze nie wiadomo gdzie się przyczepić to szukają złych relacji miedzy mamusią a tatusiem.Najgorzej że Wika nie jest z obcymi zbyt rozmowna więc prawie nic nie chce gadać i do niczego sie przyznać a wtedy lekarz uznaje ze jest za poważna i nerwowa .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beniatka co za fochy mi tu robisz?:) nie odpisałam ,bo mnie tak brzuch napierniczał wczoraj,że usiąść nie mogłam,a potem kafe nie chodziła. u mnie jako tako benitka.Może być.Dzieciak nie choruje,my też.Wiec nie jest źle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pustoooo jeju,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam córkę lat osiem i synka lat 6-nie dość,że płeć różna to i wygląd i zachowanie:)córka twierdzi,że synka podmienili w szpitalu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anabellaa-ten topik już zginął śmiercią naturalną..................................Gdzie ty go znalazłaś?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały dziecko mały problem duże dziecko duzy problem:) Ja głównie troszczę się o to by maluch był zdrowy- daję mu immulinę, chodzimy co dziennie na spacery i na basen. Na razie-odpukać- nie choruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×