Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cygaro

wesołe mamy trochę starszych dzieci-luźne pogaduchy

Polecane posty

no to ja wam pomacham jeszcze z okolic Cygarka;) i czas na kawke:d \__/>\__/>\__/>\__/>\__/>\__/>\__/>\__/>\__/>\__/>\__/>\__/>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ze ja z tych upartych;) \\__/>\\__/>\\__/>\\__/>\\__/>\\__/>\\__/>\\__/>\\__/>\\__/>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesoły tatuś się melduje i pozdrawia znad morza! 🖐️ Klikam z urlopu nad Baltykiem. Pogoda w kratkę, ale przynajmniej jest loozik :classic_cool: Relaxujemy się z żonką a córcia ma swoje młodziezowe towarzystwo. Jeszcze tydzień tu bedziemy a potem znów proza zycia :o Trzymajcie się! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj 12 rocznica ślubu a my jak zwykle pokłóceni.............Beznadzieja mnie ogarnia.......chandrycze sie dziś i dumam nad moim związkiem.................:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki kanapusia.Loj wogole mam dziś taki ciężki dzień ze szkoda gadać.Zrobiłam zadyme w całej jego rodzinie.Boziuniu co za niewychowani ludzie to szok.Przyszła do mnie paczka a oni sobie otworzyli obejrzeli-no doslownie nie mieści sie to w mojej glowie-jak można grzebać w prywatnych sporawach.Jeszcze zdziwieni że przecież nic wielkiego sie nie stało.No nie wytrzymam.Oszaleje zaraz.Awanturuje sie od rana.Jestem tak nabuzowana(ja spokojny czlowiek)że zaraz oszaleje.Chce mi sie wyć krzyczec płakać........😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Benitaka wszystkiego najlepszego 🌻 🌻 🌻 może 13 roczek w małżeństwie powiew lepszego przyniesie , życzę z całego serca 🌻 Koneser bycz się bycz , miłego wypoczynku i suuuper pogody :D Kawusia lepszy już nastrój ? pozdrowionka aaa Ruda co u Was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benitka nie płacz😭 no wcale ci się nie dziwię że zła jesteś,jak można otwierac cudzą korespondencję:o ło rany czupurek ,lepszy nastrój,lepszy ale nie cudowny.To tak zeby w glowie mi sie nie przewróciło;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Benitka wszystkiego najlepszego Ja juz w domciu dzisiaj zaliczylam pierwsza komisje lekarska po wypadku czeka mnie jeszcze jedna po skonczonym leczeniu.A ta dzisiaj to byla czysta parodia. W Miedzyzdrojach sie wybyczylam i odpoczelam za wszystkie czasy i znowu wiem ze jestem kobieta,tak o mnie zabiegano:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje dziękuje za życzonka...👄..Dziś mój nastrój poprawiony.Paczke po awanturze dostałam.Szkoda że już nie w pudełku tylko w reklamówce.Nie dość ze poogladali to jeszcze pudełko wyrzucili.Ech szkoda słów na chamstwo.Wczoraj mojemu nagadałam co mysle o zachowaniu jego rodzinki to nawet sie nie odezwał a ja wrzeszczalam jak nic.Juz zaczęłam wrzeszczeć ze co by bylo jakbym sobie wibrator zamówiła wysylkowo to co-tez by sobie rodzinka poogladala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak wogole to ciesze sie ze paskudy wrócilyscie na topik.Ja wreszcie tez bede częściej tylko niech sie ten roczek szkolny zacznie.Przepraszam za te" paskudy"ale jak tak długo sie nie odzywałyscie to bylyscie paskudy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem ze bylam ale fajnie miec znowu kilku adpratorow na raz,telefon dzwoni teraz kilka razy na dzien:D Benitka daj mi adres to ci cos fajnego wysle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudamaxi-musisz ten moj adresik skombinować jakoś od dziewczynek-cygarka, kanapki bo nie bardzo go chcę tu ujawniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do wibratorka to pomyślę :) i może więcej gadżetów zamówię bo większa paczka bardziej ich zaintryguje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby mnie długo na kafe nie bylo tzn że przeglądam oferty wysylkowego sex-shopu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam benitka to pomecze kanapeczke o ten adres;) heh a moze jakas Agatke wsadze w paczke dla Twojego ,to by sie rodzinka dopiero zdziwila:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×