Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kociekota

HERBACIARNIA dla 20latek!!!! Zapraszam na herbatkę!

Polecane posty

A ja dziś się dowiedziałam........ że moja jedna z lepszych koleżanek z LO z klasy nie żyje :( :( :( jeszcze to do mnie nie dociera.... patrzac na nasze wspolne zdjecia, nawet te z mojej 18 rok temu łezki cisną sie do oczu i nie moge w to uwierzyc.... miała niecale 20 lat.... nikt nie wie co dokladnie sie stalo... sekcja wyjasni... weszla pod prysznic i zasłabła... tyle wiadomo na pewno... ehhh :( smutno mi, pusto i w ogole... jednak do konca to jeszcze do mnie nie dotarlo..... :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i to jedno nurtujace ciagle pytanie.... DLACZEGO ONA i dlaczego tak wcześnie.... zycie jej nie rozpieszczało, ale zawsze staała sobie dawać rade... zawsze uśmiechnięta... pomagała wszystkim, wszedzie bylo jej pełno.... złota dziewczyna..... :( :( :( 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie smutne przypadki pokazuja tylko jeszcze bardziej jakie kruche jest zycie..... :( bardzo mloda dziewczyna......... az mi sie smutno zrobilo :( cale zycie bylo przed Nia....... Na pytanie dlaczego chyba nikt nie znalazl i raczej nie znajdzie odpowiedzi.... Nectarine trzymaj sie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże... jak mi szkoda tej młodej osóbki... mam nadzieję,że TEN u góry miał dla niej miejsce wśród swoich aniołów. Nectarine trzymaj się ciepło,nie pozostaje nic innego,jak tylko pomodlić się za jej duszyczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już nie mam siły... dopiero w nocy do mnie dotarło co się stało... leżałam i szeptałam do Niej... mam nadzieje że mnie słyszała... Tak bardzo bedzie nam jej brakować... jeszcze 2 dni temu o tej godzinie była taka szcześliwa... mówiła swojej przyjaciółce co chce dostać na urodziny, że życie powoli zaczyna się jej układać... a tutaj taki cios... już jej nie ma... i nie bedzie.... :( już nigdy nie zawoła do mnie tak jak to zawsze to robiła... nie pójdziemy wiecej na ploty, na impreze.... wszystkie wspomnienia teaz wracają.... ehhh 😭 😭 😭 :( :( :( Aniołku.... dla Ciebie 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawdę bardzo mi przykro... nagła niespodziewana śmierć to coś,w co aż nie chce się uwierzyć! To przejaw jakiejś niesprawiedliwości na świecie. Smutne...ale może warto wierzyć,że teraz jest Jej lepiej,łatwiej i szczęśliwiej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobitki,co slychac? Ja ostatnio czuje sie beznadziejnie psychicznie,mam ochote wyjechac gdzies i zapomniec o wszystkim ,co mnie otacza...pogoda wcale mi nie pomaga,jesien za oknem,czuje sie jak w pazdzierniku. Pozdrawiam Was i zyczę miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Ja ostatnio czuje sie beznadziejnie psychicznie,mam ochote wyjechac gdzies i zapomniec o wszystkim ,co mnie otacza..\" ehhh ja też... dziś był pogrzeb... cięzko mi... nigdy nie zapomne glosu jej rozpaczającej babci blagającej aby Ona wróciła... ;( tak mi źle... i wiem ze nie tylko mi... w takich chwilach pojawiaja sie rozne mysli... cóż nasze zycie jest warte? wkraczamy w dorosłe życie, zaczyna sie wszystko układać... zdawałoby sie ze jest co raz lepiej i wiele wiele lat jeszcze przed nami, tyle nowych rzeczy do poznania i odkrycia... a tu nagle.... śmierć... w glowie zaczely sie klebic rozne myśli.. jakby to bylo na moim pogrzebie....? i doszlam do wniosku ze tak na prawde płakałaby po mnie tylko rodzina, 3 przyjaciolki i 2 chlopaków... moze nikt wiecej nawet by nie przyszedł... czuje sie jakas taka samotna, mimo tego ze do odludków nie należę... wszystko zaczyna mnie przerastać... cięzko mi... a pomyslec ze jakis czas temu, nawet 3 miesiace wstecz, byłam taaaka szczesliwa... (sama, bez faceta, bo zapewne wiekszosc czytajacych skojarzy szczescie z druga osobą.. bylam sama- bardzo szczesliwa i optymistycznie nastawiona do wszystkiego... wszystko bylo łatwe... a teraz.... teraz jest nie do przeskoczenia.... Przepraszam ze zanudzam, ale musiałam sie gdzieś wyżalić... :( milego wieczoru życzę 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki...... ostatni okres zmusil mnie tez do paru przemyslen... Moze wynik nie byl taki jakbym oczekiwala, ale pewnie troszke pomoglo. Nectarine jezeli chodzi o to kto plakalby na pogrzebie kochana nie wazne ile osob lecz wazne jakie osoby, bo przeciez rodzina i przyjaciolki to osoby na ktorym mozesz polegac ktore sa Ci bliskie. Na przekor temu co Ci sie zdaje przyszloby wiecej osob. tego jestem akurat pewna..... Nie wiem moze zle mysle jezeli tak sprostujcie mnie, ale mi sie wydaje ze pogrzeb jest chwila gdy niekoniecznie musze zegnac \" tlumy \" tylko moment gdy przychodza Ci co njbardziej pamietaja, dla ktorych cos sie znaczylo.... Czesto sie zdarza tak ze mowimy iz mam malo przyjaciol.... (sama tak kiedys mowilam) otoz to nie prawda, przyjaciel to ten ktory jest zawsze, zrozumie pocieszy, mozna miec mnostwo znajomych i kilku przyjaciol ale za to tych prawdziwych.... Wszystko co sie ostatnio dzialo zmusilo mnie do zastanowienia sie nad istota samej przyjazni... Nectarine to dla Ciebie teraz ciezki czas wierze.... ale pamietaj ze jestesmy z Toba ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki kochane :) Uściski dla Was z rańca :) Trzymajmy sie razem,zaglądajmy częściej do naszej herbaciarni,bo coś ostatnio rozmijamy się ;) Będę wieczorkiem,bo teraz czeka mnie sprzątanie,ćwiczenie o 17.00 jazda i wieczorkiem do Was przychodzę :) Do później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie dziewczynki do kafeterii marsz :) wieczorkiem :) ja ide sprzatac o 17 mam zajecia (Jaśmineczka nie to że zgapilam plan dnia od Ciebie hehe) a potem na kafe..... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Błogosławiony trud, z ktorego twórczej mocy, powstaje taki but, wśród takiej srebnej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim!!!!!:):):):) dawno mnie nie było... ale no zbliżająca sie sesja robi swoje:/ już mam dość... np. wczoraj (tzn już dzisiaj) siedziałam do 4:30 i sie uczylam... a w sumie przegladalam notatki, zeby moc cokolwiek powiedziec na kazdy temat... No i jakos poszlo:D a śmierć... to dla mnie straszny temat, jeśli chodzi o innych oczywiście. Nectarine trzymaj się. Domyślam się, że jest ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niektórzy ludzie, uciszyć, umieją w sobie wszystko. Są silni i bardzo niebezpieczni. Odcinają się. Czy mogą nie krzywdzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zagladajcie do herbaciarni. Brakuje mi kontaktu z Wami. Wszystko mi się posypało i tak brak mi radości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeczytalam na innym topiku
i wklejam pasuje tu A teraz coś tylko dla tych którzy lubia herbatkę, co prawda, ja lubię słabą , ale co tam i tak to lubię 8. Herbatka wyk. Jerzy Wasowski i Jeremi Przybora Z rozkoszy tego świata ilości niepomiernej zostanie nam po latach herbaty szklanka wiernej i nieraz się w piernatach pomyśli w porze nocnej ha, trudno lecz herbata, herbaty szklanka mocnej Dopóki Ciebie, Ciebie nam pić Póty jak w niebie, jak w niebie nam żyć Herbatko, Herbatko, Herbatko Dopóki Ciebie, Ciebie nam pić Póty jak w niebie, jak w niebie nam żyć Herbatko, Herbatko O, jakżes bliska chwilko, jesienne pachną kwiaty a my pragniemy tylko już tylko tej herbaty za oknem deszczyk sypnął - arrivederci lato gdy wtem drzwi cicho skrzypną i witaj nam herbato ... Tak wdzięczni że nas darzysz pod koniec już sezonu o Tobie będziem marzyć Twój zapach czule chłonąc a potem syci woni, poprzestaniemy na tym bo doktor nam zabronił picia mocnej herbaty I po co, i po co nam żyć kiedy nie będzie, nie będzie nam wolno juz pic herbatki, herbatki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo wierszyk o herbacie:D:D:D bunia1a siadaj oczywiście, kociekotka się powinna Tobą zająć, no chyba, że jakieś sprawy załatwia;) w Łodzi znów dziś śnieg padał... A w tv slyszalam, że teraz będzie taka pogoda jesienna, a pierwsze 2 tygodnie lutego - pogoda zimowa, do -10 stopni.. Ciekawe. Jak sesja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annja
21 lat chyba nie za stara?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bunia 1a - krzeseł pod dostatkiem:) to zaleta virtualnego swata:D Napisz nam koniecznie coś o sobie:) Może troszke radosci wniesiesz? Bo u mnie to dużo smutku teraz. Kot odszedł. Całe życie się rozsypało, staram się zbierać rozrzucone puzzle, ale ze szkła i lustra zrobione - tną mi palce... przeczytałam na innym topiku - Ślicznie dziekuje Ci za wiersz! w zamian herbatka na koszt firmy, do końca istnienia: ZAPRASZAM ;) annja - stanowczo nie za stara:) witam cie serdecznie i proponuje tak jak buni 1a żebyś napisała coś o sobie:) Klimat herbaciarni tworzą ludzie którzy ją odwedzają... To czym herbaciarnia pachnie, to to co pijecie.... aromaty unoszą się i nasycają powietrze.... Pijcie i rozmawiajcie! Herbaciarnia to esencja każdej z Was.. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) Witam Was wszytskie razem i z osobna :D wierszyk super :) mam nadzieje ze uda nam sie spotkac wszystkie tak jak kiedys wieczorkiem i porozmawiamy bo czesto sie ostatnio mijamy..... ale niedlugo koniec szalenmstwa to bedzie wiecej czasu..... u mnie pogoda super jak na razie swieci sloneczko i mam nadzieje ze nie predko wroci zima mimo ze ja ciagle zapowiadaja (mysza ogladalysmy te sama pogode ) a sesja.... hmmm jeszcze 4 egzaminy i 11 lutego mam nadzieje ze powiem koniec :D pozdrawiam wszystkie serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety! Szukam pracy :classic_cool: Licze ze znajde cos do konca tygodnia:) Powiem wam ze mam stresa i boje sie troche tego wszystkiego.. Ale dam rade, bo jestem w koncu \"inga-nowa-kobieta-sukcesu\" :P Wspólczuje wam tej sesji ale tez zazdrosze ze wszytkich sił. Też bym chciała być studentką:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inga wszystko przed Tobą:) październik zbliża się i zbliża... Tzn najpierw trzeba zdać tą sesję, potem kolejną, wakacje(!!) no i zaraz październik tuż tuż:D a póki co praca się przyda i czas trochę zaplanowanyno i kasiora oczywiście:) sesja w pełni... dzisiaj miałam kolokwium (dziwne, że nie przed sesją...) i jestem zła na siebie, łatwa 5 a ja musiałam nie zrozumieć 1 polecenia ehhhhhh... na szczęście na treningu się trochę podbudowałam;) jest ktoś? bo ja właśnie piję herbatkę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooooj obijacie się dziewczynki! 😡 może jakaś kawiarnia Wam w głowie zawróciła?:o:o:o nie dajcie się omamić! kawiarnia to złoooo! nie wpadnijcie w jej szpony! bo będzie po Was...! :classic_cool::classic_cool::classic_cool: lecę na chirurgów z drugą już 0,5 litrową herbatką macie jutro wrócić babeczki!!! bo nam zamkną herbaciarnię i co wtedy...? buziakiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochaniutkie herbaciarki moje :) Co słychac? Ja o sesji mam wolne 2 tygodnie :D Obijam sie teraz... no tak prawie,bo prawko robię i właściwie codziennie mam jazdę ;) Chyna poczytam sobi jakieś książki,może coś polecacie? Jakąś książkę lekką i przyjemną,dla relaksu ? Pozdrowionka,idę zaparzyć herbatę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samarama witam bardzo serdecznie:) Z tego co nam napisałaś wnioskuję że jesteś baaardzo szczęśliwą osóbką:) a takich nam tu trzeba! Ja też uwielbiam gotować i piec:) z tym że u mnie to wszytko robie po raz pierwszy...wiadomo;) W kazdym razie składam u Ciebie zamówienie na pączki do herbaciarni:D:D:D Dziewczynki napisze wam cos jeszcze pozniej wieczorkiem bo na ta chwile nie moge sie nacieszyc telewizja (podlaczyli mi kablowke :classic_cool: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem znów :) WItam nową koleżankę w naszej herbaciarni :)Ja wlasnie popijam herbatke z cytrynką. Zazdroszcze Wam zapału do pieczenia i pichcenia w kuchni... ja lubie tylko piec ciasta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane :) Ja na razie zjadłam jednego obowiązkowego pączka, za bardzo nie przepadam za pączusiami,ale mam jeszcze piernik,ciasto budyniowe i bede dzis caly dzien sie objadala :) Milego dnia wszystkim życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×