Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nosek20

23.11.07..... zaczynam odchudzanko........ kto ze mna????

Polecane posty

witam sweet!!! ehhhh ale wam zazdroszcze same szcuplutkie sa na tym topiku, moze dołaczy sie jakas kobitka o wiekszych gabarytach??? sweet ile zajeło ci czasu schudniecie tyle kiloskow i jak tego dokonałas????gratuluje sukcesu i mocne buziaczki sle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Nosku :) Zajęło mi to 2 lata za to bezbolesnie :) Dieta MŻ z liczeniem kalorii. Od początku listopada staram się jeść ok. 1000-1200kcal (nie zawsze się udaje :P ) ale już mi ok. 3 kg zleciało. Trzymam mocno za Ciebie kciuki nosku i wierzę, ze dasz rade :) Pozdrawiam i uciekam do znajomych. Odezwę się jutro 🌻 dla Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w weekend mam wolne od diety :) zjadlam 2 pierozki na razie :). mam 19 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam u kolezanki mamy sie zapisac na siłownie, wykupie karnet tylko musze poszukac jakiejs dobrej siłowni i przy okzaji nie drogiej w kielcach, moja kolezanka tez sporo schudła 14 kilo przytyła 6 ale i tak wyglada rewelacjnie szczuplutka czuje sie przy was wszytkich jak słonica:(:(wkurzona jestem na siebie sama bo moge miec wyrzuty tylo do samej siebie i do tych zasranych lekow wrrrr jeszcze musze je brac a moj lekarz powiedział ze dopiero na wiosne pomysli o powolnym odstawieniu jeszcze dokucza mi alergia kicham nie mam nalezycie droznego nosa no po prostu tragedia jest ze mna przestalam sie leczyc na ta alergie bo myslałam, ze moj stan sie nie pogorszy a tu katar kichanie swedzenie ale do lekarza nie pojde mam dosc lekarzy i szczepionek wydawania kasy na leki teraz mam drozna jedna dziurke moze nie bedzie zle ale z moja figura chcialam zrobic porzadek juz dawno, nie zmieniam zbytnio menu wykluczam jedynie białe pieczywo masło i ziemniaki ryzu nie jadam chce w ciagu 4 miesiecy schudnac 15 kilo mysle ze sie uda:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona snem ta dietka ktora podalas wydaje sie calkiem fajna sprubuje :):):):). ide spać dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mialam dzis biegac a taka pogoda......? ehhhhh dietka idzie w porzadku jem do 1200 kcal dziennie, nie mam pomysłu co tu robic.....ehhhhh biegac nie jezdzic nie stcjonarnych rowerkow tez nie mam a wy jak cwiczycie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam zamiar trochę zrzucić. Mam 160 cm wzrostu i ważę 50 kg ;/ jestem z tego niezadowolona. i oczywiście ćwiczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×