Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ola1984

związek ze starszym

Polecane posty

Olu znam dwie pary z taką dużą różnicą wieku i muszę Ci powiedzieć że są to baaaardzo udane związki, także spróbuj :) A to czy on może Cie wykorzystać czy nie, to wiek raczej nie ma tu znaczenia. Bądź tylko czujna. A tak poza tym to co to za praca w której delegacje trwają 2 tygodnie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie ma określonego czasu
Nie ma okreslonego czasu na to czy tamto, facet może czekać i rok i dwa lata na kobietę tylko po to,żeby sie z nia przespać i nastepnie mniej czy bardziej kulturalnie olać Co za bzdura 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skutek
12 lat różnicy to mało. Z moim dzieli nas 22 lata różnicy wiekowej i co z tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to że będziesz młodą wdową
głupia pindo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evaaaaaaaaa
Hej Olka, rozumiem Cię. Też podoba mi się facet starszy ode mnie i też szybko sie angażuję, ale myślę, że nie powinnaś rezygnować z tego związku. Dojrzały mężczyzna jest inny niż rówieśnik - wysłucha, doradzi, taki prawdziwy przyjaciel:) Oczywiście równolatek też może być przyjacielem kobiety, ale ma całkiem inne podejście do życia, chce się jeszcze wyszaleć, "spróbować" życia... Ty ze swoją sympatią zapewne nie będziecie szaleć na motorze:P, ale to nie znaczy, że musi być nudno w Waszym związku;) Mając siebie na pewno nie pozwolicie, aby wkradła się do niego rutyna:D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×