Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

firank_a

potrzebuje osoby z ktora bede sie odchudzac..kto?

Polecane posty

Gość brożka
blackberry16, 10 jablek to ok 500 kal, przynajmniej tak mowi moja tabela...Podziwiam Was za te wszystkie diety, o ktorych tu czytam...Ja ograniczylam jedzenie, nie jem po 18, za wyjatkiem pojedynczych sztuk owocow, cwicze na stepperze ok 4000 krokow dziennie, robie narazie 20 brzuszkow, mam b. duzo ruchu w pracy i oczekuje rezultatow ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem blackberry ja mysle ze kolo 700 na pewno mialy, ale wiesz moge sie mylic:) ja tez juz po cwiczeniach:) tez w niedziele rano sie waze.. boje sie, ze nic nie polecialo:( a wy sie wazycie rano prawda? zaraz po porannym sikaniu?:d hehe?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brozka witaj :) blackberry hmmm jedno jabłko to gdzieś tak ok 60 kcal mi sie wydaje ;p a poza tym lepiej 10 jabłek zjeśc niz no 10 batoników albo paczek czipsów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
broża kochanie zaczernij sie:) ja tez nie jem po 18.. a czasem staram sie po 17 juz nie jesc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiulka no ja rano sie waże :P bo wtedy mi sie wydaje że waga jest najbardziej prawidłowa bo wieczorem to jesteśmy troszke cięższe przez to co zjadłysmy w ciągu dnia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja staram sie nie wazyc codziennie, wole odczekac i mile sie zaskoczyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez tak mysle:D hehe:) boje sie, ze nic nie spadlo cholera.. w niedziele robie przerwe od cwiczen, bo slyszalam ze miesnie musza miec jeden dzien na regeneracje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brozka masz racje.. to ja sie nie waze... dopiero za tydzien w niedziele i dam wam znac:) moze juz bedzie te cholerne 75:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz bym chciala wazyc tyle co Ty Brożka.. 69..ach..:) ale bym juz laska była:D a ile masz wzrostu?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo ja jestem bardzo ciekawa co mi waga pokarze w niedziele... normalnie marze o tym żeby było np równo 79 kg... ahh co ja bym dała za to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Wam, że najważniejsze to mieć cel, ja znalazlam NOWY, mianowicie wybralam sie wczoraj na zakupy w celu kupienia prezentu urodzinowego dla kolezanki i zobaczylam CUDO, na ktore polowalam od roku, sliczna MALA CZARNA...ale tylko jeden rozmiar:38. O dziwo wcisnelam sie, ale...o siadaniu nie ma mowy Pomimo wszystko kupilam ta sliczna sukieneczke, teraz musze trwac w swoich postanowieniach o gubieniu kilogramow, bo ONA czeka na wieszaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 170, ale bardzo zle sie czuje z ta waga, zawsze wazylam ok 60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzuch mi peka po tych jablakch,ale przynajmnie nie mam ochoty zeby cos zakazanego zjesc :) a mam taki wzdety ten brzuch,,,, ale wiecie co?nie wiedze zeby schudla cokolwiek,ani ubrania nie sa luzne ,a na wadze to samo :( mecze sie i mecze i efktow jakis nie widze :( boje sie ze nie widzac efektow zaraz sie poddam i tyle bedzie z mojej diety :( ob nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blackberry hmmm jak juz skończysz obecna dietke warzywno owocowa to przejdź na SB nie będziesz musiała jeśc w kółko warzyw i owoców przynajmniej :P ja sie chyba od jutra skusze na nia :P broszka no to niezła masz kotywacje :D a ile zapłaciłas za nia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blackberry a zazywasz jakiegos ruchu? cwiczysz albo np biegasz codziennie chociaz 10 minut? wiesz jakbys szybko efekty zobaczyla- powaznie mowie:) brożka to 60kg przy Twoim wzroscie bedzie idealne..:) ja po prostu mam cel taki aby bylo 6 z przodu na wadze.. nie mowiac o 65....:) damy arde, a do kiedy wyznaczylas sobie czas? ja do maja chce byc juz idealna:D blackberry jablka powoduja wzdecia wiec na pewno przez to ten wydety brzuch i pewnie gazy:) a ja tak dawno jablka nie jadlam juz..:( jutro sobie kupie:D cheri na pewno bedzie 79,0 a moze i nawet juz 78 zahaczysz:D:D trzymac wierzyc.. musi byc 75 do konca lutego..:) musi musi musi musi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dziewczynki ja lece spac bo jutro wczesnie wstac musze... :/ buziaki i miłego wieczorka ;** paa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a swoja droga tez mam takie jedne spodnie cholera..:( musza byc dobre.. zapinam sie w nie co prawda, ale to co wychodzi to nie jest zbyt estetyczne..:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez uciekam bo na weekend u faceta jestem i juz mi marudzi, ze wam wiecej czasu poswiecam niz jemu haha:D weic trzymajcie sie cieplutko, buziaki:) odezwe sie jutro z rana, potem mam egzamin..:( 3majcie kciuki🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wyznaczylam sobie czasu, musze wogole zmienic swoj styl zycia, mam nadzieje, ze polubie cwiczenia, a co do jedzenia, ja sie nie glodze, jem tylko mniej i zadnych slodyczy, jesli juz mnie nachodzi biore suszona sliwke albo daktyla...Postanowilam tez co niedziele chodzic na basen, zreszta juz zaczelam, spodobalo mi sie, plywalam ok godziny, pozniej 20 min sauny...polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja postanowilam ze bede sie wazyc co tydzien i wtedy porownywac efekty:) bo czestsze wazenie chyba nie ma sensu tylko czlowiek sie denerwuje a moj wzrost to 170

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio nie mam na nic czasu nawet na minutke ciwczen,,bo mam urwanie glowy w szkole i pracy,, do tego jeszcze zmienialam prace lazilam codziennie na interview i tak mi szybko lecily dni,ze szok i niestety nie mam za bardzo czasu na cwiczenia,a,,,,, ale tez ja nie za bardzo lubie cwiczyc,ale sie zmuszam ,zmuszam,ale musze jescze nad tym bardziej popracowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw sie, ja tez nie lubilam cwiczyc, ale odkad kupilam stepper, jakos niezle mi idzie, ogladam serialik i w miedzyczasie chodze...fajna sprawa. Ja też uciekam, mężuś sie niecierpliwi. Do jutra moje NOWE kolezanki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki! Jakie diety stosujecie? Chciałabym zacząć ale nie mogę się na nic zdecydować. Pomocy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc rybcia:) ja stosuje MŻ i codziennie ruch:) dobra lece, ukradkiem przed facetem sie tu wbilam, mua... ach jak te jego golabki cudownie pachna..:( buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na razie jestem na diecie warzywno owocowej,,dopiero 5 dzien :( i cos czuje ze niedlugo jeszcze pociagne,,,,,bo juz pomalu ciagnie mnie do szystkiego,, a mi tylko wystarczy ze zjem kawaleczek czegos zakazanegi i juz o diecie i wtedy totalne obzarswto,,bo przeciez juz nie jeste na diecie :( takie glupie tlumaczenia,,,,,, bo ja sama czasami glupia jestem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich:) Czy moge dołączyc? :) Ja chciałabym zrzucic niewiele... 3 kg... Ale nie moge znalesc motywacji i jakos tak trudno mi to idzie :P Może tu znajde jakies wsparcie i motywacje:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×