Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

firank_a

potrzebuje osoby z ktora bede sie odchudzac..kto?

Polecane posty

dziewczyny weszlam na wage dzis a tam 88 rowno:) wiec 1,3kg za mna.....pewnie to woda ale sie ciesze i tak....mykam na sniadanie wielkanocne :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie na wadze 72.5 ;/ przez swieta sobie troche popuszczam...ale nie bede sie obzerac :P a od wtorku ostro sie biore za siebie ! :) wesołych świat laski ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc kochane :) no u mnie święta dały sie we znaki... na wadze dzisiaj było 79,9 kg czyli przybył mi 1kg... tak jak mówiłam od dzisiaj zaczynam z pełna parą! a mój cel to do końca marca (8 dni) chce miec 78 kg i mam nadzieje ze mi się to uda :P w sumie to tylko 2 kg w dół :P a jak tam u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ustawiłam sobie stopke :) mam nadzieje że osiągne to co tam napisałam chociaz nie jestem tego pewna... w sumie to az 6 kg w 5 tyg no ale zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) wczoraj o 23 bylam tak strsznie glodna ze zjadlam 3 chlebki wasa:( weszlam na wage przed chwila a tam87,4:) boze az mi sie chce odchudzac....zejdzie zemnie ta woda co tabletki ja zatrzymały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dzisiaj jakos się trzymałam :) o 19 pójde poćwiczyc :D dzisiaj zjadlam: *sałatka (pomidor, ogórek, szczypior, troche kurczaka) *120g serka wiejskiego *3 jabłka *plaster szynki gotowanej *2 łyżki sałatki warzywnej *mały jogurt troszke mi duzo tego wyszło :( dlatego dzisiaj juz nic nie tkne poza tym już prawie 19 więc koniec żarcia na dzisiaj... a jak u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, u mnie swieta to prawdziwa obżerka.. teraz mam oczyszczanie- warzywa + owoce do niedzieli na potem 1000kcal i ruch. i waze sie tylko co miesiac czyli 1 kazdego dnia:) bo zauwazylam, ze zawsze po 2 tyg ja sie zwaze i widze efekty to odpuszczam, a tak to co miesiac bede sie wazyc..:) dzisiaj o 20 ide na basen:D buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj sie oczyszczam 30 rano stane na wage.. pwnie przybralam po swietach i od tamtej wagi daze do 6 z przodu ktora ma pokazac sie najpozniej 1 lipca..:) na obiad chyba kupie sobie brokuły:D aha ja zaprzestalam a6w na 10 dniu, mialam dosc tej monotonii, teraz zabieram sie za tamilee i bede to cwiczyc co drugi dzien..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość firanka i w ten sposob wlasnie
nie schudniesz. albo sie glodzisz albo wpierniczasz. powodzenia. ja nie widze ze ci sie uda. zenuaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie nie glodze zjadlam 1000kcla dzis wiec to chyba zdrowo.....aha i jak jestes na tyle madry/a zeby dawac mi uwagi to wes podaj swoj prawdziwy nick a nie jakis odszywac jestes....wypierdaj!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laski ;* ja dopiero co od chłopaka wróciłam :D dzisiaj zjadłam: *sałatke (pomidor, ogórek świezy, ogórek konserwowy, kurczak) *duzą cole (chciałam light ale nie było więc wypiłam normalną) *łyzka sałatki (u teściowej) *talerzyk zupy *troszke galaretki z brzoskwiniami (teściowa nalegała...) więc duzo mi tego dzisiaj nie wyszło :P do tego dzisiaj zaliczyłam 5 min rowerka w powietrzu i 2 dzień a6w :) kasiulka no szkoda że a6w rzuciłas ;p ja teraz mam zamiar wytrwac minimum 2 tyg jak tyle wytrwam to moim nastepnym celem będzie wytrwac nastepny tydzień z a6w hehe i tak az do 6 :P mam nadzieje że będe dała rade :D firank_a olewaj takie głupie komentarze... a takie osoby jak ta wyżej niech w ogóle nie wchodzą na topic skoro mają zamiar tylko krytykowac... :/ żal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc slonka:) no ja wczoraj zakonczylam dzien basenem:) musze kupic sobie jakas herbatke przeczyszczajaca, bo czuje te swieta jeszcze- dalej mam uczucie ciezkosci i bardzo mi sie to nie podoba!:( dzisiaj mam odpoczynek od basenu:) moze dzisiaj pocwicze z tamilee:D wczoraj zjadlam jeszcze kilka slodyczy po swietach niestety, ale dzisiaj sprobuje sie opanowac;) jednak od 17 nic nie jadlam i z tego jestem bardzo zadowolona:) buziak cheri ja nie chce juz cwiczyc, miesien prosty mam dobrze zbudowany, a czytalam ze tamilee jest o wiele lepsze, bo znikaja boczki i pracuje nad skosnymi miesniami brzucha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ;* kasiulka aha a ja dalej będe kontynuowac a6w zobaczymy co bedzie za 2 tyg :P no włąśnie wcinam sniadanko... - herbata bez cukru, 3 ogórki konserwowe ( jeden wiekszy i 2 małe)... nic innego w domu nie znalazłam potem sobie kupie jakis jogurt pitny czy cos takiego :P no dzsiaj będzie a6w dzień 3 :) puki co dobrze idzie nie mecze sie tak strasznie ale w sumie to dopiero początek.. :) laski odezwe sie ok 19 bo późno kończe lekcje.. buziaki ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) ja dopiero wstalam a wy juz tu sniadanka itd:) zaraz ide do lekarza a potem szkola :( ale szybko zajdze na forum........ja dzis na sniadanie jogurt z musli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cheri to wiesz co: ja postanowilam, ze zaczne od 11 dnia na tym na ktorym skonczylam, nie chce leciec od poczatku bo to bylo za nudne.. teraz ide na spacerek i zrobie 11 dzien weidera.. mimo, ze z przerwa ale dotrwam do konca!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiulka hehe ok to będziemy razem meczyc te a6w :D wiecie co ten 1 kg co mi przybył po świętach to naprawde sama woda bo już mi spadł :P :D jest równo 79 kg :P mam nadzieje że do poniedziałku (nastepnego wazenia) będzie 78 kg równo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja sie zwaze dopiero w niedziele rano.. mam nadzieje, ze bedzie max 76.. bo cos czuje, ze mi sie przybralo..:( i to duuuzo:( no nic zobaczymy ok cheri to walczymy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj juz zjadlam muesli z mleczkiem, 3 male kawalki ananasa- naturalne, nie z puszki i 3 krazki ryzowe:) teraz lece na miasto troche z tego spalic:) przychodze na pyszna zupke na obiadek:) a i kupilam sobie herbatke z bio-active la karnita slim + na tydzien kuracji razem z tabletkami, zobaczymy co to takiego- od jutra zaczne;) buziaki i 3majcie sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej słońca :) ja wczoraj zjadłam 780 kcal :) dziś rano owsiankę no i teraz ciasto orzechowe wcinam - szef przyniósł i nie moge odmówić :o no cóż :P obiadek delikatny zjem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc hija;) no ja sie zwaze 30 marca a potem juz 1 dnia kazdego miesiaca.. oby bylo zawsze 3kg mniej to osiagne swoj cel do lata!:) buzka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny. tak sie balam swiat i wizyty w polsce...myslalam ze cala dieta pojdzie na marne...ale zachorowalam...nie jem nic bo nie dam rady:-(Z jeden strony fajnie, chudne w oczach, ale wolalabym byc zdrowa i cieszyc sie mamuni obiadkami:-(Juz za 2 dni wyjezdzam:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis zjadlam jogurt, banana, piers z kurczaka z sosem koperkowym a na kolacje 2jabluszka beda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za duzo zjadlam.:( kurcze.. czy ja nie umiem sie powstrzymac..:( ok mam okres.. ale co z tego..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula nie martw sie moze organizm sie domaga przez pare dni wiecej jedzienia teraz jest przesilenie wiosenne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×