Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

firank_a

potrzebuje osoby z ktora bede sie odchudzac..kto?

Polecane posty

blackberry hehe nie przejmuj się ja tez zawsze szybko kończe te a6w :P nie wiem poprostu nie umiem wytrzymac od końca :p ale tak sobie pomyslałam że najpierw najwazniejsze to wytrzymac pierwsze 7 dni (nie sa cięzkie) potem każdy kolejny dzien to wielki sukces :D moje alternatywne wyjście to np cały czas robić 2 serie po 10 powtórzeń każdego ćwiczenia a6w i np po tyg zaczac robic 2 serie po 12 powtórzen i tak powoli zwiększac :P po miesiącu ćwiczen efekty będą na 100% może nie odrazu jakies oblżymie ale zawsze cos :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc laski jak tam? tak jak w stopce dzisiaj SB zjadłam na sniadanie sałatke potem na obiad gotowane udko z kurczaka a na kolacje jajka sobie ugotuje lub usmaże :P jakos to będzie a no i tak jak wczesniej pisałam dla blackberry zamierzam a6w robic ale te zmienione tzn nie przestrzegając grafiku ćwiczen podanego na stornach tylko 2 serie po 10 powtórzen :) blackberry a ty jak tam będziesz robić a6w? mam nadzieje że tak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo patrze że dzisiaj jestem tu tylko ja... ale dzien sie jeszcze nie skończył i mam nadzieje że ktoś tu wpadnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc slonka:) ja juz jestem we wroclawiu, po 18 nic nie jem, moze pobiegam jak troche sie sciemni:) a od jutra scisla dietka, nie moge wydac pieniedzy na jedzenie w tym tyg i nie wydam- jedyne co to na wode! musze sie oczyscic bo w niedziele komunia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki :) wiecie co...nie mialam co robic i tak zajrzalam sobie na wczesniejsze stronki naszego topiku, i co???................ w moim przypadku minelo juz 4 miesiace ,a bedzie niedlugo 5 jak tu jestem! i nie schudlam nic,a co gorsza to przytylam :( i tak sie zastanowilam ze przez te 5 miesiecy ja spokojnie bym mogla schudnac te 10 kg, gdybym tylk jadla normalnie,a nie tak jak ja to robilam do tej pory glodowka i obzarstwo! zmarnowalam tyle czasu! ale to jest tak,ze ja jestem strasznie niecierpliwa i chce wszystko od razu!!!!i chce schudnac 10 kg w tydzien! a przeciez to jest niemozliwe!!!!! po tym okresie 5 mcy moglabym byc piekna i sczupla,,,,,ale niestety nie jestem!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blackberry słonko w moim przypadku jest identycznie ja jestem ogólnie pierwsze na forum bo jestem tu od chwili kiedy firank_a je załozyła a to było chy ba jeszcze w listopadzie o ile mnie pamięć nie myli i od tamtej pory mam 0,5 kg więcej... a po drodze to i było nawet 83-4 kg... więc tez nie mam sie czym chwalic... ale to wszystko dla tego że nie mam silnej woli... że nie umiem sobie postanowic i sie tego kurczowo trzymac.. wszystko to moja i wyłacznie moja wina... kiedys myslałam że zwale wszystko na metabolizm ale akurat metabolizm mam jak marzenie... nie rozregulowałam go ani troche z czego bardzo sie ciesze :D (wypróżniam sie przynajmniej raz dziennie jak mam szczescie to nawet 2 więc wszystko w normie) dlatego mówie to ze dalej wygladam jak wyglądam to jest moja wina i postaram sie to zmienić chos w najmniejszym stopniu bo lato, wakacje, plaza, bikini tóż tóż... także blackberry nie marudź i szybciutko bierz sie za siebie! do lata mamy coraz mniej czasu ale w dalszym ciągu jest go wystarczajaco duzo żeby chociaz te 5 kg poleciało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajj... i dopadły mnie refleksje... blackberry przepraszam pomyliłam sie z waga ... wtedy miałam 81,5 a teraz 80 wiec 1,5 kg mi ubylo (dobre i to) zobaczcie co napisałam na samym początku w 2 lub 3 poście: "bede szczęsliwa jesli do maja zobacze na początku 6.. a jesli do czerwca - lipca będzie waga 65-63 kg to już w ogóle bede skakac z radości " ajj... mamy już maj a ja dalej tkwie w 80 kg... ehh... smutne to ale prawdziwe... dałam dupy i tyle... ale mówie sobie dość!! dość mam tego użalania sie nad sobą... zebym wtedy miała więcej rozumu to by już dawno było te cholerne 65 -68 kg!!!! laski biore sie i to od zaraz!! a jak znowu mi sie nie uda to przysięgam że sie chyba pochlastam!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz CHerilady ,kazda z nas tutaj zmarowala tyle czasu,,,,,,,a przez ten okres moglismy juz ladnie schudnac i juz sie niczym nie przejmoac!,,,ale My nie :( my bylysmy madrzejsze i co nam z tego przyszlo,,,,,,odp, jest prosta NIC! Ty mozesz sie cieszyc ,bo schudlas ogolnie 1,5 kg!!! a ja.......ni ebede nawet mowic,,,,,,z kazdym dniem jest to samo,,,wielka mobilizaacja,a pozniej koniec! w moim przypadku jest tak ze jak juz zjem cos zakazanego to rzucam ta moja niby diete i wpieprzam co sie da , bo przeciez i tak juz zmarnowalam diete i jem jak swinia,,,i pozniej takie obzarstwo ciagnie sie bardzo dlugo!!!!!!!! i taki jest zawsze scenariusz,,nic sie nie zmienia,,jedynie moja waga i ciagle na coraz wieksza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blackberry skarbie nie przejmuj sie tym :* wex sie za diete SB tam możesz jesć duzo żeczy a naprawde odchudza i potrawy sama komponujesz i sa naprawde dobre :) zobaczysz będzie dobrze :) co do diety to wiecie co normalnie jestem z siebie dumna :D byłam dzisiaj z koleżanką na mieście i ona jak zwykle namawiała mnie na lody, pizze potem jesczze na czipsy.. ale ja za każdym razem odmówiłam :D jestem tak zdesperowana tym jak wyglądam że nie tkne nic co sie nie znajduje na liście dozwolonych rzeczy :P normalnie to jest mój wielki sukces choć dla was może wydac sie mały hehe oby tak dalej a 2 tyg zleca zanim sie zdaże obejrzeć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blackberry a tak w ogóle to ile teraz ważysz ze ciągle mówisz że tyjesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej, ja juz do konca dnia na wodzie:) nie bede dzisiaj biegac, tylko pocwicze, bo oddawalam krew i mam zakaz dzisiaj wysilkow:) ale jutro nadrobie:) ale z tamilee poczwicze brzuszek:) dziewczyny ja po prostu chce sie miescic w jedzeniu do 1500kcal dziennie:) i chudnac wolno, nigdzie mi sie nie spieszy, byle do konca roku.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak w ogóle wiecie co byłam dzisiaj na solarium :D normalnie mi sie humor poprawił :D czuje że robie coś dla siebie (solarium, dieta) jeszcze planuje w czerwcu zrobić sobie akryle i włosy jakos hehe :D normalnie będe extra laska :D kurcze takie to pocieszające i optymistyczne :D czuje że tym razem mi sie uda!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie, ze sie uda:) takie daje sobie cele: do konca maja 73, do konca czerwca 70 kg:) na spokojnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa to te z jajkami... nie no ja bym na niej chyba po pierwszym dniu sie pozygała... nieznosze jajek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja waze cos kolo 57 kg, albo nawet i wiecej,ale wazylam sie jakis czas temu,wiec moze byc, a nawet jest wiecej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie przed chwila zmierzyłam sie... jestem przerażona wynikami... oto one: *biust - 104 cm *pod biustem - 89,6 cm *talia - 82,4 cm *pas - 96 cm *biodra - 104 cm *udo na górze - 60 cm *udo na środku - 52 cm *udo na dole - 44 cm *łydka - 40 cm boooże jaki ze mnie potwór... :( załamałam sie normalnie... po tym co zobaczyłam to mi sie normalnie nie chce na żarcie nawet patrzec... :( totalny dół... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cheri nie przejmuj się , ja jak zaczynałam miałam tyle samo w talii. A teraz 68, także nie poddawaj się :) sorka,że tak nagle wtrąciłam się w Wasz temat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podjełam decyzje... moje odchudzanie nie skonczy sie z dniem rozpoczecia wakacji... skończy się dopiero jak osiagne swój cel czyli: *waga - 65-67 kg *biust - 104 cm - w sumie z tym nic nie zrobie :( *pod biustem - 85 cm *talia - 75 cm *pas - 80 cm *biodra - 101 cm *udo na górze - 57 cm *udo na środku - 49 cm *udo na dole - 41 cm *łydka - 37-8 cm będe robić wszystko co sie da aby osiągnac to!!! zrobie teraz 2 tyg SB potem przechodze na kopenhaska a potem znowu SB tylko że zaczne od 2 fazy... i na niej będe ciągle aż do osiągnięcia celu!!!! do tego duzo duzo ćwiczeń!!!! własnie ide zrobic werdera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madeleina1990 nie szkodzi a możesz powiedziec jak tego dokonała????? była bym bardzo wdzięczna :) tak w ogóle to ja do 68 bym nie doszła bo mam grube kości i szeroko rozstawione więc wiesz... budowe ciała odziedziczyłam po ojcu... i za to go nienawidze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam okropną budowę, szerokie biodra, masywne uda ;/ wiesz co,nawet sama nie zauważyłam kiedy to zeszło, po prostu ścisła dieta, zero wymówek typu.. to tylko jeden cukierek, a jedna zapiekanka nic się nie stanie :) 3x w tygodniu gimnastyka po 45 minut, i w domu kilka ćwiczeń, i cm coraz mniej :) dasz radę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech.. ja mialam mecz, uderzyłam glowa o slupek i mam wielka pi...zde na oku.. cos strasznego.. glowa boli masakra.. czuje sie fatalnie.. ide spac:( buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej..dzisiaj jest troszke lepiej:) zaczynam norweska mam nadzieje, ze wytrwam:) a jak tam co tam u was?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×