Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

firank_a

potrzebuje osoby z ktora bede sie odchudzac..kto?

Polecane posty

witam :) ale mam dzisiaj kiepski humow :( jestem starsznie przygnebiona,,,, w pracy dzisiaj bylam po tygodniowej przerwie i starsznie duzo pracy n amnie czekalo!!!!!!!!!!! ja jestem jakas ciemnai glupia! pracuje 2 miesiace i jeszcze czasami musze sie pytac innych zeby mi pomogli......aj jak mi smutno i zle :( tak wszsytko na raz sie zebralo!!!!!!! chce mi sie wyc i plakac! coraz bardziej przekonuje sie do tego ze jestem nieudacznikiem zyciowym,,,,,,,, przepraszam ze tak pisze,,,,,ale musze jakos to wylac z siebie :( chociaz w was mam wsparcie i wyrzuce wszystko co sie siedzi we mnie,,,, jeszcze do tego jesl mi zle i smutno,bo ( moze wam sie to wydac glupie) wszystcy wracaja do Polski, bo jest tam coraz lepiej, duzo pracy i wogole o wiele lepiej niz dawniej ,a ja nie moge na razie wrocic bo mam szkole,wiec poniekad jestem tutaj uwieziona :( wszyscy wroca a ja sama zostane :( a jak przyjdzie na mnie czas zeby wracac to pewnie bedzie kiepska sytuacja w kraju i bedzie zle :( ale mam problemy nie???? na prawde to wszystko mnie dobija to zycie, te piebiadze,,,,,,razem z chlopakiem chcemy kupic dzilke ale nie mamy pieniedzy, niby jestem za granica ( gdzie wedlug moich znajomych mam fortune) ale tak na prawde ja nie mam nic,,,,, ja zyci ah zycie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najprawdopodobniej nie jestem TUTAJ zbyt mile widziana, ale cieszę się CheriLady że postanowiłąś przejśc na SB, ja zaczęłam od soboty a dzisiaj zmieściłam się w Dżinsy z ubiegłego lata! szczerze trzymam kciuki za Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brożka rsc widze ze masz star
czesc dziewczynki!!! alez dawno tu nie bylam...Blackberry wez sie w garsc, widze ze masz straszny dolek, ale pamietaj ze po deszczu zawsze wychodzi slonce, wiec bedzie napewno lepiej. a teraz wiesci z frontu:-) dzisiaj bylo wazenie!!!hura, hura, hura, chudne w dalszym ciagu chociaz juz przestalam obsesyjnie liczyc kalorie, moj zoladek skurczyl sie chyba na tyle, ze posilki ktore mu dostarczam sa w sam raz. moje Panie u mnie: 59 kg, czyli ponizej zakladanego planu. czy zycie nie jest piekne??? buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ochhhhh to u gory to oczywiscie ja :-), kursor lata jak szalony:-) zmienilam stopke!papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj kolo 1100 zjadlam do tego biegalam, a wieczorem jeszcze pocwicze z 20 minut:) moze siostre wyciagne na 10-15 minut bieganka jeszcze:D oj juz miec te 6 z przodu.. abuuu..:( a to jeszcze z 2 miesiace zajmie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane pobiegalam cudowne 30 minut, czuje sie wspaniale, niech moc bedzie z Nami, a te moje 8 kg niech szlak trafi!:) do konca czerwca bedziemy szczuplutkie! życze duzo usmiechu i slodkich snow!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj rano sie zwazylam i jest 76,2 i taka wage wpisuje po tygodniu, wczoraj niby bylo 75,5, ale widocznie, zle na wage stanelam:).. dziewczeta nie zrobilam porzadnego stolca od 5 dni.. czuje sie taka nadmuchana, ze masakra..:/ a co tam u was?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiulka to zacznij więcej jeść żeby metabolizm ruszyć... bo potem możesz mieć problemy z chudnięciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale wiesz jest różnica między 3 troszke większymi posiłkami a jedzeniem co 2-3 godz 1 plasterka sera (itp)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dzisiaj u mnie jest piekny dzien :) a ja wlasnie wrocilam z egzaminu z ksiegowosci,,,,,,!! noi chyba dobrze napisalam :) jeszcze tylko 2 egzaminy i bede miec wolne i WAKACJE!!!! kupilam sobie bilet do Polski i przykjezdzam na poczatku czrwca,,ale jakos sie nie ciesze z tego powodu,a wiadomo czemu?? mialam sie wziasc za siebie i schudnac a ja co??? a ja wpeprzam co popadnie! ale jestem glupia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, ja dzisiaj sporo zjadlam:) ale o 20.30 ide pobiegac z 30 minut takze cos tam spale:) wieczorem pocwicze jeszcze brzuch i pompki:) mam wesele 14 czerwca i do tej pory musze wazyc 70kg!:) takze trzeba walczyc:) chcoiaz nie zawsze idzie idealnie..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki...ale sie dzisiaj najadlam, rano 2 male kanapeczki, ale na obiad kebab i cola, na deser lody...ale na tym koniec, tylko woda i duuuuuuuuuuzo cwiczen:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brozka Ty juz jestes chudzielec:) tak sobie postanowilam do 14 czerwca-wesele kuzyna- bede miec 70kg na wadze.. bed jesc malo i duzo cwiczyc! efekty na pewno beda widczone mam 1,5 miesiaca!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie przeziębiłam... wszystko mnie boli i na nic nie mam ochoty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje ;* puki co mamuska się zbulwersowała i musze normalnie jeść ale jak tylko wydobrzeje to biore sie za dietke :) oby jak najszybciej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no licze, ze szybko tutaj do mnie wrocisz:) ja spadam pobiegac chwilke:) buziak, od dzisiaj juz nie jem absolutnie slodyczy.. nie ma mowy nawet! i 4 posilki w ciagu dnia co 3-3,5h:) koniec zartow! mam 1,5-2 miechy na zrzucenie 7-8kg nie jest wesoło:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiulka mówisz masz :P od dzisiaj jestem z toba :) mam dosyc tego normalnego jedzenia... nie czuje sie najlepiej a wręcz jeszcze gorzej ale co tam zaczynam SB :) zważyłam sie dzisiaj i niestety jest 80 kg... zważe sie dopiero na sam koniec 1 fazy czyli za 2 tyg i zobaczymy ile będzie :D a jak tam u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cheri bywa roznie.. do poniedzialku bore sie ostro zeby na komunie- niedziela mies 75-74, bede jesc malo nawet bardzo, duzo cwiczyc i biegac codziennie:) w niedzilele sie najem, rusze metabolizm i heja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie ciezko..:( ale zobaczycie zwaze sie w niedziele przyszla rano i bedzie 74! jak boga kocham tyle bedzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzsiaj cały dzien leże w łózku i pije rosołek... normalnie rozłozyło mnie na amen... kasiulka a czemu ciezko? zjadłas dużo czy mam wielka ochote na cos? 3maj sie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) a ja dzisiaj znow po kolejnym egzaminie,ale dzisiaj niestety nie bylo tak latwo jaki kiedys!!!!!! oby tylko zdac :) ale wiecie co jesztem zalamana, bo przymierzylam takie spodnie co byly dobre na mnie ubieglego lata,jak bylam w Polsce,,,,noi przymerzam i co sie okazalo! za ciasne ,,,cholera za ciasne !!!! a myslalam ze choc troszeczke schudlam od ubieglego lata!!! a tu nic,,i co gorsza to jeszcze bardziej przytylam! JESTEM ZALAMANA! jak ja sie pokaze w polsce????az sie boje jechac,,,pojade tylko na posmiewisko wszystkich :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiulka hehe zdarza sie :P blackberry wiesz co aby spłaszczyc brzuszek itd ćwicz w domu i najlepiej a6w ciezkie monotonne ale słyszałam od wielu osób że naprawde daje efekty :) poćwiczysz 42 dni i napewno obwód sie zmniejszy :) będe 3mac kciuki i jak wydobrzeje to sama sie znowu wezme za a6w nie licząc na wytrwanie do końca hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Kochana Charilady :) Ty zawsze mnie wspierasz :) cwiczylam dzisiaj troszeczke z ciezarkami,,,ale dalo mi popalic,ale nie za dlugo pocwiczylam :( ale lepsze to niz nic,,, prawda ?? :) :) :) a teraz moze pocwicze roszke tych brzuszkow i moze zaczne te Twoje A6W :) hi hi wiele razy to probowalam, ale zawsze jakos konczylam szybko !!! :) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×