Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

firank_a

potrzebuje osoby z ktora bede sie odchudzac..kto?

Polecane posty

spróbuj sie dobrze nastawic.. u mnie z dietka dzisiaj tez kiepsko, ale to wszystko przez ta @..:( mysle, ze od przyszlego poniedzialku bedzie lepiej:) dzisiaj zaczynam od 7 dnia weidera:D a jak tam u ciebie cheri?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie.. nawet jednej serii nie dam rady zrobic.. no nic... przez miesiac bede regularnie cwiczyc brzuchy i ogolne cwiczenia a w polowie maja biore sie za weidera.. echh.. duzo pracy przede mna.. ale nie dam sie.. od jutra koniec ze slodyczami i jedzeniem po 18:D za tydzien cos innego wsadze i tak co tydzien jakas innowacja:) bede sie powoli przyzwyczajac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki a powiedzcie mi jkaie cwiczenia sa najlepsze na spalenie tluszczy z brzucha????? bieganie? czy brzuszki? bo kiesy przeczytalam ze brzuszki to nie sa dobre bo rzezbia tylko miesnie :( wiec kurcze co jest dobre??? a jak myslicie czy po miesiacu cwiczen bedzie widac jakies efekty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc!!!a gdzie Wy sie wszystkie podziewacie? strasznie tu cicho... co do spalania tluszczyku z brzucha, to mysle ze brzuszki sa bardzo dobre, ale nie jestem fachowcem w tej dziedzinie bo moim klopotem sa uda :-( wiec na tym sie skupiam. i po weekendzie...katastrofa! w sobote imprezka i fura jedzienia, w niedziele, urodziny kolezanki, jeszcze wieksza fura jedzienia...No, ale dzisiaj poniedzialek i powrot do normy ;-) nie zalamuje sie takimi rzeczami, bo w koncu kiedys trzeba zjesc to na co ma sie ochote, a weekend to dobry czas na mala nagrode za wytrwalosc w ciagu tygodnia ;-) buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej słoneczka kasiulka no te koktaile własnej roboty moga być dobre :) zaraz sobie poczytam o nich blackberry hmmm ja tez sie zastanaweiałam dzisiaj o tym aby jeśc przez jakiś czas same owoce i wazywa... potrzebne mi jakies oczyszczanie... bo coraz cześciej mnie zołądek boli... a co do ćwiczeń to uważam że i bieganie i brzuszki sa dobre :P biegając tracisz kalorie i ogólnie poprawiasz kondycje a brzuszki skupiaja sie tylko na mięśniach brzucha :D brożka dawno cie tu nie widizałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany... ale mam ochote na sałatke jakas... ehh... a w domu jedyne warzywa to ziemniaki i marchewka... :/ ehh... no cóż... trudno sie mówi może jutro zjem jakas sałatke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie.. ja zaczne od 1 maja bo wtedy bede mogla wprowadzic te koktajle proteinowe zamiast posilków ( sniadania lub kolacji lub zamiast obu posilkow), obiad bede jadla taki sam, do tego bieganie, silownia, ale tylko raz w tyg, no i cwiczenia ktore sama bede wykonywac, czyli cwiczenia abs na brzuch, z tamilee webb, troche na posladki, nogi:) i mysle ze pod koniec lipca-sierpnia juz bedzie sukces osiagniety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie.. zaczynam od 23 kwietnia.. tak od jutra.. nie moge na siebie patrzec.. nie nawidze swojego ciala.. nie cierpie.. zobaczymy.. jestem silna i bede silna.. mam czas do konca czerwca.. uda mi sie do cholery, uda.. i bede miec 6 z przodu, bede piekna.. jem malo, ale wartosciowo, cwicze w domu codziennie okolo 20-30 minut.. dam rade.. musze dac.. cheri startujemy chyba z podobnej wagi.. damy rade.. nie odpuszcze.. nie tym razem.. znienawidzilam siebie do konca.. bede piekna.. i wy tez.. dawac laski!:) od jutra usmiech i ostatni raz podejmuje walke.. do konca czerwca bedziemy idealne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, wstalam z ogromna motywacja:) dam rade..:) a jak tam cheri u Ciebie? blackberry powiedz mi co wybralas dla siebie? owocowa-warzywna? buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) co u mnie hmmm a idzie powolutku zobaczymy w poniedziałek ile mi waga spadła żeby chociaz z 0,5 kg było :) codziennie ćwicze też ok 20-30 min więc powinno byc dobrze :) cos mi sie wydaje że na topicu zostałysmy we dwie a reszta wymiekła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogóle kasiulka jak to startujemy z tej samej wagi???? przeciez ty wazyłaś juz chyba z 74 kg a ja 79 no chyba że cos przeoczyłam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ale teraz duzo jadlam i chyba mi sie przybralo, ale mysle, ze to wszystko siedzi mi w jelicie hehe:d bo mam problemy z wyproznianiem ostatnio:( ale spokjnie teraz sie do tego zabieram, chce schudnac 1kg tyg.. i za 10 tyg bedzie 10 kg:) na sniadanie jogurt z muesli:) ja sie zwaze dopiero w piatek rano i od tamtej wagi startuje, ale juz od dzisiaj biore sie za siebie:) bedzie cudownie, zbaczysz:):):) buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co... mój główny cel puki co to 75 kg... o niższej wadze nie mysle narazie jak dobije do 75 to pomyslimy co dalej :) ajjj brakuje mi tylko 4 kg :D mam nadzieje że do czerwca osiągne mój cel :D zastanawiam się nad jedzeniem samych owoców i warzyw przez tydzień bo po pierwsze chce oczyścić organizm porzadnie a po drugie to chce sobie skurczyć zołądek... tylko musze sie w jedzonko zaopatrzeć :) i tak mysle może od jutra albo od piątku sie wezme za to :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o prosze, ambitnie:) ja tez narazie do 75kg chce dojsc.. zwaze sie w piatek i sie okaze ile jeszcze mi brakuje:) w ogole kupie sobie chyba tabletki z olimpa puryvate- czytalam o nich w jakiejs gazecie, normalny porzadny artykul, na allegro za 70zl dostane, zobaczymy co to takiego:) w maju sie zaopatrze:) powiem Ci Cheri, ze ta owocowo-warzywna to fajna bardz jest, ale ciezko wytrwac mi byl.. ja bez jogurtu zyc nie umiem:) ale bede 3mac kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjj mi tez bez jogurtów cięzko wytrzymac... ale spróbuje teraz zaczyna sie okres kiedy moge sobie przebiuerać wśród warzyw i owoców a nie w kółko jabłka i marchewki hehe :) dam rade :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka tulipanka dziękujemy bardzo :) za ciebie także będziemy 3mac kciuki :) kasiulka postanowione :D od jutra owoce i warzywa :P no chyba że cos pójdzie nie po mojej mysli to przesunie sie dietka o jeden dzien :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie skonczylam cwiczyc:) jako rozgrzewke poszlam pobiegac 12 minut, wrocilam zrobilam abs 8 min na brzuch i 3 x 10 pompek:) czuje sie swietnie buzka:) dasz rade, jestes dzielna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc :) no i mamy nowy dzien dietki :) włąśnie pije herbatke (owocową nie słodzona) i za jakies 20 min pochlone pomarańcze :D przed szkoła zjem sobie jeszcze marchewke a w szkole jabłko a potem to nie wiem co jeszcze hehe :) dam rade :D jestem pełna energii i optymizmu :D kasiulka a jak u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc cheri:) u mnie super, ma zakwasy po wczoraj, ale dzisiaj powtorze, jak tylko wroce z zajec, na sniadanko byl jogurcik dietetyczny:) teraz spadam, odezwe sie łojeju tak kolo 13-14:) buziak i czekaj tu na mnie:D a reszta dziewczyn odpuscila?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×