Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mala79

niewyczuwalny puls

Polecane posty

Witam was.Dzisiaj bylam u ginekologa i okazalo sie ze jestem w szustym tygodniu ciazy i lekarka nie zalwazyla pulsu plodu.Musze zrobic badania BHGG,jesli bylyscie w podobnej sytuacji to odezwijcie sie bo zalamana jestem,poniewaz moze byc to plod martwy. Pomuzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12233333
W szóstym tygodziu mozna nie wyczuc pulsu. Tak bylo u mnie. Dopiero w ósmym bylo pieknie widac jak bije serduszko. Glowa do góry. NIe martw sie na zapas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie to samo słyszałam. Zwykle najwcześniej w 8 ósmym tygodniu zaczyna bić serduszko:) Musi mieć przecież czas na wytworzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To troche lepiej sie poczulam po przeczytaniu od was wiadomosci,bo ta lekarka naprawde mnie wystraszyla,a mieliscie jakies badanie przez to ze nie bylo wyczuwalne tetno bo ja mam isc na jakies badanie i po5 dniach je powtozyc i znow potem isc na usg.Zeby upewnic sie czy zmiany nastapily. Tak mi powiedziano. A wasz lekarz nic nie mowil wam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na pierwszej wizycie bylam ok. 6 tc. Na Usg było widac pęcherzyk, ale bicia serduszka jeszcze nie zauważyl. Powiedzial, że mam się nie martwic i przyjsc za 2 tygodnie. W ósmym tygodniu usłyszalam bicie serduszka. Nie mart się na zapas. Ale jezeli gin zlecił ci jakieś badanie to oczywiście je zrob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×