Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tylko jego chce

NIE DAJE JUZ RADY

Polecane posty

Gość tylko jego chce

Mialam faceta ktory moze nie umial bardzo okazywac uczuc.Był poważny, ale bardzo żartobliwy i dbał o moje potrzeby. Boże jak ja go kocham. On chciała za mnie wyjść... Ja jebana szmata urządziłam mu tyle scen zazdrosci.. Z dnia na dzien cos w nim pękło... :( Powiedział, że ostatnia scena po prostu wyprowadziła go z rownowagi i nie wie co czuje. Dzwonilam potem jak idiotka i pytalam co do mnie czuje. Mowil ze nie wie. Az wkoncu sie wkurzyl i powiedzial, ze nic i ze mozemy byc przyjaciolmi. Mowil, ze nie wie czy w ogole sie do mnie odezwie.Wiec ja wyjechalam z powrotem do Polski... On teraz przebywa dalej w Australii. Po tygodniu mojego pobytu w domu jednak to on sie pierwszy do mnie odezwal. Jest bardzo delikatny, nie juz taki zimny jak tam gdy sie poklocilismy. Uznal, ze chce do mnie przyjechac, ale w wakacje bo wczesniej nie uzbiera kasy na tak daleka podroz az przez caly swiat. Nie wystarczy mi jego przyjazn. A on jeszcze mowi do mnie "Rose"... Bo zawsze mowil, ze jestem piekna jak roza...i tak na mnie do teraz mowi :( Teraz nie odzywa sie chyba z 10 dni, ale wiem, ze ma teraz duzo pracy. Jego przyjaciele nie wiedza o niczym. nic im nie powiedzial. Ale ja juz nie wierze w to, ze go odzyskam. Tylko przez to jego zachowanie, taka glupia nadzieja sie we mnie tli :( Kocham go i nie wiem jak przeboleje to, ze juz nigdy go nawet nie pocaluje.. A mielismy sie pobrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djaljdjadj
jakis dziwny facet..nie widzialam faceta co po rozstaniu i niby nie kochajacy planuje na wakacje do ex przyjechac co mieszka pewnie z 100000000 km od niego ahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajjjjjjjjjjjj, jaka łzawa historia. zepsułaś takiego fajnego kolesia. teraz będzie delikatny wrażliwy i się z Tobą ożeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko jego chce
Bardzo smieszne ... Szkoda, ze kawal Ci nie wyszedl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×