Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mamusia21

konkursy - klikamy sobie

Polecane posty

Gość gość
W tym konkursie trzeba się wykazać - Moja magiczna maska, konkurs w którym Trzeba przygotować projekt karnawałowej maski. Nagrody to tablety, iPody, upominki SKO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tussia
Rozwiąż zagadkę i wygraj jeden z 5 Iphone 6 >>>http://ae1.com.pl/r/rbJrbJ Chciałbyś wygrać najnowszego Iphona 6 ? Nie ma nic prostszego, wystarczy że rozwiążesz naszą zagadkę w jak najkrótszym czasie. Do wygrania jest 5 telefonów Iphone 6 najnowszej generacji. Sprawdź czy dasz radę rozwiązać naszą zagadkę. Podejmij nasze wyzwanie. DO WYGRANIA 5 SZTUK !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja Dąbek
Fajny konkurs jest teraz na facebookowym profilu ECOLINES. Ja startuję, bo można wygrać pobyt w spa. Myślę, że warto spróbować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Markowe KOSZULE DO WYGRANIA #konkurs! Stwórz swoją #metkotikonę! Wybierz symbol ze strony www.metkotikony.pl i wymyśl do niego kreatywny opis. Opis ten ma być kontynuacją zdania „zamiast tracić czas na pranie i prasowanie…” i ma pokazać Twój pomysł na lepsze spędzenie wolnego czasu. Np. „zamiast tracić czas na pranie i prasowanie… WEŹ GORĄCĄ KĄPIEL” Do wygrania 20 nagród, w tym vouchery na markowe koszule! Konkurs trwa do 06.11.2016, a nagrody rozdawane są co tydzień. Szczegóły na www.metkotikony.pl/konkurs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wirdly
Monte Santi ma teraz fajną akcję dla amatorek wina :) na ich fanpage'u na facebooku jest link do aplikacji, w której wystarczy wypełnić ankietę. jest 1000 zestawów degustacyjnych do wygrania, no ale dziewczyny - ważne żeby wchodzić w apkę z komputera, bo ze smartfona mi nie działało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frelka89
Wypełniła, mam nadzieję, że się uda bo wina miałam okazję już smakować i bardzo przypadło mi do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gajkapajka
Dziewczyny a wiecie, że przez 3 tygodnie będzie można wykonywać dodatkowe zadania, w których będzie można wygrać dodatkowe butelki wina Monte Santi. Ważna rzecz: link do aplikacji i sama aplikacja NIE działa na telefonach komórkowych :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frykaska
ja teraz biorę udział w konkursie, gdzie do wygrania są kosmetyki oeparola. Wystarczy wejść na stronę mocmalychrzeczy.pl wysłać zdjęcia i opisaniem które „małe” i z pozoru nieistotne rzeczy w Twoim życiu sprawiają, że czujesz się silna i wyjątkowa na co dzień! Do wygrania są dermokosmetyki oeparola, uwielbiam je bo sama od dłuższego czasu z nich korzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rukolicja
ja już swoje zdjęcie przesłałam :) podoba mi się temat przewodni! no i tych kosmetyków konkursowych oeparola jestem mega ciekawa, a już najbardziej chyba ten jedwab do ciała mi przypadł do gustu :) nagród jedynie 50, ale akcja tylko dla kobiet, więc może większe szanse! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frykaska
no ja startuje w konkursie bo znam kosmetyki oeparola, bardzo często je kupuje więc to dla mnie sprawdzona marka, a jeszcze jak można dostać je gratis to dla jest to naprawdę bardzo super okazja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rasalgul
Siemka.Dwa tygodnie temu kolega powiedział mi, że Samsung rozdaje telefony S7,które były na wystawach, bo podobno nie mogą ich sprzedawać W piątek wszedłem na ich stronę i odpowiedziałem na pytanie konkursowe a dzisiaj przyjechał kurier z telefonem i jest super!! :D Polecam wam sprawdźcie sobie!! Tutaj możecie odebrać: http://hy34.pl/r/r1vSamsung-S7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halla
ja biorę udział w konkursie oeparola, są zestawy kosmetyków tej marki, warto spróbować szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maria siudoł
wiecie już o tym konkursie? Sprawdziłam już zasady - proste i banalne, a nagrody super - od mebli po drony, głośniki przenośne, powerbanki itd. Wystarczy opisać swój pomysł na aranżację. http://nowoczesne-komody.pl/konkurs/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hulunka
Ja teraz walcże o wyjazd na narty, biorę udział w konkursie grzańca Zbójeckie Grzane. Konkurs polega na tym, że trzeba zrobić zdjęcie, które pokazuje ekipę znajomych ze Zbójeckim Grzanym, opublikować je na Fb lub Ig z #tagiem - #pokochajgoraco. Do zgarnięcia są po 3 butelki grzańca a za pierwsze miejsce wyjazd, jest odpowiednia pora na takie zwycięstwa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia

Świąteczny konkurs empiku www.empik.com/konkurs-zyjzpasja 

Trzeba opisać swoją zapomnianą, niespełnioną pasję. Do wygrania między innymi realizacja pasji do 2000 zł z bliską osobą ❤️ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karka
Dnia 25.11.2019 o 05:53, Gość Asia napisał:

Świąteczny konkurs empiku www.empik.com/konkurs-zyjzpasja 

Trzeba opisać swoją zapomnianą, niespełnioną pasję. Do wygrania między innymi realizacja pasji do 2000 zł z bliską osobą ❤️ 

te nagrody II i III stopnia też niezle- karty prezentowe Empik brzmią fajnie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

https://www.facebook.com/herspl/ jak sie napisze opinie o tym sklepie to dają darmową wysyłke 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konrad

z mojego linku macie szansę wygrać bon do Rossmanna.  Polecam i NIE jest to subskrybcja sms ! https://bit.ly/35JuRXO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×