Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mlodziutka155

15 lat, ginekolog

Polecane posty

Gość mlodziutka155

Mam zamiar wybrać sie jak najszybciej do ginekologa.. zawszze to odkładałam ale to bez sensu. Bez wzgędu na d.c mam upławy.. od paru dni boli mnie prawy jajnik, wczesniej występowało pieczenie swedzenie itp.. zle sie dzieje :O i dlatego musze tam isć! nie chce zeby bylo gorzej.. jak w temacie- mam 15 lat i mam pytanie czy jak powiem dla gina ze nie jestem dziewica, może sie do mnie "przyczepić" badz tez skrytykowac:O boje sie tego :/.. aha, i czy moge iść sama? nie chcę aby moi rodzice dowiedzieli sie o tej wizycie.. z góry dziekuje za odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaxxx
możesz iśc sama.nie ma prawa krytykowac.jeśli masz SKOŃCZONE piętnascie lat to nie może informowac o rodzicach o Twoim współżyciu(gdybyś miała mniej może uznac że zaszło przestępstwo-sex z nieletnią) ALE jakbyś była w ciąży to zdaje się się,że ma obowiązek poinformowac o tym opiekónów prawnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodziutka155
dziękuje za odp. W ciąży nie jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b.londynka
A to nie trzeba miec 16 lat zeby 'legalnie' wspolzyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredota obrzydliwa
15 lat i nie jesteś dziewicą? Ładne kuurwiszcze z ciebie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuro.patwa
mnie sie wydaje, ze 16 lat trzeba mieć, zeby to nie było przestepstwo i wydaje mi sie tez, ze musisz przyjsć z kimś z rodziców - lekarz tez nie ma przyjemnosci w tym, że byc może wpadnie ci do głowy posądzic go o molestowanie nieletniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuro.patwa
ale jak z innym gówniarzem współżyłaś, to nie ma sie do czego przyczepic ot, zabawa dzieciaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lustereczko_powiedz przecie...
O jezu ludzie nieczaje was wnikacie w to ze niejest dziewicą ale to jej sprawa czy jest czy niejest az tak was to boli ze dziewczyna ma 15 lat i niejest dziewico ona błąd popełniła nie my to moze jednak odpowiadajcie na jej pytania a nie odrazu ją wyzywacie :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodziutka155
o co wam chodzi?.. nawet nie wiecie czy współżyłam, może przez co innego stracilam dziewictwo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogo
idzi prywatnie tam sie nie pytaj o wiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogo
idzi prywatnie tam sie nie pytaj o wiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×