Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Toffie

STANIKI 65AA - GDZIE KUPIĆ??

Polecane posty

Gość Toffie
Poz względem obwodu chyba mój wygrywa;) A pod względem róznicy obwodów biu Malutkiej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez malutka 23
zmierzylam sie przed chwila i jednak zle zapamietalam, bo mam pod biustem: 68cm w biuscie: 74 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, ja właśnie uwielbiam miękkie:) Są dużo wygodniejsze i się lepiej czuję bez gąbek itp. Ale skoro sa tylko Freye, to nie wiem, czy coś dla siebie znajdę... Juz kiedyś mierzyłam, ale one mają dziwne miski i fiszbiny, lepsze dla mnie są staniki firmy Panache, tylko tych to chyba nigdzie poza netem nie można kupić:O Najgorsze jest kupowanie staników bez mierzenia:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja zamówiłam właśnie panache na alle - ale jeszcze nie doszło.. też tak nie cierpie kupować ubrań, zwłaszcza takich które mają pasować ale co zrobić.. freya jak dla mnie to kawałek tiulu na drucie i nic więcej. od 170zł wzwyż..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jaki stanik kupiłaś? Pewnie Inferno albo Flamenco?;) Bo tam nic innego nie ma zazwyczaj:( Kurcze, problem jest z tymi rozmiarami, naprawdę... I w ogóle kobieta powinna mieć całą szufladę ładnej bielizny, a nie 2-3 staniki kupione dzikim fartem w internecie, jak coś jej się uda upolować przez przypadek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez malutka 23
zgadzam sie z deska ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kupiłam nic ;) zamówiłam panache na allegro - szkoda mi było kasy na coś, w czym dopiero będę się \"uczyć\" chodzić.. :) zobaczę jak mi będzie w tej 60 panache i dopiero zacznę szukać. ale pewnie też w necie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kupiłam nic ;) zamówiłam panache na allegro - szkoda mi było kasy na coś, w czym dopiero będę się \"uczyć\" chodzić.. :) zobaczę jak mi będzie w tej 60 panache i dopiero zacznę szukać. ale pewnie też w necie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość +Ola+
ja mam pod biustem (o ile to cos mozna tak nazwac) no mam 74 cm a w biuscie 77 cm !! Wiec to strasznie mało ;/;/ (mam 13 lat) Mam pytanie czy w sklepach : Cubus lub H&M znajde taki stanik (75aa jest taki w ogole ??) ?? A jak nie to wogóle gdzie ? moze w Key ?? No błagam zwykle chodze w jednym i tym samym staniku bo w domumam tylko jeden naprawde dobry !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola, żadnych 75! Obwód stanika NIE MOŻE być większy niż Twój obwód pod biustem, zmierzony bardzo ciasno i na wydechu. Nie wiem, na ile ściśle się zmierzyłaś, ale myślę, że powinnaś szukać rozmiaru 65A(brytyjskie 30A) albo 70AAA (32AAA) 65A chyba bywa w Cubusie czy H&M, ale głowy sobie za to uciąć nie dam. Bywają tez na allegro. 70AAA raczej nie znajdziesz w sklepie. Za to spory wybór niedrogich 65A i 70AAA jest na www.aalingerie.com i na www.daintylady.co.uk (na tej pierwszej stronie taniej, czasem za mniej niż 10 funtów). Jak już znajdziesz to nie szalej z zakupami, Twoje piersi są w fazie wzrostu, więc 1-2 staniczki powinny wystarczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do samanty
a jakie ziolka pijesz bo ja chetnie tez bym wypila gdyby cos pomogly;) na razie mam cholerne 65C ktorego nigdzie nie ma:O (wiec oczywiscie nosze niesmiertelne 70B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małaaa.
jaki to jest ten masaż? chętnie bym wypróbowała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małaaa.
a mam w obwodzie pod biustem 65 cm. noszę 65A, bo 60 nie mogę nigdzi znaleźć. W Cubusie są 65, ale niestety 60 już niee..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na allegro czasem mozna znaleźć 60-tki, ja np. zamówiłam ostatnio 60D Panache Inferno, zobaczymy, jak to będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLUNIA876565
MAM 12 LATEK I WOGULE MI NIE ROSNĄ PIERSI;(:(POMOZCIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! HELP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet13
ja tez nie mam jakiego kupic bo wszystkie sie mną ;/ Ale nie martw się....napewno ci urosną ;D;D Ja mam pod biustem 66 a rozmiar biustu 77,5 hmm... jaki mam nosic stanik?? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet13
Gość la senza 65aa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boze ratujcie
mam 13 lat i to jest koszmar mizylam sie tak ze zmiezylam obwod biustu wyszlo 74 a pod biustem 72 jeju to nie mozliwe to straszne;((( Czy to mozliwe czy jakos zle mierze?? Nie mam wielkich piersi ale sadze ze nie sa najmniejsze;((( nie jestem plaska cos troszki wystaje co ja mam zrobic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dont worry
Szczerze mówiąc, to kupuję staniki w smyku... Mam 13 lat i noszę 65AA, a tylko tam są malutkie rozmiarówki. W Galerii Mokotów w Warszawie są, a gdzie indziej nie sprawdzałam. Można przymierzyć, chociaż to trochę wstyd wchodzić do sklepu dla ośmiolatek... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina9292
Hey mam pytanie nie wiem jaki mam rozmiar czy mogłby ktos mi pomoc? w biuscie mam 85 a pod mam 74 pomocy !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka 13
ja mieszkam w klaiszu wielkopolskim i nie ma prawie nigdzie takich małych staników są w tesco ale drogie i nie bede za jeden stanik płacić 26 zł co zrobic !! błagam o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×