Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Toffie

STANIKI 65AA - GDZIE KUPIĆ??

Polecane posty

Gość hehhhhhhhea
No jak dla Ciebie 26 zł za stanik to drogo to chyba pozostaje Ci chodzić bez...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaki odtęp mdzy zabiegami?
Mam ten sam problem:( Mieszkam w małej miejscowosci, za nic tu nie kupie dobrego stanika. Zostaje internet, ale też cięzko. Dajcie jakieś linki do stron, gdzie mozna kupić cos małego. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaalaamaanaaa
a ja mam jeszcze gorzej bo mam strasznie chudą talię, z jednej strony to plus, bo mam dzięki temu duże wcięcie w talii i ładną różnicę między talią i biodrami, a z drugiej no właśnie, licząc nawet na kalkulatorze wychodzi mi obwód 55 :( ciekawe gdzie ja znajdę stanik z takim obwodem ? 60 też pewnie by pasowała, ale nawet 60 trudno znaleźć i przez to jestem zmuszona całe życie chodzić w źle dobranym staniku :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ind
Nie jesteś zmuszona, z polskich firm Milena i Kostar robi obwody od 60, łatwo się zwęża. Poza tym można kupić na allegro używane angielskie- Freya ma superwysoką jakość tkanin i nawet używane są lepsze niż polskie, przynajmniej wg mnie. Poza tym Freya jest raczej mało rozciągliwa. Niektóre sklepy oferują za darmo zwężanie:) Pamiętaj, że wg polskiego prawa w sprzedaży wysyłkowej MASZ 10 DNI,żeby BEZ PODANIA POWODU ZWRÓCIĆ ZAKUP:) Czyli kupujesz bez ryzyka:) Co do zwężania... Ja mam dwa sposoby. 1. Zbieram materiał w "zakładki" pod pachami i zaszywam- jak przytyję, to się je rozpruje. 2. Odpruwam zapięcie, ciacham obwód, zaszywam od nowa. Metoda bardzie pracochłonna, ale przy mocno za dużych obwodach lepsza. Poza tym pod bluzką nie odznaczą się zgrubienia. http://www.ewa-michalak.pl/ - ma własną rozmiarówkę, więc chociaż nie ma 60A, po podaniu wymiarów może się znaleźć;) http://www.milena-bielizna.pl/shop/ Nie wiem, jakie są te biustonosze, ale 60 robią od A do O !! Są modele ściągane na środku - po zmniejszeniu obwodu bardzo przydatne. http://sklepkostar.pl/index.php?i1,tabela-rozmiarow Btw: w zwykłych sklepach każdy rozmiar inny niż 75B-C do 85D jest niestandardowy :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cal
Kurcze, a ja myślałam, że tylko ja mam taki problem z biustem, a raczej jego brakiem. Też mam 75 w biuście i 70 pod.... Co za koszmar.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konrada polecam
zobacz sobie na necie ich ofertę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem!
ja też mam stanik 65AA i kupuje w zamościu w "Jaśku" kosztują18,50 firmy "key".też mam małe nawet bardzo małe piersi:( i mam15 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Freye właśnie są rozciągliwe. Panache są dość ciasne, z wyjątkiem linii Masquerade. Ewa Michalak (Effuniak) szyje okropnie ciasne staniki, rozmiar należy wyliczyć u niej na stronie :) I też uważam, że warto kupić nawet używane brytyjczyki, bo są porządne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka babeczka z malym biustem
ja sie nie dziwie, ze ktos tu pisze, ze 26 zl to dla neigo za malo, ja na ostatni wydalam 24 zl i sie wahalam czy to nie za duzo, jesli zyje sie samemu ze skromnej pensji, oplaty, przejazdy, zycie sa okropnie drogie, wiec na czym tu oszczedzac na dorga bielizne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, ja kupiłam bardzo porządny stanik w dobrym rozmiarze za 35zł, używany, ale nic nie widać. Wystarczy znać swój rozmiar i umieć szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natik 222
W carfurze znajdziesz dużo rozmiarów. co prawda młodzierzowe ale dużo kolorów do wyboru. Rozmiary zaczynają się od 55aa , 60aa , 65 aa ale rozmiarówka jest jakaś popierdolona więc trzeba mierzyć. Ja pod biudtem mam 63cm a kupiłam sobie 55aa wszystko do sprawdzenia a jeśli chodzi o cenę to ok 20zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stylonka
Ja ostatnio kupiłam sobie bardzo dobry stanik z Nipplex. Mają dość sporą rozmiarówkę więc myślę, że znajdziesz tram coś dla siebie. Mnie skusił wygląd, bo mają ciekawe modele. Bałam się że jednak nie bezie dobrze podtrzymywał moich piersi zwłaszcza, że ma cieniutkie szeleczki. Na szczęście jest ok. Piersi są na swoim miejscu i ładnie w nim wyglądają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeee????????
Nie rób sobie jaj spamerko, nipplex ani nie ma "sporej rozmiarówki" (przeciwnie, mocno żałosną) ani dobrej jakości, 20 zł bym za to nie dała :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greenappleeee
Fakt czasem lepiej poszukać w necie bielizny, która się nam podoba. Tyle tylko, że ja raczej staram się korzystać z zaufanych sklepów, jak jagna.pl, gdzie w zasadzie mogę znaleźć każdą firmę i rozmiar biustonosza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gęsi prać nie potrafią
upupupupupupupupupupupupupupupupupupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatanogazamiata
Ktoś mi wyjaśni?? Po co nosić stanik jak się nie ma piersi???? To tak jak nosić podczas deszczu okulary przeciwsłoneczne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doświadczony przez życie
A po co stanik przy tak małym biuście? często chłopaki mająwiększe piersi i żaden z nich stanika nie nosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proste -
po to żeby wśród ludzi nie wyglądać jak 10-letnia dziewczynka, kiedy jest się dorosłą kobietą, niestety bez biustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobrze zrobiles
Z takim rozmiarem to operacja bylaby wskazana. Kobiety z miseczka B sa uwazane za laski bez cyckow, a co dopiero ty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proste -
Wskazana to może być operacja chorych migdałków albo wyrostka. Na szczęście nie ma "wskazań" żeby pakować w siebie silikon po to, żeby zadowolić takie pustaki, dla których o wartości kobiety świadczą cycki lub ich brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23456
niestety kobiety bez biustu są przegrane, nigdy nie znajdą faceta. i tyle w temacie, wartość człowieka nie ma tu nic do rzeczy. dla płaskich tylko operacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość felicja_65C
Wolę mieć mały biust niż jak ty nie mieć rozumu, bo tobie to żadna operacja nie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proste -
"23456 niestety kobiety bez biustu są przegrane, nigdy nie znajdą faceta. i tyle w temacie, wartość człowieka nie ma tu nic do rzeczy. dla płaskich tylko operacja" Haha, ktoś tu się naoglądał za dużo reklam, seriali i kolorowych magazynów :D Na szczęście jest mnóstwo facetów, dla których w związku kluczowe jest coś innego niż biust, a kobietę traktują jak osobę a nie lalkę do zabawy. Gdybym miała mieć faceta, dla którego liczy się tylko rozmiar mojego stanika, a nie to jakim jestem człowiekiem, to wolałabym zostać sama. Po cholerę mi taki dupek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mario156
Tylko tacy których nie stać żeby mieć kobietę z dużym,tacy są najczęściej głupi i nierozgarnieci umysłowo.takze wy deski możecie wylewać swoje żale i biadolić i tak wam to nie pomoże na wasza plaskość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×