Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdziwiec=

Z kim nie rozmawiam kogo nie pytam kazdy rozczarowany

Polecane posty

Gość zdziwiec=

Kazdy glosowal na Justyne , z kim nie rozmawiam , o co tu chodzi ? Czxyzby od początku bylo ukartowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FBI czuwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marakulllaaa
wygrala tandeta i otylosc , coz tak jak Polska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahhahaha
pierdolicie hipolicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Widać masz normalnych kumpli
a nie otłuszczone kaszaloty, dla których Ania wydawała się być bratnią duszą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech to jakies nieporozumienie
czy to zmowa oblesnych bab czy taktyka tv-nu w celu zwiekszenia seriali gdzie gra to paskudztwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rt78p
spitalajcie półmózgi, Ania jest sympatyczną, uroczą dziewczyną i utalentowaną aktorką a i taniec łatwo jej przyszedł, to by było niesprawiedliwe gdyby ta czarownica wygrała, ona umiała tanczyć Wy durnie!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powyższy komentarz wyczerpuje
temat gdyż jest słuszny i prawdziwy! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"a justyna to wszechstronny talent piekna o orientalnej urodzie i cudownym ciele\"---> Uśmiałam się, kiedy to przeczytałam.:P W Polsce mamy tyle pięknych kobiet, że zachwycanie się Steczkowską jest nie na miejscu. No co tu dużo mówić: wygrała lepsza. Kogo bym nie zapytała, to każdy odpowiada, że głosował właśnie na Guzik. Sama wysłałam na nią kilka smsów, choć z reguły nie biorę udziału w tego typu konkursach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a z kim nie rozmawiam
każdy głosował na PiS buahahahhahha, ale stało się hahahha w końcu Polska jest wolna od Kaczyzmu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i na tym polega demokracja
nieważne co jest dobre czy złe, co sie komu podoba a co nie. Większość ma po prostu rację. Trzeba było smsy wysyłać a nie teraz biadolić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda111
tez bylam za Jusyna, ale w sumie Guzik tez nie byla zla :) no i samotna jest , a Steczkowska juz ma ulozone zycie wiec porsche przyda sie bardziej Ani ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Galinski powiedzial zeby
wygrał taniec no i wygrał taniec... moze steczkowska podobala sie jury bardziej ... to prawda tanczyła lepiej pod względem technicznym... ale widzom bardziej podobał sie taniec Ani ... ona umiała sie tym bawić, była na luzie a steczkowska dla mnie była taka pewna siebie .... po zatym wy jestescie porąbani nazywając Anię kaszalotem, grubaską itp.:O wy grubych ludzi nie widzieliscie chyba... steczkowska jest niziutka i szcuplutka ania jest wysoką i normalną dziewczyną ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe jak wy przegracie z ki
z kims nop ; na egzaminie w pracy albo zostawi was facet ...bo tamta osoba byla gorsza wiec zlitujmy sie... zzycze wam tego! Sytuacja jest niesmaczna wygrala zawisc ludzka , a nie taniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No myslenie polskich macior
Ta Steczkoska ma wszystko , to damy gorszej guzik...Nigdzie na swiecie gorsze nie bedzie llepsze tylko w POLsce bo jestesmy zazdrosnym narodem , dllatego tak nas nie lubia... Obyscie wy przegraly z gorszym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PARIS26
A ja wysłałam 2 sms na Guzik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna to wlasnie szkaradztwo
ale tutaj i tak nie chodzilo o urode tylko o to, kogo sie darzy sypatia. Wiekszosc nie lubi czarownic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie byl konkurs na MISS
tepa palo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JACYKOW
to nie autorytet - a jak on wyglada!?!? Poj.... pedal, ktory obraza kobiety od rozmiaru 38 w gore (sama mam 34, ale to nie moja zasluga, ale razi mnie to jak on sie wyraza o innych kobietach, dzieki takim nastolatki wpadaja w anoreksje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od kogo Justyna ladniejsza
??????? Urode okresla twarz no i niestety nie znam wielu kobiet, ktore chcialyby miec jej twarz gdyby mialy mozliwosc sie z nia zamienic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie sadzicie ze GORNIAK
100 razy ladniejsza od Steczkowskiej? to czemu wychwala sie urode Steczkowskiej jakby byla najpiekniejsza w polskim showbiznesie?? Przeciez to jakas paranoja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wikszosc nie lubi ladniejszych szczesliwszych i mega zgrabnych, wiadmo polki nie sa zgrabne , sam Jacykow powiedzial polki charakteryzuje szeroka plaska d**a Sorry, skoro za autorytet w dziedzinie kobiecej urody uważasz geja, to nie mam nic do dodania. Do gejów też nic nie mam, ale dla nich każda kobieta, które nie wygląda jak wieszak w rozmiarze 32, jest gruba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie sadzicie ze GORNIAK---> A kto wychwala urodę Steczkowskiej? Jedna i ta sama osoba pisze pod wieloma nickami na kafe, że Steczkowska jest piękna, a Ty już myślisz, że inni też tak myślą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gustu to oni nie mają
To oni wymyślili wizerunek kobiety wieszaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie musisz się drzeć! Nie podniecaj się tak. Tak, żądzą światem mody i kształtują wizerunek MODELEK, nie kobiet. I nie wiem gdzie Ty się urodziłaś oszołomie, żeby nie wiedzieć, że w kobietach widzą to, co w swoich mężczyznach. Wąskie biodrach i brak biustu. A na czym się gej zna? Na kobietach? No większej kretynki tutaj jeszcze nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Pólglowa katis jest----> ulżyj sobie, jeżeli sprawia Ci to przyjemność. Ja nie muszę posuwać się do pseudo inteligentnych kroków i nie zgłaszam do Admina wniosków o usunięcie wpisów, które niekoniecznie mi odpowiadają. Takie teksty spływają po mnie jak po kaczce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No już dobrze, dobrze. Mamusia nie kocha czy co??? Zdarzył mi się błąd. A Ty biedactwo idź gdzieś się wyżyj, może na siłowni albo w innym miejscu, bo widzę, że żółć się wylewa z Ciebie nawet uszami. Masz jakieś kompleksy??? I nie drzyj się tak, tylko użyj jakichś argumentów. Na razie rzucasz tylko wyzwiskami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna ma waskie biodra
jak facet i malutkie wciecie w talii a nie "piekne wciecie w talii". wczoraj to bylo widac w jednym z tych strojow do tanca. az sie zdziwilam, czemu tak jej figure zachwalaja skoro cycki sztuczne, talii brak a tylko ladna pupa choc troche meska i krotkie acz szczuple nozki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×