Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hiacyntaska

kto wam płaci za mieszkanie jak zarabiacie 600-900 zł ???

Polecane posty

Gość hiacyntaska

bo nie moge tego pojąc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOLCIA65
JA sama tyle zarabiam i niekiedy jeszcze mniej i musze z tego zyc i oplacic rachunki , i co powiecie O TYM\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja place za mieszkanie 700
plus media, a gdzie jedzenie i inne dobra, jakbym tyle zarabiał, to bym wylądował pod mostem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam jakies 2000 na reke i szukam dodatkowej pracy bo mi malo mieszkam z ojcem ale ja oplacam wszystkie rachunki :/ za niedlugo musze znalesc sobie mieszkanie ale jak widze te ceny za mieszkania to mnie szlag trafia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wogóle nie pracuje, i co mam powiedzieć? Modlę się o pracę chociaż za 600zł. Mieszkam z rodzicami, ale ile można być na utrzymaniu rodziców? Poza tym studiuję zaocznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONA ODPOWIADA
Pani ROSALINDA P.ma bardzo ograniczony tok myślenia.Nie każdy ma męża,który zarabia kilka tysięcy.Wśród nas jest wiele kobiet,które pracują za grosze i nikt nam nie pomaga.Po opłaceniu "czynszu"za pokój zostaje nam na życie ok.300 zł.I radzimy sobie jakoś..nie palimy,nie chodzimy na imprezy,ubieramy się w butikach z tanią odzieżą i jakoś sobie radzimy.Dlatego dziękuję za Pani rady...nie zamierzam szukać bogatego męża,a w Pani interpretacji sponsora. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze wiem moja droga, że tacy ludzie też są. Pisałam o większości bo pytanie zrozumiałam jako :\'Jak oni żyją normalnie skoro zarabiają grosze?\' Tak więc, żeby żyć normalnie muszą mieć jakąś pomoc od rodziców czy męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja zarabiam 800zl
:( Ale praca tylko 8h - koncze o 15. Potem ide dorabiac jeszcze, dzien w dzien (bo w weekendy tez) za 5zl/h... Haruje caly dzien, na nic nie mam sily i ochoty. I tylko odliczam dni do smierci, heh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiacyntaska
"Ale praca tylko 8h - koncze o 15." 8 godzin to chyba nie "tylko", ale normalnie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vika77ie
A ja oferowalam prace na forum dla opiekunki do 14mc chlopczyka u moich znajomych za 250euro tygodniowo +jedzenie+mieszkanie to panienki fochy stroily ze to im malo,choc to zaden wysilek fizyczny...no coz,nie ma sensu tlumaczyc i przekonywac jak zycie moze sie diametralnie zmienic na plus,punkt widzenia zalezny od miejsca siedzenia:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
praca z dzieckiem to żaden wysiłek fizyczny? Kobieto chyba nie wiesz co piszesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomoc dla Ciebie
Ja mam akurat od tego doradcę finansowego. On się martwił tym, żeby z dochodów moich i mojego partnera starczyło na mieszkanie. I powiem, że naprawdę było warto. Doradztwo jest bezpłatne a ja mimo niskiego dochodu mogę się cieszyć własnym mieszkaniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×