Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość patirelka

Biuro podróży

Polecane posty

Gość tylko nie triada
Bylam w tym roku z triada w Turcji. Szkoda gadac... a byla to nasza podroz poslubna.... 7h na lotnisku w jedna strone, 6h na lotnisku w druga strone ;/ A poza tym to duzo by pisac o obsludze tego feralnego biura!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cherrri
ja byłam kiedyż w Turcji z eximem i nawet calkiem spoko wycieczka. Moi rodzice jeżdżą z triada, a ja teraz kupiłam lot na krete w alfastar. Zobaczymy jak teraz będzie. Pierwszy raz z tym biurem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylo nie triada ---> i tylko turyści Triady stali tak na lotnisku? Na pewno nie. Opóźnienia się zdarzają niestety, a w samolocie są turyści z kilku biur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenia piękne...
wooow jakie to piękne miejsce... i wcale nie jest drogo!!!! http://alfastar.pl/oferta,Last%20minute/id_imprezy,39210/zmien_widok,widoks/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Santill
Ha, narzekac na lot 7 h :) , ja to w pelni rozumiem, ale przeciez inaczej sie nie da, chyba ze ktos ma prywatne f16 czy cos :) . Czy oni Was tak na lotnisku przerzymali bez sensu? Cos dlugo, Turcja chyba blizej ;) . Jak ludziom Alfa Star pasuje i polecaja czemu zabronic? O konkurencyjnych znizkach cos nie slychac, wiec jak na razie prowadza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój narzeczony i ja
a co z triadą jest nie tak? ja kiedyś z nimi byłem i w sumie to ok było. A teraz lecimy z narzeczonym z alfastar do Portugalii. Tzn nie teraz, bo dopiero w czerwcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miranda12
oo, a ile zapłaciliście w alfastar za wycieczkę do Portugalii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokosowa.
wszystko znajdziesz na stronie www.alfastar.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Santill
A jak nie znajdziesz, to zadzwon/zamejluj/ przejdz sie. Nic za darmo, ale znizki sa wiec, warto sie wysilic :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co wybrac
chce jechac do Turcji na wakacje, ale nie wiem czy lepiej wybrac jakas oferte z bp czy lepiej samej organizowac taka wyprawe? dalabym rade wszystko zorganizowac, ale bp maja teraz przeceny rozne i sie nie moge zdecydowac. i co sadzicie o alfastar? ogladalam oferty rozne i to jest bardzo ciekawe, opinie tez dobre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A po co z Alfa Star? Specjalistą w Turcji jest GTI, Wezyr, Jest Touristic i dopiero na 3 miejscu Alfa, ale juz nie jako specjalista. GTI i Jet mają świetne lasty. Teraz to juz są tylko pseudo oferty First.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalya
Hmm, dobre wrazenie na mnie Alfa Star robi opinia "specjalisty od Egiptu", to czemuby mieli nie radzic sobie z Turcja? Ja osobiscie jakbym miala sie do Turcji wybrac to wolalabym z biurem pojechac, zwlaszcza jak wspominacie o znizkach. Po co zalowac jak "samo sie zrobi" i taniej? Jak szykujemy sie do wyjazdu raczej rzadko nas lasty/firsty kusza, zazwyczaj jakies trzy tygodnie przed wyjazdem zapada decyzja o zakupie wycieczki. Jak teraz w Alfie sa znizki, tobym skorzystala na Waszym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wyobrażam sobie podróżować bez biura podróży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doskonale wspominam wycieczkę do Omanu, który zorganizowali dla nas http://babilontravel.pl/ . Te biuro podróży posiadało niezwykle atrakcyjną ofertę, powoli przymierzamy się do kolejnej podróży z nimi - kierunek to Grecja! I to za super cenę! Nie mogę się doczekać tego wyjazdu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaa382
Ja już od dłuższego czasu korzystam z usług biura Travelinc i muszę stwierdzić, że są na prawdę dobrzy. Ich wycieczki są dobrze zaplanowane (więc na pewno nie będziesz się na nich nudzić), są niedrogie (dzięki czemu zostanie Ci coś kaski dla siebie) no i przede wszystkim są po prostu super ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem singlem i zależało mi na biurze podróży, które organizuje indywidualne wyjazdy w najodleglejsze rejony świata. W końcu trafiłem na biuro podróży www.kiribaticlub.pl Dzięki nim zwiedziłem Ziemię Ognistą i Patagonię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze wycieczki udało mi się przeżyć dzięki Babilon Travel www.babilontravel.pl . Od dawna poluję na atrakcyjne oferty dzięki którym cały świat jest na wyciągnięcie ręki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirilka
Dlatego ja zawsze wybieram sprawdzone biura na takie okazje. W pełni ufam Coral Travel bo biuro pewne i ani razu nie miałam z nimi problemu! wyjazd mega!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z własnego doświadczenia mogę polecić biuro www.bpwesley.pl, polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekk

W Wiedniu byliśmy w ramach podróży na rocznicę ślubu z biurem Gryf. Podobało się ;) Dobra organizacja, udało się rzeczywiście zwiedzić miasto, a miejsc wartych zobaczenia to akurat tutaj nie brakuje...Programy wycieczek są na gryftravel.pl/wieden do przejrzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość go28

ja teraz się wybieram do Rzymu z biurem www.bpwesley.pl i nie mogę się doczekać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kendi

Jadę z całą rodziną z biurem podróży. W tym roku padło na Coral Travel i myślę, że to był strzał w dziesiątkę. Pełen komfort, wszystko załatwione i dopięte na ostatni guzik. A dzieciaki będą mieć super zabawę. Także już nie mogę się doczekać odpoczynku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak tak to biuro jest na prawdę super - sama byłam z nimi na wyjeżdzie i ekstra odpoczęłam! jestem mega zadowolona bo w końcu udało się wypoczać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×