Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość patirelka

Biuro podróży

Polecane posty

Gość patirelka

Chcialabym wybrac sie na zalegly urlop do Egiptu ale nie za bardzo wiem ktore biuro podrozy wybrac, jesli mozecie mi cos polecic to bede wdzieczna. zalezy mi na tym zeby biuro wywiazywalo sie z warunkow umowy, zeby obsluga byla kompetentna no i chcialabym zeby ceny tez nie byly za wysokie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiek_gfr
Moge polecic Ci biuro Alfa Star, bylam z nimi w Egipcie w wakacje i wszystko bylo ok, zadnych problemow z obsluga czy umowa, ze wszystkiego wywiazali sie w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiście polecam Oasis i Exim. Sama pracuję w biurze podróży i conieco wiem o tych wszystkich biurach. Te dwa z całą pewnością mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może ja napisze odwrotnie: omijaj bp Kopernik!! wozili nas od hotelu do hotelu i nawet nie raczyli sie z nami skontaktowac nie moglismy jechac na zadna wycieczke bo nie wiedzielismy na ile jestesmy w nowym hotelu ani w ktorym bedziemy nastepnego dnia dodam ze w hotelu za ktory placilam byla rezerwacja za potweirdzeniem, czyli musieli sie najpierw upewniec ze miejsca są. Na miejscu okazalo sie ze wiedzieli ze nie bedziemy w tym ktory chcielismy tylko nas nie powiadamiali bo liczyli ze bedziemy z innego zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co ty sie tak
ja tez jechalam z Eximu ,i moi rodzice czesto jezdza z tego biura ,nigdy nie zawiodlo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga4
Ja moge polecic Alfe Star, bylem z nimi juz dwa razy i nie zawiodlam sie. Ceny wydaje mi si ze maja niskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hannaop
TAk, Alfa Star jest ok, rodzice z nimi jezdza i zawsze wracaja zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaannnoooo
Zgadzam się z Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Exim i
Tui i Scan Holiday ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slifka
które będzie najlepsze? Jade pierwszy raz na wycieczke organizowana przez bp. Help!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patirelka
Ale wycieczkę ma prowadzić młody, przystojny i wysportowany pilot. A nie jakaś nadęta laska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olencja_24
moim skromnym zdaniem jesli miałabym wybierac to albo alfastar, albo triada. 2 najlepsze biura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eleaa
Tylko TUI albo Itaka! sa droższe od konkurnecji, ale nigdy nie miałam z nimi problemów! za to inne biura (Alfa Star, Triada...) omijam szerokim łukiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ygjcrfyk
triada do bani. niewywiazuja się z umów. złe standardy hoteli i wiele by gadac. nie polecam!!!!!!!!!!!!!111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eleaa
Na poparcie tego co pisze wystarczy wpisać w google np "opinie triada" i zobacz co wyskoczy! zadowolonych jest niewielu, a zawiedzonych z usług tłum! Ale nie ma cudów i za bezpiecznie i komfortowo spędzone wakacje trzeba zapłacić odpowiednio, a nie "super promocje" tanich biur przez cały rok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość organitka
to dziwne, bo ja byłam juz na trzech wycieczkach z alfastar i zawsze było swietnie. Plan wycieczki był zrealizowany, miałam miłych rezydentów, dobrych pilotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Triada jest do kitu, co mozna szybko zauwazyc po tym ze wcale nie tak wiele biur ja oferuja, ludzie wracaja nie zadowoleni. Ja bylam z Wezyru, jest to bp ktore specjalizuje sie w krajach arabskich. Wrocilismy bardzo zadowoleni, a za sam wyjazd zaplacilismy nie duzo :) Opinie o biurach znam z zycia - rodzinna firma od 11 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokosankabiała
1.Alfastar 2. Trada 3. Wezyr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fifunia
czemu akurat taka kolejnośc? Mogłabys to jakos uzasadnic? Ja tez gdzies słyszałam, że alfa i triada króuluje jesli chodzi o biura podrózy. Ja chcę poleciec do Egiptu i nie wiem jakie biuro wybrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Erthe
Selectours ;) 2tyg ,hotel 4*, all inclusive = 1360zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdeczka003
To jakoś niewiarygodnie mało! Nie wierze w to, pewnie póxniej dojda jakieś opłaty ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WyjdźStąd po Twojej krótkiej wypowiedzi stwierdzam, ze nie chciałabym skorzystać z Twjego 11 letniego doświadczenia. Wezyr w krajach arabskich!!! Od kiedy? Od trzech sezonów latają do Egiptu, Tunezji, poza tym to biuro polsko-tureckie, spezjalizujące się GŁÓWNIE w Turcji. A Turcja to nie kraj arabski. I nie odmienia się "byłam z Wezyru" tylko jak już to z Wezyrem. A Triadę ma co drugi agent, mało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleżanka szklanka
Ja byłam w Egipcie z alfastar z moimi znajomymi. Wycieczka rewelacyjna była ;) W tym tygodniu wykupiliśmy już u nich kolejną wycieczkę na nastepny rok. Tym razem na Krete lecimy ze znajomymi w maju. To ich nowy kierunek. Troche kasy zaoszczędziliśmy bo spory rabat nam dali :) :) :) co nas bardzo ucieszyło :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panlelek
he, znizki fajna rzecz - tez sie skusilismy. jeszcze nie jezdzilismy z alfa star, ale jak sie mowi pierwsze wrazenie najwazniejsze, wiec jak na razie dobrze ;) . obsluga raczej mila, byle tylko pogada i zeby z samolotem nic sie nie dzialo ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widawska maleńka
Na dzisiejszej kolacji wigilijnej siostra z mężem opowiadali mi o promocjach jakie teraz są w niektórych biurach podrózy., Oni wykupili wycieczkę sobie na Kretę. Lece jakoś w maju. My z mężem też się zastanawiamy, bo naprawdę ciekawe promocje są i podobno tylko do końca roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IzabeLka.16
Ja od dłuższego czasu korzystam z alfastar i teraz też już wykupiliśmy wycieczkę w tym biurze. Lecimy z z siostrą i kolezanką do Portugalii maju :) uwielbiam ten kraj. A teraz przed nowym rokiem w biurach sa fajne promocje, można troche kasy zaoszczędzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balinka56
my z moim facetem zaoszczedzilismy i to sporo, korzystając z biura alfastar. Dostalismy rabat 20%. oczywiście leciemy do Portugalii, wprowadzii własnie niedawno 2 nowe kierunki - Krete i Portugalie. teraz zdecydowalismy sie na Portugalie, a nastena bedzie Kreta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amira Amira
Juz przestańcie chwalić pod niebiosa tą Alfa Star. Jakis pracownik sie uparł i pisze na pomarańczowo juz drugi sezon. No i co z tego że są zniżki 20% , inni mają po 30-40 i ciekawsze hotele. Dajcie juz spokój z ta alfą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość władzia władzia
a jakie inne biura mają znizki po 40 % wycieczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×