Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość henk1

Kto widział diabła?

Polecane posty

Gość henk1
Do Ja widzialam,soro wróciłaś to jesteś .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henk1
Tego to nie wiem,ale mam nadzieję,ąże podołam temu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja nauczycielka zpt
z podstawowki. za kazdym razem, kiedy wchodzila do sali wokol roznosil sie smrod siarki i rozlegalo sie wycie wilkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henk1
widzę Jasiu ,że odbiegłeś od ćwiczeń,Zawsze Przy Tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henk1
podszywają się pod moją osobę ,ale to oznaka zazdrości,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .dp
Rozmawialem z diablem i lada dzien umre. To było jakieś 4 lata temu. Powiedzial na koniec lepiej sam sie zabij bez bolu bo jak ja sie za ciebie wezmne ... Trzymajcie sie z dala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henk1
witam ,co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henk1
lepszego 2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henk1
Co za nieodpowiedzialny podszył się pod moje pseudo od iks czasu NIECH GO DIABEŁ POCHŁONIE,!! bACH !!! TO MA W 100 procentacch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henk1
Widzę,że ponad powqżny temat odżywa w ponagleniu potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja_123
do henk1 słuchaj, skoro jesteś takim wojującym ze złem misjonarzem tu na ziemi, ti powinieneś wiedzieć, że takich tematów się nie porusza, tym bardziej na forum internetowym, gdyż są to sprawy zbyt poważne, dotyczące rzeczywistości, która zagraża człowiekowi - istocie zbyt słabej żeby z nią walczyć. Tym tematem tylko wywołujesz wilka z lasu. To takie niecne kuszenie, aby zainteresować się złem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co roku to spokojnie, bo jest dowódca mojej chorągwi, czasem częściej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja_123
==> srebro że co???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henk1
Maja diabeł mówi,że go nie ma i zbiera żniwo .Wejdż na strone ( polecam i ściągnij).Zapiszę tę strone tak aby przeszła przez regulamin/ 3* w.gloriapolo kropka net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia 66
ja widzialam .historia miala miejsce okolo 9 lat temu w domu mojej mamy w polscei bylo to co bardzo dziwne krociotko przed zajsciem w ciaze .otoz moj facet pojechal po towar do warszawy ja zostalam wyjatkowo w domu przebudzilam sie o godzinie 3 w nocy bylo wtedy ciemno i bardzo cieplo okno na cala szerokosc otwarte ale to przeciez normalne z pocztkiem sierpnia.postanowilam sie jeszcze zdrzemnac bo do 7 mialam jeszcze troche czasu , troche sie powiercilam w lozku gdy nagle a mogla to byc 3.08 lub 3,10 poczulam smrod siarki od przedpokoju spalam przy otwartych dzwiach a po chwili stukot delikatny podkowy ale taki jakby ktos tak miarowo przeskakiwal trodno mi to opisac tu tu przerwa i znow tu tu przerwa i znow tu tu .probowalam krzyknac ale wiezcie mi niemoglam raz drugi trzeci w ogole moj glos sie niewydobywal no i dostalam pietra .bardzo powoli nasunelam koldre po czubek nosa .pozniej niepamietam dokladnie ale probowalam sie odwrocic na bok ale niemoglam sie ruszyc .bardzo delikatnie otworzylam oczy przez lekko uchylone palce i co zobaczylam nieuwiezycie przemykajacy ogon a wlasciwie jego koncowke czyli ta pyde nastepnie poczulam na swojej koldrze jego kopyto i znow chcialam wrzeszczec ale nie mialam glosu.lekko przesunelam oczy ku goze caly czas mialam palce lekko uchylone i to przez nie patrzylam nastepnie zobaczylam jego rogi nie za duze pozniej zobaczylam jego leciotko osmolona skore a na koncu oczy ,jego galki oczne byly bardzo zaczerwienione a kolor oczu brazowy ale nie az tak bardzo .wszystko to moglo trwac jakies 10 minut a teraz wam napisze ze jak tak go sobie ogladalam to on od chwili gdy zazucil mi prawa noge ze swoim kopytem na lozko to zaczol sie onanizowac tak czulam bo oczy moje tego nie widzialy a nastepnie czulam glosne chlupniecie jego spermy na moja koldre ....i co wy nato .historia ta zdazyla sie naprawde .a to co widzialam bylo bardzo niesamowite .w domu oprocz mnie byla moja mama i 2 moich dzieci .to bylo cos przystojnego naprawde .ze glosu nie mialam ze strachu to tez prawda .moj facet uwiezyl mi . a na swiecie d..... sa .tylko jedno mnie zastanawiana czy moja corka to nie czasem... czasami tak sie smieje ze mnie jak mi sie krzywda dzieje albo cos sobie zrobie..dziwne naprawde dziwne .pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Co sądzicie o ostatnim liście? Moim zdaniem ten wytrysk to już przesada. Czy to może być prawda? W resztę wierzę. Choć diabeł to jedna przesada i tyle. Napiszcie coś o ostatnim poście. Mnie znowu porwało. Diabła rogatego nie widziałam, ale porwało mnie tak, że wyszłam z ciała i stałam się duszą. To było, że mam duszę i się nie dam. Bo wiecie - wszyscy na mnie - co się tak DIABŁA trzymasz. No czegoś takiego NIE WIDZIAŁAM. Ja się po prostu żywcem rozdzieliłam z ciała i przeniosłam w inne miejsce, gdzie wszystko było dziełem diabła, ale samego diabła nie widziałam. W takie realne miejsce, istniejące, które do dziś jest niezniszczone, a w tej mojej wycieczce to było CAŁKOWICIE zniszczone, zdemolowane. Lecz byłam tam duszą i sie nie dam bo wiecie wszyscy na mnie - diabłem ograłam Holandię. Nie do końca - ja tam byłam duszą - ja ich ograłam DUSZĄ bo po prostu. Bo oni są zombiaki tam i po prostu PASOWAŁO takie coś. Nie diabłem rogatym. DUSZĄ, że człowiek ma duszę. A zombie? Zombie nie ma duszy, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja widziałam szatana
Ale nie od razu zrozumiałam że to on, bo przedstawił się jako dusza czyśccowa i zaczął mnie do czegoś namawiać. Potem zniknął, po prostu się rozpłynął w powietrzu jak chmura. Po skutkach jakie spowodowała jego wizyta zrozumiałam że to był zły. Dzisiaj jestem wierząca, bo widziałam na własne oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henk1
Niech mi nikt nie mówi że go nie ma.Ktoś ściągał kołdrę ze mnie a ja wciągałem ją z powrotem i tak 3 razy .Tak sobie pomyślałem "sen to sen,ale przy zamkniętych oczach podciągałem kołdrę do szyi i schodziła mi do kostek,więc znowu podciągnąłem i było to samo. spotkanie z czymś może okazać się katastrofalne .Możebzdura ,ale klawiatura zaczyna mi szwankować. Jest 01:19.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henk1
Widzę,że współpracują ze mną i mi docinają ,ale to fajno.zanotowałem wasi posłużę sięw konfrontacji ,Moja postawa pozostanie NIE UGIĘTA. normalka,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henk1
Witajcie,mja ostatnia wypowiedż była dn.14.02.2008 o 20:01 a teraz czyli nowa 14.12.2011.01;21. pOPROSTU PODSZYWAJĄ SIĘ IMBECYLE ,alewiadomo,że mogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia66
pisalam juz kiedys mialam osobisyy kontakt z diablem.to bylo w polsce w domu mojej mamy ......itd .czulam zapach siarki .poczulam go jak mi kopyto polozyl na lozku i wyzucil nie nie wyzucil wychlustal na koldre sperme no i widzialam jego sylwetke spod lekko uchylonych palcow.nie bylam nacpana ,nie bylam pijana ,nie bylam zaspana wiec to nie przewidzenia ani sen .nie bylam tez rozmazonai ani spragniona wtedy sexu .to jest zywa prawda.piszesz ze chcesz kontaktu z d.....m.niewiem czy to jest dobry pomysl .facet z ktorym w tedy bylam byl turkiem pochodzacym z bulgari jego wujek byl cos w rodzaju polskiego ksiedza CHODZA albo jakos tak swoja wiedze czerpal z koranu wywolywal i mial do czynienia z diabelkami doslownie przyjezdzalo ich podobno 40 na malenkich 40 konikach ,pomagal tez za pieniadze roznym kobietom wiec ten kontakt mial caly czas .od siebie ci powiem ze to bardzo niebezpieczne musisz sie przez 40 dni i nocy zamknac w ciemnym pomieszczeniu w tak zwanym pentagramie a co dalej niewiem ale podobno napisane jest w koranie .szukaj w koranie .albo ci sie uda albo dostaniesz w glowe.ktos kto mowi ze niema diabla jest w bledzie .i jeszcze jedno jak chcecie sie przekonac czy to jest czy nie to jedzcie w beskidy tam stazy ludzie wam duzo powiedza .do dzis diabel plata figle tam ludziom i nikt tam niewypowiada jego imienia .podobno ten diabel przadwojenny ,komus tez sie zachcialo czarta sprowadzic i wywolac i teraz sa jaja.nie jestem pewna nazwy tej miejscowosci a le chyba watowki sie nazywaja .jesli chcesz wiedziec to zapytam mamy bo ona pochodzi z beskid i sie dosc nasluchala o tym co we wiosce wyprawia .wszystkich serdecznie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia66
niewiem czemu moja odpowiedz jest na koncu ....2 razy napisalam na temat diabla wiec ty henek musisz ich poszukac ..dodam tylko ze jak w angli opowiadalam moja historie chlopakom z iraku to sie nikt z tego niesmial i potwierzdzili ze to jest mozliwe..ale ja wiem ze to co napisalam mialo miejsce jesli ktos hce pogadac to moj adres gohamanchester@googlemail.com .ale obawiam sie ze redakcja takie cos chce mie pod kontrola a noz jakas sensacja .wiec obawiam sie ze niebedzie wyswietlony moj adres email

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia66
do henk 1 szukaj mojej odpowiedzi .napisalam 3 razy . a odpowiedzi szukaj w koranie swietej ksiedze muzulman na temat d....a.licz sie z tym ze jak cos nie wyjdzie to pozniej bedziesz jak psychicznie chory i bedziesz zyl jak roslina zdany na innych a wsrodku STRACH bedzie ci towazyszyl , bardzo bedziesz zalekniony i tak do konca krotkiego zycia bo wkoncu niewytrzymasz i popelnisz samobojstwo .do tego ciemnego pokoju na 40 ndni i nocy wez tabliczke Ouija (kluidza) i wejdz w sam srodek pentagramu.mozesz jak jestes silny byc bardzo bogaty ale do tego jeszcze musisz miec wiedze na temat wyzej opisany temat .trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia66
nic co napisalam nie bylo przesada .historia choc krotka zdazyla sie NAPRAWDE .i towazyszy temu wszystkiemu niemoc.nic nie mozesz zrobic krzyczysz a glos wcale sie z ciebie niewydobywa nikt niemoze ci pomuc bo cie poprostu nie slyszy .henk1 szukaj moich wypowiedzi to moze cos skleisz sensownego dla siebie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Utka*
Ja widziałąm tylko na filmie,wszedł w ciało dziewczynki:( Ten jej głos...ten śmiech...zgroza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalikles
20:59 [zgłoś do usunięcia] prawda jest prawda Ten post to jakiś idiotyzm.Wiara zasadniczo opiera się właśnie na przeświadczeniu o istnieniu czegoś czego wykazanie na dany moment w jakim istnieje to przeświadczenie,jest albo utrudnione ale niemożliwe. Jak się coś widziało to się już w to nie wierzy tylko się o tym czymś wie albo jest się o tym przekonanym. Tym samym wiara nie jest ani wiedzą ani przekonaniem[wynikającym-albo z realnego doświadczenia albo ze złudzenia jakiego się doświadczyła]. Wiara to odrębna kategoria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Utka*
gosia666 wszystko jest możliwe,świat jest nieodgadniony...córka diabliczką???No ok,ale jakoś mi to onanizowanie to do niej nie pasuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia66
niewiem czy komus pasuje czy nie ze diabel mi sie spuscil na koldre .napisalam co widzialam co czulam .cala zecz miala sie w polsce 2002 sierpnia .12,05.2003 przyszla na swiat moja curcia virginia , jak to wszpitalu ujeli doskonala.madra sliczna i rozwazna co sie okazalo troche pozniej.napisalam kiedys bo mnie to niedaje spokoju ze czasami mi sie cos przykrego wydazy to ona tak spojzy z politowaniem a pozniej sie ze mnie podsmiechuje .i dlatego to jej zachowanie jest conjmniej dziwne i niepasuje do dziewczynki ktora ma 8 lat z kawalkiem ,gdyby byla dzieckiem d..... to by nie chodzila do kosciola i nie byla by tak bardzo bogobojna .a jednak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Utka*
A co Twój mąż na to wszystko??? To było kiedyś...a teraz się to zdarza???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×