Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość heiw7rq9pe8729

JAKIE DODATKI PASUJA DO SZAREGO PŁASZCZA?

Polecane posty

Gość heiw7rq9pe8729

kupiłam niedawno w Zarze płaszcz- lekko przed kolana, troche rozkloszowany, w kolorze szarym, dwurzedowy, z paskiem, przypomina troche płaszcz oficerski.no i moje pytanie- nie bardzo wiem jakie dodatki pasuja do takego płaszcza- buty, torebka, czaoka, szalik, i jaki kolor jesli plszcz jest szary? bede wdzieczna za każdą pporade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mhmm jezeli chcesz być modna to zdecydowane kolory mocna czerwien ciemny fajny fiolet lub trawowa zielen :) a jesli nie jestes az tak odwazna to szary mozesz łaczyc praktycznei z kazdym kolorem bo to baaardzo uniwersalny kolorek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heiw7rq9pe8729
a z czarnym tez???? bo sie zastanawiam czy za smutno nie będzie. a co z białym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no z czarnym to nieee bo smutno tzn nie mowie o butach bo czarne buty to super sprawa:) Ja osobicie uwazam ze szary dobiałego nie pasuje ale moze sie nie znam szary wole z zywymi kolorami:)a pozatym mhmm tadetnie moze wygladac b iała torebke i białe kozaczkI :) pozatym nie tlyko plaszcz i dodatki sie licza ale tez twoja uroda zastanow sie czy ci ładnie w białym czy nie jestes za blada :)itd...:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popieram ,że szary z białym wygląda żle a może coś w szafirze widziałąm ładne szale i rękawiczki w tym kolorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vilemo 28
Prawdę powiedziawszy szary jest jak biały i czarny każdy kolor pasuje ale warto postawić na mocbne kolory wyraziste np. czerwień, zieleń ciemna, itd aby nie było zbyt "szaro" czyli smutno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M0onisia
hmm, ja proponuje fiolet, ładną zieleń, a turkus (ewentualnie)? a jeśli jesteś odważna, to może czerwień?:D ale nie polecam np. czerwonej czapki, jakoś mi się nie podoba:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guta
do szarego polecam bordo,ewentualnie jasny granat czy dopasowany kolorystycznie niebieski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do koloru szarego pasuje czerń i czerwień... Mozesz połaczyć te 3 kolory zapewniam że będzie ładnie, choc klasycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość profa nacja
A pomyslalas moze o dodatkach lakierowanych?Npczarny lakierowany szeroki pasek i do tego lakierowana torba lub kozaczki.Czerwone dodatki owszem ale juz tylko jedna rzecz w tym kolorze bo czerwien jest dosc agresywnym kolorem i w nadmiarze jest nie do przyjecia...Jak ktos juz tu wspomnial wcesniej fiolet jest jak najbardziej ok np.szalik i nieduza czapka lub beret noszony lekko przekrzywiony.Dobrze sie tez komponuje z rozem ale tu trzeba byc ostroznym bo sa rozne jego odcienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deletta
kup damski kapelusik w reserved! ;) ja kupiłam i jestem cała happy pasuje mi jak diabli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tjojjyjy
szukam trukusowych rękawiczek, kto gdzie widział?? w gre wchodzą tylko!!! skórzane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gf hd dth
takie skórzane widziałam w kolorze morskim w cubusie albo w reserved nie pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tjojjyjy
ani tu ani tu nie widziłam chyba przejde się jeszcze raz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek02
Czerwień,fiolet,zieleń....takie mocniejsze kolory,które ożywią to wszystko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAKOCHANAEGOISTKA KRUCZOCZARNA
np żółty szaliczek pasuje,szerokość taka średnia,nie za bardzo cienki,ale nie może też być szeroki...myślę,że tak.ok15-18cm będzie OK odcień tego żółtego to taki zgaszony...nie jak kanarek,taki średni... zastanawiam się co do tego by jeszcze pasowało,szary płaszcz,żółty szalik...no już dalej to nie bardzo wiem... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na allinside.pl są fajne czapki. Często tam kupuję rzeczy, a w głównej mierze ubrania, z których jestem zadowolony. A dodatkowo rzeczy na tej stronie są tanie i dobrej jakości. Czapka może być tanim i dobrym prezentem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×