Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Trentina

Jakiej firmy pralka najepsza?

Polecane posty

Gość Trentina

Myslalam zeby kupic Bopscha ale moze macie swoje typy? Ktore pralki naprawde sie sprawdaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trentina
zastanawiam sie jeszcze nad Candy i Indesit. Indesit maja podobne pralki co bosch ale sporo tansze. Tylko czy to nie przeklada sie na jakosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kupiłam LG
ma 10 lat gwarancji na silnik, mam ją od roku, piorę średnio raz dziennie, jak na razie działa bez zarzutu i cicho wiruje, bo bęben pralki nie ma łożysk, tylko jest jakoś bezpośrednio na osi silnika montowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trentina
a powiesz jaki model?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam właśnie Boscha, jestem bardzo zadowolona, polecam :) Moja mama również ma Boscha , inny model niż mój, ale równiez nie żałuje zakupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kupiłam LG
typ WD=10390ND

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trentina
szczerze Bosch z pralek klasy A+ jest najbardziej oszczedny. Poza tym moja mama tez ma Boscha i dobrze sie sprawuje. Mi zalezy na pralce o glebokosci 40-45 cm zeby mi nie zawalila calej lazienki. Mysle o modelach Boscha WLX20260 i WLX20460. Ta druga ma jakies programy fiitness i inne pierdoly ale przez to jest jakies 300 zl drozsza wiec nie wiem czy sens jest za to doplacac. A Wy jak sadzicie, przydaja sie takie najrozniejsze programy? Korzystacie z tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trentina
A jaka powinna byc predkosc wirowania rzeby pranie bylo lekko wilgotne? Czy 800 wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trentina
oczywiscie *zeby. Ale blad ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trentina
A w jakim sklepie polecacie kupic pralke? zalezy mi zeby byla dostawa do domu, bez problemow ze np nie wniosa mi na gore pralki jak im nie doplace. Oraz chcialabym zeby zabrali moja stara pralke. Jest tak strasznie ciezka ze sami nie damy rady jej nigdzie wywiezc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam LG od póltora roku idziała super i jest bardzo cicha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dodam ze ja mam taka PRALKA WD 10150 NUP LG jest malutka zgrabna :) tylko w ciagu roku baradzo staniałą sie wkurzyłam własnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trentina
Spodobala mi sie ta LG. Jest mniej energooszczedna i zuzywa wiecej wody ale za to ma regulacje temperatury. Wlasnie sie wybieram do media markt to sobie je wszystkie obejrze i zapytam pracownikow co polecaja. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy INDESIT
Miałam to gówno i nigdy już nie kupię sprzętu tego typu firm/Indesit, Ariston/. Jeszcze na gwarancji była naprawiana to może się zdarzyc nawet najlepszej firmie, za to po zakończeniu gwarancji zaczęła rwac ubrania.Nikt nie chciał naprawic, w serwisiezaproponowali, że wezmą ją dosprawdzenia/ok.250 zł./i poinformują mnie co i za ile trzeba naprawic.Jak się zdecyduję na naprawę to kosztu sprawdzenia nie ponoszę .Decyzja była szybka wyrzuciłam śmiecia i już nigdy więcej czegoś podobnego nie kupię. Kupiłam Boscha i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam Beko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trentina
Bylam w media markt i zdecydowalam sie ze kupie Boscha WLX 20460 BY albo PL nie pamietam. To chyba to samo. W media jest okazja na ta pralke i kosztuje 1499 tyle co jej slabsza wersja. Kosztuje tyle dlatego ze programy ma opisane po angielsku :D Dzis wieczorem idziemy z chlopakiem i ja kupimy. Dziekuje wszystkim za pomoc. I na przyszlosc gdyby ktos szukal to zrobilam rozeznanie i facet mi powiedzial ze najlepiej to Siemensa lub Boscha. Nie polecil mi tej LG, zadnych wloskich i rowniez BEKO. Ale wiadomo, zawsze sa wyjatki i pralka ktora niby ma sie psuc nie popsuje sie nigdy a ta super moze byc tragiczna. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rym do słowa praczka
To niech Ci się szczęśliwie i bezawaryjnie pierze. Ja mam prawie 7 letnią Whirlpool (Philips) ładowaną od góry, co również jeszcze w serwisie nigdy nie była. Ale piorę rzadko - raz na tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rowniez polecam BEKO
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trentina
Ja piore trzy razy w tygodniu. Facet powiedzial ze ta ktora biore starczy na 10 lat codziennego prania a pozniej ja po prostu wyrzuce bo bez sensu bedzie naprawiac. I oby tak bylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam beko i piore 2 albo 3
razy w tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurw...ona
o bosche ja puszczam ok 3- 5 pralek dziennie. piore nawet w niedziele!!!!!! ciekawa jestem ile moja pralka wytrzyma. !!!!!????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to co ty robisz ze tyle masz
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurw...ona
5 dorosłych osób w domu jak wszyscy po pracy sie przebiora to jest masza ciuchów, potem w domu sie pobrudzą ( k..nie wiem w zasadzie czym) no i jeszcze wiecznie naprawiaja starego grata wiec pełno smaru , no a w lecie dochodzi ogrod, ogrodek sad, i plantacja, wiec jest tego troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
tylko Miele -pralki , suszarki, zmywarki , odkurzacze...... reszta niech sie chowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trentina
Do wkurw...ona Ja mam dwie osoby wiec ilosc prania sie zmniejsza. Nie piore codziennie spodni i sweterkow. Codziennie to zmieniam bielizne i bluzki jesli tego wymagaja. Nie mam takiej pracy zeby sie brudzila. Moze zobacz czy naprawde jest koniecznosc prania tak czesto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bosch forever
mały dla 2 osób, duży dla rodzinki,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×