Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mala79

Problem z ciaza

Polecane posty

Hej.Czy ktoras z was na poczatku ciazy a dokladnie poczatek 2 miesiaca miala brzydkie krwawienia i bole brzucha bedac za granica a dokladnie w Londynie.I czy miala dobra opieke lekarska bo ja zastanawiam sie nad wyjazdem do kraju i tam przejsc normalne badania.Pomozcie co mam robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bylam i jestem ponownie w ciazy w Irlandi. Tym razem zdecydowalam sie na polska klinike ktora znajduje sie w dublinie a na porod wracam do Polski. Mam zle doswiadczenia. Moja gin. z Krakowa ma bardzo duzo pacjentek, ktore w trakcie ciazy przyjezadzaja do niej z Angli i Irlandi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anialisa
Brzydkie krwawienia i silne bóle brzucha na początku ciąży nie są sprawą normalną. Zazwyczaj świadczą o zbliżającym się poronieniu, bądź poronieniu już trwającym. 75-80 % wszystkich poronień ma miejsce do 12 tygodnia ciąży, czyli olbrzymia większość. Radzę jak najszybciej skontaktować się z lekarzem, gdyż możesz mieć bardzo małe szanse na utrzymanie zagrożonej ciąży (miejmy nadzieję, że to nie poronienie) przy braku opieki dobrego ginekologa-położnika. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×