Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tylko tylko tylko

Tylko dresiary i inne lachony golą sobie cipy na zero!

Polecane posty

Gość Tylko tylko tylko

Poza tym te co się chwalą przed koleżankami, że golą sobie cipy to na pewno święte nie są, bo skoro golą sobie cipy to ściągają majtki przed facetami, proste. Miałem taką jedną laskę, goliła sobie cipe na zero i odbyt! Pewnie nie jeden już ją ruchał. Porządne dziewczyny, co nie ściągają majtek przed chłopakami tego nie robią, bo co mają sobie tam golić, dla siebie tylko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dontyouknow3
a te co się nie golą to się nie bzykają he he dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za bzdura
wyobraz sobie, ze nie jestem ani dresiara ani lachonem! A gole, wlasciwie depiluje ;) robie to, bo wiem ze mojemu mezczyznie (z ktorym od dluuuuuuuuuuugiego czasu jestem w zwiazku) jest przyjemniej kiedy nie placze sie we wlosach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to ciekawostka
dla potencjalnego ruchacza, np. ciebie :) swoja droga uwazam ze ogolone cippy sa niepodniecajace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tylko tylko tylko
W każdym razie każda dziewczyna co goli sobie pipę, ściąga majtki przed chłopakami - logiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dontyouknow3
Twoja teoria-broń jej zawzięcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tylko tylko tylko
Jak dziewczyna jest porządną i nie ściąga majtek przed chłopakami to sobie nie goli bo nie musi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ales odkrył.....
to jest pierwsza oznaka ze kobieta(zona zdradza)w lecie oki kazda sie goli do bikini itd....ale w zimie tylko takie co szukają:)sama dobrze o tym wiem a mój sie cieszy bo mnie goli i mysli ze dla niego:)naiwniak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sciagac majtki oprocz
lekarza, to kobieta moze sciagac dopiero przed mezem po slubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość f.madchen - gowniaro
pewnie sluchasz techno, dance, hip-hop, pop i lazisz po dyskotekach i klubach, wiec jestes dresiara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość f.madchen - gowniaro
dla mnie clubbing to to samo co dresiarstwo i dyskomanstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łalem się uśmiałam hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko,kobieta depiluje sie w tych miejscach czy tez nie ,zalezy od gustu a nie czy daje dupu na lewo i prawo czy tez jest cnotliwa jak 80letnia babcia :) Kiedys na ten temat rozmawialam z kolegami i z tego co mi powiedzili lepiej jest jak dziewczyna ma jednak wydepilowane ale nie na zero,troche wloskow musi zostac w przeciwnym razie facet moze czuc sie tak jakby kochal sie z mala dziewczynka a nie z kobieta. A co do braku depilacji to...hmmm...jak dla mnie jest to nie higieniczne i przede wszytskim nie chcialabym zeby facet zaplatal mi sie tam hehe :) Ale jak juz wspomnialam to rzecz upodobania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahha jeblam
a ja gole sobie na zero (no prawie) ale gowniara nie jestem :D tak po prostu wole :D ps.majty sciagac przed facetem tez lubie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiii
A ja glupia myślalam że golę się bo lubię i robię to dla siebie.... Dzięki za uświadomienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Święta prawda
Ćpy golą tylko kurwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamiętaj cholero cipę gol na 0
!!!!!!!!!!!!!!!! 🖐️ :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julitka......
No wyobraź sobie że dziewczyny golą się bo nie chcą np.żaby włoski im z pod bikini wystawały...(no bo raczej to nie wygląda dobrze)...Druga sprawa dziewczyna się mniej poci...No i dla higieny oczywiście;) Do Tylko tylko tylko ... Wcale nie...I co myślisz że wszystkie.??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×