Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

ooo czesc Air i Znudzony :D taaaa czytam od poczatku :) wlasnie umarlam ze smiechu na imieninach Zosi :D :D :D tych rok temu Znudzony czy ty pamietasz co i skad ci wycieklo? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholelcia :O nie było mnie dwa dni a tu tyle stron :O;):D:D Dzień Dobry mówi Dzień Dobry !!!!!!!!!! 🖐️ Nie wiedziałem, nie czytałem, nie wiem o co chodzi, u spowiedzi byłem dawno temu :P:D:D Wiosna u mnie....była.... lato..jeden dzień.. teraz bez jesieni zima umnie :D:D LUDZIE !! Śnieg pada :D .....ale szczerze to przesadzam, bo raczej pruszy ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich tygrysek powiedzial ze pobudka byla niewazna :( no szkoda moze cos do poniedzialku wymysle i mi sie uda bo jutro bede spala do oporu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dzień Dobryi Mayka :) ;) Zdiablona czy Ty jeszcze żyjesz? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już sobie idę :) Anioł już czeka i wracamy do domu 🖐️ 🖐️ nie wiem kiedy tu się zjawię, na pewno dopiero w przyszłym tygodniu, może w poniedziałek ;) ❤️ dla wszystkich kofanych Diabełków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdjablona ha ha ha :D jak mnie pamiec nie myli to byl to kisiel, ktory wyciekl z majtek, jesli sie myle to mnie popraw. :) A ja juz myslalem ze tam nikt nie zaglada, zaskoczylas mnie tym ze ci sie chce :) Pozdrowienia dla wszystkich diabelkow. 🌼 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znudzony no taaa pisales ze to byl kisiel :D a potem ganiales na golasa...Kaska jakies rury ganialy :D Zosia szalala na rurze :D juz wiem skad miala takie skojarzenia co do mojego zdjecia:) no i policjant hehe...slowo...ja nie zyje ze smiechu :) na pewno to musze to skopiowac na dyskietke i zachowac dla potomnych :D narazie nie czuje sie na silach czytac dalej...jestem kolo 1000 wpisu a zdjatka jakies slales...ja melduje ze nie mam:( i gratuluje wszystkim za to co juz bylo i mam nadzieje na to co jeszcze splodzimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich ... ... 🌻 Czytam i czytam ... i Wam zazdoszczę ,że sie spotkacie ... :( :( ... nie mam najmniejszysz szans żeby być w maju we Wrocławiu ... :( ... nie dostanę urlopu za żadne skarby ... buuuuu ... :( :( :( ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek- wyslalm ci zdjecie z moim naturalnym kolorem wlosow:) Gio:) Akara i dziewczyny powiedzcie mi prosze jaki to kolor?Ciemny popielaty blond z jasniejszymi pasemkami nie?Jak myslicie? http://www.wizaz.pl/w-agora/view.php?site=ogloszenia&bn=ogloszenia_fryzjer&key=1080136670 Ale u nas leje jak z cebra:( Ale Wam dobrze z tym spotkaniem.:) Kurcze a my sie chyba bedziemy niedlugo pzreprowadzac prawdopodobnie bo Kirk chce szukac innej pracy bo obecna nie daje mu satysfakcjii wogole szefowie sa dziwni zwalniaja mase ludzi i wogole sytuacja niewesola. Pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air ----> jaki nocleg?? my bedziemy balowac nocke cala :D :D :D Darkus ---> dziekuje, sprawdze w domq :D Dobry ----> witaj 🖐️ :D Majorek ----> udanego weekendu :D Mayka ---> tiak jest, spiewac z rana trzeba :D Zdiablona ---> aj tez kwiczalam i umieralam ze smiechu jak czytalam imieniny Zosi :D Znudzony ----> ach ognisko!!! Krzycz glosniej jak bedziesz je nastepnym razem robil, to przylece na widlach :D Vacik ---> nie placz, jeszcze nic nie wiadomo :D I do domq!!!! Witaj wolny weekendzie :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tygrys ----> dobra całą noc pobalujemy a rano będziecie musieli mnie wpakować do pociągu czy autobusu, czy czym tam przyjadę i powiedzieć kierowcy żeby mnie wywalił w Poznaniu na dworcu :P Znudzony ----> to się aż wierzyć nie chce że już tyle czasu minęło od założenia tamtego topiku :) Stworzyliśmy kawał historii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys, nowy luk mam od wczoraj, wiec nie mozna powiedziec, ze przegapilas. Foty po wielkanocy. 10 raczej mi nie pasuje, ale na 100% powiem Wam tez po Wielkanocy. A w ogole to wpadam i wypadam, jak burza, czesc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mamy wieczór... :) Mayka 🖐️ :D Majorek Dobry Dzien to własnie ja :P:D:D Do może poniedziałku !!! Znudzony :D Kisiesko było słysze :D:D .. mnie namawia ktuś bym tysz sobie poczytał ..relkama działa bo mnie kusi ;):D:D Zdiablona 🖐️ :D 33+vat. Nie przejmuj sie ;) ... Daj hasło \"wódka za darmo!!!\" ..będą wszyscy :D:D Dark Elf. ociemniały popiołowaty blond ;):D:D Tygrys ;):D:D Niech ci bedzie witaj :D.. praca napisana ?? Air.... po dwójce Diabłów to będzie już epoka :):D akara :) Czekamy na Wielka Noc :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D :D :D :D :D :D :D W koncu mam wolny weekend :D :D :D Tylko dlaczego pogoda sie tak podle zapowiada :( Air\'ka ----> tiak jest!! zapkujemy Cie gdzie trzeba i kierowcy powiemy, zeby Cie w Poznaniu wysadzil :D Akara ----> buuu tak dlugo musze czekac?? :P Dobrze, ze nic nie przegapilam :D Dark ---> foty doszly, dopiero na tych zdjeciach dosterzeglam jakei Ty masz piekne oczy :D :D :D Bardzo mi sie ich kolor podoba :D Dobry ----> i cio biedne Tygrysiatko dreczysz?? :P Kiedy ja mialam niby pisac?? Ambitne plany mam, zeby w ten weekend skonczyc kolejny ) tj drugi) rozdzial pracy :D Musi sie udac!! :D Hansik ----> czesc 🖐️ :D :D :D :D No w koncu jestes!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry -wow co za dokladne okreslenie koloru:) Tygrysek -eeee tam oczy jak oczy hihihi ale fajnie ze Ci sie podobaja hihi ide sprzatac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys....ano ..jestem :Dqrde...ale co mnie nie było !........i teraz ..czuje sie jak nie z tej bajki :D pozdrowienia ...dla całej reszty Danonków ...z listy płac :);)... a i qrde ...kce ..foty z Waw-y!!!!:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis mam zly dzien zdalam mature probna na 4 z historii i polskiego uczylam sie przez pol roku, wypilam 2 piwa a tata na mnie wydarl ryj... ze pije to jest nie fer czuje sie beznadziejnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane kudlacze!!:D:D:D milo was witac pod luzeczkiem ...i ja zazdroszcze znudzonemucenzura ...do Polski leci ...buuuu😭 😭 ......i spodkania tez...buuu😭 😭 no nic za roczek ja tez lece do Polski z rodzinka Mam wiadomosc od Giovinetta ..... rozmawialam z nia na gg i pozdrawia was wszystkich serdecznie 😘 , mowila mi ze bedzie rozmawiac z redaktor Super Expressu ...w sprawie zaniedban przychodni lekarskiej , co bylo bezposrednim powodem smierci jej taty .....sluchajcie moze ktos z was ma jakies doswiadczenia z redaktorami gazet i moglby sluzyc pomoca i rada dla naszej Gio ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuku :) Dark Elf, czy ty nowe zdjecia wysylasz? jesli tak, to ja sie pisze :) KAYA, ja tez nie jade do Polski akurat w tym czasie 😭 Niestety nie mam zadnego doswiadczenia w rozmowie z dziennikarzami :( Nie wiem jak moglabym pomc Gio :( Przykro mi :( Gio, trzymaj sie kochana ❤️ MAYKA, gratuluje!!! 4 to naprawde dobre oceny!!! :) tygrysek 👄 Hans 🖐️ gdzie masz Brunera? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,hej... hej Kayka, kope lat, no nie?! :) dostałaś emalie mam nadzieje? co do gazety...no nie mam pojecia, ale raczej problemów być nie powinno z dziennikarzami, ale ja sie nie znam... Gio, powodzenia i trzym sie. wysłałam do ciebie emalie krótką. trzymaj sie.🌼 KTOSIKU ;) :D cześć Borewicz 🖐️ no i spadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot -> nie chodzi mi o 4 tylko o nigo. Dla niego moglabym dostac 1 i to nie bylo by zanej roznicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek, leń sie po godzinach ;) Ja tu madrych rzecz oczekuje :D:D Dark Elf. To było ot tak, artystyczne mam oko ;) ..oczywiście i tak nie mam zielonego pojęcia :D:D Hansss Siemanko 🖐️ Wawy wyburzyli by sladów po tobie nie było :P:D:D:D Zdjęciuchy z pod lady dostaniesz po przyzwiocie złodziejskej cenie ;):P:D:D:D Mayka. biedna Ty :O:( 4-ry z historii oj biedna.... uczcijmy to chwilka ciszy :(.. I już balanga :D:D:D Kaya... 🖐️ :D:D Nie zazdrość.... tu czekają na niego z odziału diabelskiego bezpieczeństwa :D Margot...kasiek !!! :) Siema siem :D:D:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot nie to zdjecie stare sprzed roku ale mam na nim swoj naturalny kolor wlosow (do ktorego chce powrocic)i niewyregulowane brwi hihihi to takie zdjecie przed makeover hihi,piszesz sie na takie? Ide grac wlasnie Kirk wrocil z pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qrde...!!! wstawać...Diabły rozczochrane:D...która godzina!?!?.....a właśnie ..która to godzina ..juz 1h w plecy czy w zapasie ???....cholera....i z tym dylematem ide po kawe... Margot ..jak tam kolana ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey WAM 🖐️ Dzień Dobry woła Dień Dobry. :D:D:D Słońce, wiosna, sobot. :D:D Gdzie ta kawa Hans !! 😠 :D Hallo !! Centara !! Diabelko cicho w tym piekiełku ;):):D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..siemana z rana tego Dnia:)...kawa juz wypita ...:D:Da gdzie Tyś..te słośce wypatrzył ..qrde...u mnie nic nie widać:(..szara tandeta..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hans ! Zaraz pstrykne Cie zdjęciucho to je zobaczysz :D:D Godzina zero wyznaczona... 12.00 akcja \"spadówa\" :D.. nie siedze w domu bo mi słońca szkoda :):D .. ale wróce ... albo i nie albo i tak. Diabły !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja nic nie kumam :O .. Czy wszyscy wzięli sie za czytanie części pierwszej na poważnie ??! :O:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×