Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Gość Na spotkaniu
we Wrocławiu pojawi się jeszcze ktoś ;) Czy tego chce Znudzony czy nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hohoho szykuje się jakaś tajemnicza niespodzianka we Wrocławiu :P ciekawam co to/kto to ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na spotkaniu czy ten ktos, kto sie pojawi, kim jestes i jak cie rozpoznamy ze ty \"ktos\" :D no chyba ze na szyji przewiesisz sobie tabliczke z napisem "ktos" :) lub zdradz nam kim jestes :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś czyli ja
Znudzony >> Ty się nie bój ;) Nie będzie trzeba tabliczek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sam Diabel spod loza przyjdzie na spotkanie??? Suuuuper :D Dark ----> to jak?? kiedy zaczynasz :) Zdiablona ----> ech Ty i Twoje diabelski sztuczki na znizki :P :D Znudzony ----> mysl ilu Ktosow znasz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hallo :D Ktoś ----> intrygujący typ z Ciebie. Wymienili nam już drzwi, ale było dużo hałasu :P i jak można się domyślić, nie mogłam się skupić na nauce :) hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktos czyli ja dokladnie nie wiem ale WSTEPNIE to moze najlepsza bedzie sobota 8 maja. No chyba zeby ---------------BOREWICZ --------------- upieral sie przy 9maja :D. Tygrysek jedynie co mi przychodzi do glowy to szef mojego diabla Lucyper. :D AIR to z mojego powodu wymienilas drzwi zebym sie nie mogl wlamac do ciebie. Wiesz przeciez ze dla diabelkow to nie jest problem :) my takie drzwi smarujemy maselkiem i zjadamy bez popitki :) na sniadanie. :) Potrzebujemy jakiegos Wroclawianina zeby nam knajpke/miejsce jakas wybral na spotkanie i podal adres. Prosze niech sie ktos tego podejmie. Pozdrowienia dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich widze ze znowu nie jestem w temacie co jest w maju we Wroclawiu i ktorego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Znudzony ----> no coś ty ? to nie z twojego powodu. Ciebie bym akurat wpuściła bez problemu :D no chyba, że ty tylko takiego przyjaznego udajesz a tak naprawdę to z ciebie prawdziwy diaboł wcielony :P hihi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, wiecie co mnie dzisiaj spotkalo? NIESAMOWITE :D. W sklepie wpadlam na dziewczyne, ktorej twarz wydawala mi sie znajoma, wiec ja zagadalam i okazalo sie, ze pochodzimy z tego samego miasta :D :D :D, co ciekawsze, jej kolezanka podkochiwala sie swego czasu w moim bracie :D. Wcale nie planowalam wchodzic do tego sklepu, ale jednak weszlam, no i pewnie nie zwrocilabym na nia uwagi, ale autentycznie na siebie wpadlysmy. Jak to przypadek rzadzi swiatem :D. Dobrze, ze mam pamiec do twarzy, ona mnie nie rozpoznala. Spedzilysmy reszte dnia razem, wlasnie odprowadzilam ja na przystanek tramwajowy. Wymienilysmy sie telefonami :), mam nadzieje, ze utrzymamy kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ledwo na oczy widze ;) We Francji wzroslo zagrozenie atakami terorystycznymi i dzisiaj moj pociag zaliczyl prawie godzinne spoznienie :( Zazdrosze Wam tego planowania! Ja tez chcialabym byc na spotkaniu w maju, ale niestety w tym czasie na pewno nie uda mi sie wyrwac do Polski :( Dopiero w czerwcu, mysle :) Znudzony, a w czerwcu nie mogl byc tak w okolicach czerwca do Polski zjechac? ;) :D Gio ❤️ Jak sie czujesz, kochana? Wyslalam Ci troche sloneczka na giovinette3 :-) 👄 Elfik, super :) Juz sie ciesze z Toba :) Zdiablona, 40 zl!! Wow :D Tygrysek :) AIR :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot, slyszalam, ze niezle \'jazdy\' we Francji, jak tylko znajda niezidentyfikowany bagaz bez wlasciciela to zaraz ewakuuja caly pociag... Echhhh, co to sie dzieje na tym swiecie... Dark, mnie do tej pory najbardziej podobal sie Czerwony, Bialego juz dzis raczej nie obejrze. Tygrys, na kursie ok, fajnie jest znowu cos robic. Zaraz sie zabieram za prace domowa ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
No Akarka - świat jest mały, i jaki czasami fajny :D Jak byłam z mamą w Londynie to poszłyśmy sobie połazić po sklepach. I stałyśmy przy jakiś ciuchach gadając do siebie. A obok stał chłopak i nam sie przysłuchiwał, potem podszedł i zaczął z nami rozmawiać po polsku i bardzo się ucieszył że spotkał rodaków. Ale żeby spotkać za granicą znajomego z tego samego miasta to trzeba mieć szczęście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie, AIR, na Polakow to ja sie czesto natykam, ale zeby z jednego, nie takiego znowu duzego miasta... no nie moge :-D. Ale powiem Wam, ze nalezalo mi sie cos dobrego od losu, zdolowana bylam troche, bo strasznie po mnie jezdza w ksiedze gosci na moim profilu w randki o2... i to za nic. Chamstwo i nic wiecej. Wiem, wiem, nie powinnam sie przejmowac, ale troche mi sie przykro zrobilo, ze ktos tak bez powodu probuje mi dokuczyc. Ta niespodzianka od losu jednak od razu poprawila mi humor :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akara, agentow duzo na dworcow nie bylo, ale pewnie sporo tajniakow chodzilo... i wole sobie nie wyobrazac co sie dzialo w Marsylii :o Ja kiedys, pare lat temu, bylam na wakacjach we Francji i obgadywalismy ze znajomymi turystow, ktorzy nie mogli sie ustawic do zdjecia. Zwalke mielismy niezla a potem facet odezwal sie do zony po polsku... wyopa byla niezla :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akara, nie przejmuj sie, ludzie czasami naprawde bywaja wstetni - wszystko z zazdrosci 🌻 Ze mna ostatnio dwie rodaczki nie chcialy rozmawiac, bo jestem z tutejeszym i mam inne problemy :( Tez mi argument, ale coz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ! na kwilke ja tu słowo zostawic...moge pomyslec jaka knajpka byłaby najbardziej super, jeszcze sie tak bardzo nie pali...czy wy chcecie od razu w knajpce czy gdzies np. na placu Solnym (taki plac z duuuuuza iloscia budek z kwiatami, to tuz kolo rynku a łatwiej sie znależć) i stamtad do knajpy tzw. kupą ? :D pozdrawiam wszystkie Diabołki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku no cio...ja muszem teraz na wrocek oszczedzac :) kazde 40 zl wyrwane mechanikom z gardla sie liczy:D :D Kasiek....jasne ze kupa :D po drodze bedziemy te kontrole zaliczac za koleja;) :D Akara czesc:) Mayka🖐️ Ja 🖐️ a ty to ja czy moze ja to ty:O zapetlilam sie male co nieco:D Margot 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znudzony ups sorki....nie powitalam naczelnego:( 😭 ja jednak mysle ze Borewicz sie bedzie upieral przy 9 maja ;) :D bedzie mial sam ze lba prezent dla juniora:D :D :D aaa...nie zapomnij zabrac Blazna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haneczko
gdzie jestes przytup by sie przydal;) no kurna brakuje mi tego slowianckiego przytupu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POOOOBUDKAAAAAAAAAAAAAAAA!!!! Diably juz wstaja I sie usmiechaja Wszedzie dzis slychac Radosny ich smiech Wstawaj, Diable, Wstan ach wstaaaan!! Zobacz co Cie czeka Przekonaj sie saaaam To bedzie cudny dzien tak Tygrysek kazal mi Was budzic wiec sie wreszcie udalo HURA HURA HURA HURA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstaac czas Dzien sie budzi Dzien sie budzi Slonce juz goni nas Jego blask najwiekszym Spiochom sen przeerywa I podnosi ich. Wstawac czas, szkoda dnia Popatrz jak jasno jest Jaki piekny dzien Wszyscy ciesza sie :D O taaak!! Caly swiat juz smieje sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mam czas tu posiedziec to jak zwykle tu ciemno brrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mayka buuu :( zaspiewalas gdy ja piosenke pisalam buuu No ale chociaz Diably maja podwojna dawke poranego spiewu, wiec na pewno wszystkie wstana usmiechniete :D :D :D Akara ---> ale niesamowite zrzadzenie losu!! :D super, bedziesz miala teraz z kim po polsku plotkowac :) A co ta Twoja kolezanka robi w Amsterdamie?? na dluzej przyjechala?? :) Zadaja Ci prace domowa?? :) hihi I musisz ja codziennie odrabiac?? :D Nie przejmuj sie glupi wpisami 🌻 przeciez wiesz, ze jest wspaniala osobka i my to tez wiemy ❤️ :D Kasiek ---> do knajpy kupa, a cio!!! Jak sie wszyscy zwalimy bedzie lepszy efekt :D :D :D Margtotka ---> Polska tez jest karjem zagroznym, coraz mniej ludzi jezdzi metrem, bo sie boja. Ja do tej pory nie traktowalam tego wszystkie bardzo powaznie, ale po tym gdy w nocy obudzil mnie wybuch bobmy a ja myslalam, ze to atak terrorystyczny calkiem inaczej na to patrze... Zdiablona ---> a myslals juz jak my tam pojedziemy?? bedziemy w pociagu rozrabiac, czy tez szofera sobie znajdziemy?? :D Znudzony ---> nie 8 maja, nieee, to sobota !! ja nie moge :( mam wtedy zajecie na uczelni i na dodatek w tym akurat terminie przyda moja kolej na wygloszenie referatu... prosze nie 8...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×