Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Wlasnie skonczylam ogladac \"Niebieski\" Kieslowiskiego, tez piekny film... Zmykam spac 🖐️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosia wszystkiego dobrego pomyslnosci i samej radosci. W maju we Wroclawiu bedziemy swietowac twoje urodziny, tak wiec usmiechnij sie. :) szamcia we Wroclawiu sie spotkamy :) strsznie sie ciesze ze zdalas, to swietna wiadomosc :D Tygrysek i Zdiablona naprawde przyjedziecie do Wroclawia :D czy jaja ze mnie robicie :D kasiek to dozobaczenia we Wroclawiu :) czekamy co powie jeszcze --------------Borewicz----------------:D ale jemu to nie darujemy, musi byc na spotkaniu i nie ma odwolania :D Mayka i Dzien Dobry a wy cio?:) akarka i Kachni Wroclaw2004?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tu takie pustki? nie ma światła? Diably wstaja - oto dzien nowy kazdy do do pracy jest gotowy :P dziisaj wiecej nie wymysle, bo mi sie ie chce :D i jechac nadal mi sie nie chce tez :( pamietajcie o mnie ;) bede w piatek w nocy, albo w sobote pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malej sie nie chcialo porzdanej pobudki zrobic, wiec jeszcze ja Wam cos zaspiewam :D Obudz sie ze snu Podziwiaj swiat pieeekny Odrzuc koldre ze swych stop Wystaw twarz na sloooooonce :D Juz pora wstac Wyruszyc pod loooooko :D :D :D :D :D :D :D :D Akara ----> a nie zostal Ci jeszcze jeden z serii?? \"Bilay\" bodajze?? Tez bedziesz ogladac?? :) Mala ---> Ty leniuszku!!!! :P Ciesz sie ta podroza, staraj sie wyciagnac z niej jak najwiecej dobrego i mysl o pon. spotkaniu z Aniolem :D :D :D Kciuki na pewno trzymac bede :D Zdiablona ----> nieeee, ale po co im rozmowa, skoro Cie inaczej sprawdzic tez mozna :P :P Nawet przy wysadzonych korkach ;) :D Znudzony ---> serio, serio :D Takiej okazji Tobie nie odpuszcze :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam porannie :) chyba jakies dziwne rzeczy sie robia skoro ja tak z rana wstaje :D Mala ale ci zazdroszcze tego wschodu :( taka dobra wóda tam jest ...uuuu:D :D nie zasmakuj sie za bardzo;) Znudzony no jak wogole ci moglo przyjsc do glowy ze ja nie zawitam do wrocka zeby oficjalnie zostac przez ciebie pasowana na diabola :( chyba musialby wrocek zniknac zebym sie nie pojawila:D Borewicz mowil ze jak bedziemy miec prezenty to i na impreze mlodego mozemy zawitac:) chyba nie zdawal sobie sprawy z tego co mowi:D :D :D dla kazdego diabelka maly albo duzy promyk porannego sloneczka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie diably! Ja tez chce na spotkanie, Wroclaw - troche daleko, ale mozna pokombinowac! Zosia - spoznione zyczenia, ale najlepsze! Szam - GRATULACJE! Zdiablona - jak tam rozmowa o prace, bo ja wysylam cv, ale jakos bikt mnie nie zaprasza :( Tygrysku - jak ty masz skorpionskie mysli, to ty moze skorpion jestes?!? Bo ja w kazdym razie jestem 100 % skorpionem! Mam do was wszystkich bardzo poważną sprawę, czy ktoś wie jak pomóc osobie, która jest chora na depresję. Bo moja koleżanka już po raz drugi wylądowała w szpitalu i nie wiem jak jej pomóc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam tak z rana :) Mała - miłego wyjazdu ;) i mam nadzieję, że się w końcu zobaczymy ;) Oj tak, ja też do \"pracy\" wstałam \"gotowa\" - a dokładniej po to wstałam tak z rana ;) Tygrysek taa odrzuć kołdrę... echh.. ;) Zdiablona i Ty też tak dziś z rana hihi oj.. dziwne.. ;) Wstałam, bo przecież nie bardzo mi wyszło płodzenie 20 stron pracy, nawet do 10 nie doszłam, dziś jest tylko wykładowca i muszę mu dziśdać pracę - i niech już mam z głowy zaliczenie tego seminarium ;) Wstałam tak wcześnie i szukam jeszcze w neciku, żeby coś dopisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghana heh... ja mam wciąż opory w szukaniu pracy... hehe.. gdzieś tam stare cv na jakimś portalu... echh... a co to za spotkanie we Wrocku? (zapisałam sobie stronki ostatnio, ale ich nie przeczytałam :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hej kochani - \"Tyle słońca w całym mieście\" a ja znowu będę się uczyć. Oj będę wam do niedzieli jęczeć, nie ma rady, musicie prztrwać :P Mój kotek będzie się nazywał Frodo, bo tak sobie wymyśliłam :) a tak serio to go jeszcze nie widziałam i może to imię nie będzie do niego pasowało, ale mam nadzieję, że tak już zostanie ----> zboczenie zawodowe :P Tigger też ładnie Tygrysku, może drugi kot będzie miał tak na imię, bo może na jednym się nie skończy :D a mama dostanie chyba kota z tymi kotami :) hahaha Akarka ---> to miałaś wczoraj wieczór z Kieślowskim :) ja aż głupio się przyznać, Kieślowskiego nie znam wcale. Może czekam cały czas na chwilę, gdy zrozumiem jego twórczość, do której trzeba dojrzeć. Znudzony ---> ja się bardzo chętnie spotkam z Wami wszystkimi we Wrocławiu. Mam nadzieję, że się uda mega diabełkowy zjazd :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku a my dzis tez prawie razem wepchalysmy sie pod wyrko :D a jak tam wczorajsze dj'owanie?;) Ghana witaj miedzy skorpionkami:) ja tez tak jak Tygrysiatko :D a na depresje :( tylko dobry lekarz niewiele jej pomozesz poza tym ze mozna odwiedzic i pogadac o czyms milym...choc moja znajoma nie chciala zeby ja odwiedzac ....wstydzila sie:( faaaajnie ze sie zjedziemy kupa powitac znudzonego :D przypomne przewidywany termin: poczatek maja Majorek a to moze zarazliwe ;) :D to poranne wstawanie:D a teraz uprzejmie informuje ze szukanie pracy idzie sobie a ja sobie :D ale sie nie poddaje:D jak sie odezwa z wczorajszego miejsca to niektorym postaram sie o znizki;) :D :D :D Airka no to musi byc choc jeden o imieniu Tygrysek:D a kieslowski nie jest taki trudny...w sumie kazdy go odbiera inaczej...hehe...jak mi dziecko streszczalo film to bylam przekonana ze go w zyciu nie ogladalam :) okazalo sie ze odebralysmy go zupelnie inaczej ...jeden z tryptyku...ale nie pamietam ktory:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air ---.> pomraudz, jesli Ci to pomoze sie zmobilizowac :) A ja Ci powiem Do nauki marsz!!! Uczys sie, uczyc!! :P A potem jeszcze jednego kotka - Boromira I Legolasa mu do towarzystwa :D A cio?? ;) Ghana -----> oczywiscie, ze skorpion :D :D :D Ty tez?? suuper :D Moze postaraj sie kolezanke wyciagac na spacery?? Slonce naprawde potrafi zdzialac cuda!! :) Majorek ---> :D Ty chcesz dzis 10 stron napisac?? WOW!! No chyba, ze piszesz z netu czyli metoda \"kopiuj\", \"wklej\" :P ;) We Wroclu bedziesz w maju Znudozney, wiec jest zlot :D Zdiablona ----> Ty jestes chora!! na pewno!! tak wczesniej wstawac?? Ty?? A moze codziennie rano \"Borewicz dzwoni\"?? :P :P Oj biedny nie wiedzial co mowi... Coz to z aproblem prezent skombinowac i sie na imprece Juniora stawic :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdiablona - SKORPIONY górą!!! A do koleżanki chodzę codziennie do szpitala, tylko ile razy można powtarzać to samo... Że nie zostanie sama, że będziemy przy niej, że wszystko się ułoży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdiablona ;) Tygrysek - no raczej tą metodą, ale staram się to sensownie wkleić ;) Chcę chociaż dobić do 10 stron, ale nie wiem czy mi się uda, bo to szukanie jestr strasznie nudząco-męczące, no i nie zawsze znajdzie się to co potrzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja umykam walczyc z mechanikami od auta:) w tym celu zalozylam mini:D walka bedzie latwiejsza:D :D Tygrysku jakos nie bylo tel na pobudke:( sama wstalam :) Ghana....:D Majorku ....:D Airku...:D piszta i uczta siem ale nie za wiele :D szkoda wiosny :)znikam do nastepnego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghana -----> do skutku kolezance do powtarzaj, do skutku!! :D Majorek ----> ja tez ta metoda pisalam ostatni podrozdzial :D Fakte, ze czasem trzeba sie nakombinowac, zeby sie calosc kupy trzymala i sens miala :) Zdiablona ----> z ta mini uwazaj tylko gdy mechanik wjedzie pod autko... Jakby cio zaloz sexi bielizne :P ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek, majorek - ja tam nie mialam tak łatwo ze swoją pracą, bo wszystkie materiały miałam po angielsku i niestety nie mogłam ich poprostu wkleić (a wogóle w internecie, nie znalazłam za wiele). Za to tłumaczyłam z angielskiego zdanie po zdaniu i uważałam to za własną twórczość ;) A co, trzeba sobie jakoś radzić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghana - mnie pewnie teżczeka jakieś tłumaczenie... ale na razie uciekam od tego jak mogę ;) A z tądepresją to tak jest... taaaaki wieeeeeelki dół :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie word coś odpieprzył.. i... nie ma pliku z pracą,... wszystko co tu zrobiłam... nie ma... a pliki ratuj (zapisał dwa) mają same znaki zapytania i inne krzaki.,... bosz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorek ----> spokojnie, na pewno uda sie to odtworzyc. sprobuj otowrzyc tez ze znakami zapytania... i szybciutko zapisz wszystko na dyskietke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kurna.. nie.. i ten pli tymczasowy też nie.. pluje się, że czegoś nie ma.. i w ogóle.. gr... przy tych plikach ratuj to pluje się, że nie ma takiego formatu i pyta czy zainstalować... aaaa... co za zasrany windows 98 i ten word 2000 plik z dyskietki przerzuciłam na dysk, bo miejsce na dyskietce potrzebowałam... na szczęście już prawie odtworzyłam to co tu napisałam.. ale... muszę jechać do domu po resztę.. pracy... przez to nie dopiszę raczej nic więcej.... chyba że jeszcze teraz na szybcikacoś znajdę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, uciekam do domu, tworzyć... i potem z powrotem tu.. wydrukować i do faceta... oby wystarczyło..:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys, no zostal mi jeszcze Bialy, moze dzis sobie obejrze. AIRka, nie zwlekaj dluzej, nie warto, to naprawde ciekawe filmy :). Lece na zakupy 🖐️ wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Majorek Majorek Majorek !!!!! trzymam kciuki za Twoją pracę :D Ja się dzisiaj trochę uczyłam :P ale mam plan, żeby jeszcze troszkę się dzisiaj z tym pomęczyć. I oglądałam \"Być jak John Malkovich\", niezła jazda :) do czyjej głowy chcialibyście wejść :) czyimi oczami oglądać świat przez 15 minut ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akara ---> jak obejrzysz to opowiedz wrazenia :D A jak na kursie?? :) Air ----> hmmm nie wiem, ale tylko 15 minutek?? Za malo!!! Dzien caly to juz cos :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosia wszystkiego naj naj🌻 Akara- mi tez sie podobaly Trzy kolory Kieslowskiego,najbardziej podobal mi sie Bialy ale wszystkie byly dobre.Wlasnie zamowilam sobie Dekalog Kieslowskiego pamietam ze mi sie podobal a chce sobie jeszcze raz obejrzec. W sumie ja tez postanowilam ze ruszam tylek i ide na kurs trzeba w koncu ludzi w realu poznac:) Dzien Dobry -dzieki za zdjecia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mechanikow mam z glowy:D jak ja kocham facetow;) hihi wystarczy krotka spodniczka i juz daja rabat:D :D kupilam taniej o cale 40 zl !!! :D :D :D Tygrysku tym razem nie mam dziur w spodzie auta wiec mnie pan nie podgladal;) ale bywalo ze chcial z kanalu za kolanko lapac:D Akaro wszystkim nam zakupy wrobisz;) :D usz sie cieszem:D :D Air rzucaj nauke :) dosc dobrego ;) Majorek...jakies straszne rzeczy opowiadasz...zawsze nie wierze kompom :) one wszystko potrafia zjesc i zniknac:( Ghana :) Elfik dekalog jest cudo :) powtarzali u nas niedawno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×