Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Powiedz mi ktory to byl dzien cyklu, wtedy bedzie wiadomo czy musisz sie mocno martwic czy tylko troszeczke ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Akarka ----> biedactwo jest kotkiem brytyjskim :) Kai ----> kwalifikujesz się nadal do Diabłów :P z Diabłów się nie wyrasta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air\'ka --> Ty potforze... znow mi wyrzuty sumienia magisterka robisz :P ale spoko moze pojde sobie na L4 (chyba mam półpasiec) to moze cos napisze?? ale to i tak bylby 1, 2 dni wolne tylko... I pamietaj, ze jak cos napiszesz, to ja bym bardzo chciala to przeczytac plssss :D Akara --> mysle, ze Diabelki z Wrocka sie Toba od rana zaopiekuja i z dworca tez odbiora :) Elles --> sama wybylas??? ;) Kai --> Diablem sie jest na cale zycie :P :D Linking --> Gio kiedys miala policzyc ale chyba jej przeszlo ;) My nie bedziemy wcale biegac, Diabel Diabla zawsze pozna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc ...witam ..i o zdrowie ..pytam ..!!!! Tygrysku...jesli chodzi o Raport Specjalny w sprawie Spisu Powszechnego...pod Diabelskim łóżkiem ..to ...wcale mi nie przeszlo...tylko...Misja Specjalna na AKCJI SERCE ....spowodpowala ze ..prezerwalam mozolna prace nad spisem ...! potem ..kolejne wydarzenia ..sprawily ze ...juz nie je4stem w stanie tego dokonczyc ...! Powiem jednak ..ze bylo nas ..przez ten rok ..grubo ponad 100 (setka)..i wciaz nowych Diablow przybywa ...!!! J-23NewBorewicz ....>>>...podejdż nooo..do płota ..jak i Ja podchodze ...Tera przez ciebie ...gooopoty mi w głowie ...!!!! :classic_cool: ...sie normalnie na żadnej robocie skupic nie moge ...!!!!! Znudzony ..>>...taaaa.. ja tez Klossa widze oczami wyobrazni ..jak se ..pedałuje na wyrku ...z kierownica w jednym reku ..i z browarem w drugim ...!...mało tego ..jeszcze se kask założył...i google...żeby bardziej ..na ...cykliste wyglądał...!!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio ---> :D :D :D :D ponad 100?? na pewno!! ale ile ponad to?? :D Przez plot sie bedziesz.... z Borewiczem?? eee....?? tiaaak.... :P :D klocisz... bedziesz?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyszłam z domu o 7:10 wróciłam o 19:10 własnie skończyłam pracę (na dziś :0) mam dość dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diably co wy z kurami chodzicie spac? teraz jest najlepsza pora na klikanie :) Skoro spicie to sam ze soba, czyli ze znudzonym nie bede was nudzil. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
No i nie mam już kotka :( umarł dzisiaj w nocy. Był za malutki żeby walczyć z tym wirusem. Tata poszedł go pochować w lesie. Nie mam szczęścia do psów i kotów, szybko odchodzą. Za to dobrze się u mnie chowają żółwie, chomiki i świnki morskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiejsza pobudka zostanie odegrana na gitarze z udzialem perkusji.... pogoda jest tak piekna, sloneczna i cudowna, ze nawet spiewac nie trzeba :P :D Air ---> . Mozesz powinnas wziasc wlasnie jakiegos dachowca?? Najlepiej ze schroniska. Takie mieszance zarowno kocie jak i psie maja naprawde najsilniejsze organizmy. ❤️ Blazen ----> moj drogi, zajrzyj kiedys do nas kolo 5 nad ranem Twojego czasu.... ciekawe czy tez bedzie tak nudno i czy Ty dasz rade o tej godzinie klikac ;) :D Dark --> 🖐️ co slychac?? :) Haneczka --> 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air - strasznie mi przykro, wiem jak to boli stracic zwierzaka! Mojego kotka tez nie dalo sie uratowac i zdechl tylko, ze on byl starszy, wiec myslalam, ze Frodo bedzie mial sile walczyc z chorobą. On byl persem - wiec teoria o slbych genach moze byc trafna! Ale dachowce tez choruja, wiec reguly nie ma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AIR - ciekawe o ktorej dzisaj wroce mam dosc klepania w klawisze - bola mnie rece :( ale zajrze do Was wieczorkiem dzisiaj na szczescie jest ten dzien, w ktorym ide do pracy na 10:30 :D pozdrawiam i zycze pieknego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) Air....strasznie mi przykro :( ja wlasnie dlatego ze zwierzaki choruja dlugo nie bede miec zadnego...dobrze ze nie chorowal zbyt dlugo...nie martw sie za bardzo 🌻 Ghana czesc :) cudnie slonko siwieci...ciesza sie duze dzieci:D Znudzony alez pozanudzaj nas sam soba i innymi wcieleniami :D nie ma to jak z kims inteligentnym pogadac ;) a jak sie zanudzisz to zawsze mozna sie wtulic w cale diabelskie towarzystwo i pomruczec przez sen;) Tygryskuuuuuuu:D:D:D alez ty cudnie budzisz :) troche mnie nie bylo...ale przyszlam....bo sie stesknilam okrutnie :D Gio....widok pedalujacego Borewicza rozbawil mnie do lez...ciekawe czy klodra mu sie nie wkrecila w lancuch;):D witam cala reszte cieplo i slonecznie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich w ten wspaniały straszny dzień, w którym niektórzy muszą zapłacić podatek... :-( znudzony... ==> klikam z Polski (tak mi się wydaje...) ale czasami myślę, że jestem w Burkina Faso... akara ==> Linking Park?... oczywiście pasuje :) ale chodziło o dosłowne tłumaczenie i moją ochotę na \"łączenie\" vel \"konsolidację\"... AIR ==> przykro mi z powodu kota. Mam jednego łobuza, który wychodzi z każdej zarazy, a na moim podwórku jest miejsce zbiórki dla wszystkich kotów z okolicy... elles ==> zawsze chciałem trafić do nieba ale przeszkodą jest moja natura ;-) i bliżej mi do płomieni piekielnych... :-D Tygrysek ==> nie chodziło mi o sam akt biegania, a o \"akt\" (vide: usmolone \"ogony\")... Idę uratować finanse państwa... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Linking:) a mi sie twoj nick kojarzy z backing;):D albo drugie skojarzenie to król lin:D wybierz ktore lepsze :D:D a jak juz te finanse uratujesz ...to podrzuc mi nadwyzke;) chetnie zagospodaruje:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Diabolki!!!! ten wrocek pewnie nie wypali, muszę sprawdzic polaczenia i ile to wyniesie, bo raczej pod niż nad kreska jestem! Tiger, a Ty jedziesz? bo jesli jedziesz to pewnie sie juz orientujesz w polaczeniach, kosztach i innych rzeczach. I jak Ty sobie wyobrazasz, ze w obcym miescie bedziemy sie po nocach szlajac??? uff, ja chyba za stara jestem... Gio, jak miło Twoje nakropkowane posty zobaczyc:-D Air, bardzo mi przykro:-( linking, może Ty się tak w te płomienie nie pchaj, co? pod łóżko wleź i to starczy...;-) finanse państwa, hmmm... Cze Zdiablona:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Jestem.. na chwile :)Wczoraj nie mogłam wleźć na żaden temat na Cafe ale już mi sie naprawiło ;) A te okna o których pisałam to wróciły pare dni temu do dawnego rozmiaru :) Kai --> :D Tygrysku -> no sama, samiuteńka :) Anioł pisał pracę mgr. (:P hehe... chyba zaraz do Air dołącze..) więc wyszłam sobie do ciotki na pogaduchy :D Czasami myślę ze gdyby nie ona, jej zdrowe podejście do życia i problemów jakie napotykamy na swej drodze, jej humor ale też spokój.. to ja bym chyba zwariowała... Za mało takich ludzi na świecie.. ale i tak jestem szczęściarą nie z tej ziemi ze ją mam :D Air --> ja też ja też :D Też bym chciała poczytać :) Gio --> az sto? Jakos mi sie wierzyć nie chce... Jak liczysz osoby które sie pod lóżkiem przewineły - to i moze.. ale tak na stałe to chyba mniej.. Chyba sama policzę... :P:D O czym Ty myślisz ze sie skupić nie mozesz? :P Ktoś --> :) a tak powaznie to jak - piszesz sie na tego Wrocka czy niet? :P Bo mnie ciekawi ktoś Ty, bo na pewno nie ja.. :P:D Mała --> zapracowana bidulo.. Też miałam takie dni, tylko ze troche wcześniejsze i późniejsze, dobrze ze tylko przez dwa tyg.. :P:) Ale sobie wyobrażam jak Ty teraz musisz harowac... Trzymaj sie mocno, diabelsko i bądź silna!!! ❤️🌻 Dark --> czesc :D🌻 Airku.. --> Kochane Ty nasze Diablisko.. Tak się tym kotkiem cieszyłaś biedna i teraz co... Nie smuć sie, na stratę kota najlepiej sobie zdobyć nowego kota, mówię Ci :) Ze schroniska nie bierz.. Moze lepiej poszukaj po znajomych, jakiegoś dachowca... Na pewno ktoś ma normalnego dachowca, od którego będzie można wziąć małe niedługo/ A jak nie znajdziesz to już my Ci znajdziemy :D Haneczka --> :)🌻 Ghana --> moj dachowiec i dachowiec Znudzonego są w tym samym wieku - i nie chorują :D Same problemy z tymi rasowymi kociakami... Z psami też - mam podhalana i czasem też są różne historie.. ale na szczęście to nic poważnego, jak sie okazało po przeswietleniu :) Zdiablona.. haha.. :D🌻 ta kołdra... Linking :D🌻 To jest prawdziwy obywatel.. :P:D hahaa Ide na śniadanie.. kurka wodna, jestem głodna i wkurza mnie ze najpierw obowiązki a potem coś dla siebie - nawet coś takiego jak jedzenie. Ale już taka głupia jestem.. :P😠 I inaczej to ja nie potrafię... :P:( ech.. Do napisania 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdiablona, Szam --> czesc :)🌻 Szam --> za stara - co Ty gadasz? :D Wszyscy będziemy się szlajać haha :D Jeśli dasz rade to przyjedź koniecznie!! :) 🌻 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku - chyba ci sie udala ta dzisiejsza pobudka, bo dużo diabłów się obudziło! Witam wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sie zastanawiam o co tu chodzi... U kundla na topiku nie ma takich rzeczy - jak zgaszone światło, zaraz się pokazuje nowa strona i wsio gra.. Moze zaczeli nas tu dyskryminować? :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiiiiiiiitam :D :D :D :D Udało mi się tu dotrzeć w końcu :) aaaale mam zaległości ;) Niestety długo tu z Wami nie posiedzę, bo muszę wyjść... hehe ... bo jestem w domku u Anioła :D a nie na uczelni ;) ) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elles....Szam....Ghana ...Majorek 👄 dla wsiech:D taaaa....tez dizs slysze ze za stara jestem:( kurna wkoncu odpowiem jakiemus dupkowi ze jara za to:P prawda Tygrysku ????powiedz zem jara....hehe...to mnie podniesie na duchu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdiablona Margot ==> mam nadzieję, że chodzi o poparcie (podkład :P... ?), a nie o cofanie się... :) Król lin nasuwa się naturalnie... :-) - taka Super lina (np. Super Safe 10mm...) ale idźmy dalej... \"LINK INGenious\"... \"dowcipna więź\"?... :-D Hej Margot! Pomagasz zwięrzątkom, tak jak w piosence?... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdiablona - ty sobie nie pozwól żeby do ciebie tak mówili! Pamiętaj, że możesz nas zawsze nasłać na kogoś, my mu już pokażemy! Linking - widzę, że skojarzenia do twojego niku są coraz lepsze ;) Elles - ty rzeczywiście masz szczęście, że masz taką ciotkę, u mnie raczej ludzie narzekają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dowcipnisiu ;) Linku pewnie ze pomagam... ale pisenki nie znam:( znam za to inna \" bo ja jestem przepiekna margoooo....ooooo\" ;) a tak swoja droga byles proszony o pare slow o sobie....nie badz taki tajemniczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air trzym się Elles - to przez tą ogromną ilość stron u ns pod wyrkiem.. Ghana miło Cię widzieć, po tak długim czasie :) Zdiablona :) Linking - witaj, jeszcze się nie znamy.. 🖐️ Mnie się Twój nick skojarzył jednoznacznie z moim ulubionym zespołem, ale cieszę się, że nie taka była Twoja intencja :P Błazen - właśnie z ciekawości sprawdziłam, o której towarzystwo zwinęło się wczoraj stąd... i byłam w szoku... normalnie z kurami.. racja... co to beze mnie się dzieje :D Dla całej kochanej reszty 👄 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elles, gaduło ;-) chętnie bym pojechała, ale zobaczymy jakie koszty i powrót i te sprawy. Za stara w tym sensie, ze juz nie tak łatwo wsiąść do pociągu byle jakiego...zreszta słowo pociąg wywołuje we mnie torsje:-( stan ich jest katastrofalny i po wyjściu na świeze powietrze mam ochote udać sie prosto pod prysznic żeby sie odkazic, jakby można było to bm w powietrzu jeno wisiała...hihihi.... pogoda w Wawie superowa, ptaszki śpiewają, choć maja pewne kłopoty żeby się przebić przez hałas samochodów i tramwajów, ale niezłe gardziołka mają to im jakoś idzie... jutro o 13 mam bardzo ważne zawodowe przeżycie!!!! dostaję pewien tytuł (tu ..... bo nie chcę na forumie pisać gdzie workuję) ale przede wszystkim umowę na stałe!!!!!! elles, co do ciotki to tez Ci jej zazdroszcze. zazwyczaj to ja robie za ta co pociesza i roztacza pogodne wizje ...ale jak mnie sil nie staje, to niestety trudno znalezc kogos kto nie bedzie ze mna narzekal, a mnie doładuje. od jakiegos czasu mój Ideał dzielnie sie stara zmóc moje obawy i uspokoic mnie... a i tak w czasie tej aplikacji mojej i egzaminów nabawiłam się nerwicy, a niech to! oczywiście już się leczy (ona) i miejmy nadzieje że szybko przejdzie! Polecam wszem i wobec witaminy o nazwie BODYMAX, stawiaja na nogi tak fizycznie jak i psychicznie.sprawdzone osobiscie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×