Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Gość haneczka rumcajsowa
ja sem tu sama i opuszczona.... jak zwykle :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot. Kota piszesz kota masz ;):D Haneeeczka 🖐️ :D .. Hej Tobie piekno oka :):D Światła nie ma i niewiem kto jest a kogo nie ma :O..ktoś ma butelke słysze ..polewać prosze :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Dziendoberek :-D A jednak nie sama ;-) I swiatlosc tez juz sie pod wyrem zrobila... a wiec lejcie panowie bo wam panny pousypiaja ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo, Borewiczu moj Ty drogi, Ty lepiej nie pytaj o nic, bo.... winny sie tlumaczy ;-) Lepiej polewaj, bo.... widze, ze inne Diaboly juz sie rozlozyly po katach i zasnely snem blogim, wiec jak nie Ty mi nalejesz to kto?? ;-) :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieta w progach..to pies wyje :D Polewam, leje i zasmarzka :D:D:D J23. Brak słów u ciebie?!!! Tegom żem nie widział... ty chyba trzeźwy jezdeś, co ?:O:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qurcze, prosze sie o tego kielonka i domagam, jak pijaczyna jakas podbarowa...hihihi ;-) :-P :-D co sie ze mna pod tym wyrkiem nieswieconym narobilo...! :-P :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J23-NweBorewicz
Hanuś...wiesz ..że mnie 2razy ..nie trza mówić ...:)....musze Ci powiedziec ..że zaskok miałem ...okropnie wolny :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorowo.. 🌻 Dzisiaj najpierw byłam na zakupach (stwierdziłam ze w związku z moimi urodzinami to chyba mam ochotę sobie coś kupić - no i wydałam troche kasy, głownie kosmetyki ;) i jestem teraz szczęśliwa :P:D a potem jak już ciemno sie zrobiło trzy godzinki przesiedzieliśmy sobie we dwoje na ławce w ogrodzie (gdzie mnie pająk straszył, brrr... to jest właśnie minus wiosny, pająki wychodzą, stają na te swoje owłosione nogi, siadają na ścianach domów i straszą... a to są te takie duże czarne brzydkie pająki... aż mam dreszcze teraz.. :() - ale było całkiem fajnie... Gwiazdy i planety jak na dłoni widać było.. jeszcze ciepło.. I tak sobie gadalismy, piliśmy herbatę (a potem drugą..) :) I ogólnie to wieczorek pierwsza klasa... ❤️ Tylko pies to nie jest zadowolony - bo z nim wyjątkowo na spacer nie wyszłam.. :P No cóż...:P:D Margot --> hmm.. to wiesz co... :) jak Ty taka dobra i Tygryskowi kubeczek wypalasz to my sobie wszyscy u Ciebie zamawiamy, tak po jednym fajnym kubku :P:D:D Albo filiżanka z podstawką.. :classic_cool: SERIO :P:) A na miejsce zamieszkania to wybieraj cosik z tak pięknymi widokami jak teraz :D Zosia --> bardzo ładny wierszyk hihi :D I dziękuję za tyle zdjęć, dwa chyba miałam ale reszty to nei... :) kochana jesteś :)👄 Jar --> co za resztę? :P czesc 🖐️:) Gio --> nie smutkaj sie słońce, ja też Cię przytulam do mojego małego serducha ❤️ i mówie Ci na ucho - wszystko bedzie dobrze, zobacz ile tu fajnych ludzi i każdy jak moze pomoże :D Wyżal sie i powiedz co Cię gniecie, jakoś zaradzimy :) Buzka 👄 i prosimy o uśmiech 🌻 Dla mnie też do Wrocka to baaardzo daleko, z samej Gdyni - to wątpliwa sprawa.. a tak strasznie bym chciała tam być z Wami.. :) Znudzony --> :D Jaki wapniak, nie przesadzaj.. A wiesz co, powiem Ci ciekawostkę :P my młodzi tez się czasem obawiamy jak jedziemy tam gdzie wszyscy juz tacy dorośli - ze co ja tam bede robić i czy mnie chociaż polubią...? :) No jak tak często mam - i jak sie bede wybierać do Wrocka to moze też tak będzie, chociaż myśle ze mniej, w końcu ile czasu już ze sobą gadamy i pare osóbek już poznałam.. :D Tez mam słabą głowe - po jednym to mi weselej, po dwóch to mam chcicę :P A po trzech to różne rzeczy sie mogą dziac.. :P Dlatego Anioł na piwo nie chce mnie samej puszczać - i z tego powodu nie wiem też co z Wrockiem bedzie... :P:( Jeszcze sobie ubzdura ze jadę z... (jak kto pamieta to wie kto mnie do Wrocławia chciał brac.. :P) Ktoś --> a mnie to też widziałaś? :P Jak wyglądam? :D:P Dobry wieczór i Piegus --> Eeee.. co tak na chwile i zaraz sie zmywacie, maźnijcie cosik wiecej co u Was... :)🌻 Akara --> Super ze jesteś w Polsce i na zlocie bedziesz :D Mam nadzieję ze u Ciebie wszystko dobrze.. Czy Ty mi coś wysyłałaś? Bo mi znikło, jesli tak to poproszę jeszcze raz, bo nie wiem co to było... Borewicz --> Co Ty sie chowasz samemu pić ;) Nawet się nie podzielisz - to ja chyba zabieram zabawki i idę do domu... :P O, fajnie piwo przyszło, znaczy Tiger przyniósł, poczęstuję się :D Tygrysek --> jak pojadę w te Bory i lasy.. to pewnie ze nie sama :P:D Tylko ze chyba we czworo pojedziemy.. w sumie to ja tam tej dwójki nie potrzebuję, chyba ze bedą w innym domku spali - to spoko :P:D hehehe :P Dzień Dobry --> jakiego gościa? :P Niemożliwe, mnie o 18:32 jeszcze w domu nie było, co za głupoty jakieś piszesz? :P A zapach swój to ja znam hehe.. Dwa razy lepszy jest... A Anioła to chyba lepsiejszy jeszcze bo jego zapach to za mną chodzi.... :D (taka reklama była kiedyś ;)) Moje włoski (te na głowie...:P) szybko przyjmują zapachy.. i tak miło jak on jedzie do domu a Ty na spacer z psem.. i jeszcze przez pół godziny czujesz jakby był obok... ❤️ chyba sie rozmarzyłam... :P Mała --> lepiej jak się coś dzieje niż ma sie umierać z nicnierobienia ;) Bo to też męczące.. bardziej psychicznie niż fizycznie, ale psychicznie to dla mnie chyba gorzej. Ja tak lubię taką harówkę czasem, wtedy czuję że żyję ;) Póżno idziesz spać, po 5 godzinach snu wstajesz i znów do roboty bo czas goni... A potem jaka satysfakcja.. :D Ze Ty tak sama i dałaś rade i jeszcze Cie chwalą... :D heheh :D:classic_cool: A potem parę dni lenistwa.. i niech mi ktoś skoczy ze nic nie robie... :P Mam nadzieje ze podobałasz wszystkim zadaniom, naprawdę dużo tego jest... Będziemy Cię wspierać i przesyłać pozytywne fluidy... :)🌻 Airku --> Najważniejsze ze jesteś dobrej myśłi.. :) Ale fajnie.. ze też bedziesz we Wrocku.. No nie no,, ja muszę tam też pojechac.. Jak coś to sie zgadamy - bo samej to troche nudno sie telepać na drugi koniec Polski.. :D;) Hehe.. zobacz - stare dobre czasy wróciły - Elcia znów pisze jak zwykle skrótowo i zwięzłowato :D:P Taaa... no to by było tyle na dzisiejszą nocke.... :D Kolorowych, słodziutkich, ciepłych, kudełkowatych i wiosennych snów.. :) I wstańcie rześcy i z dobrym humorem - tego Wam dzisiaj zyczę ja :) hihi... 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezuss Maria !! elles !!!!!!!!!! ales post wywalila!! hahahahaha :-D:-D:-D No to teraz mam co czytac ;-) :-D Borewicz - Ty i wolny?? ;-) no nie wiem... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mi proszę też nalać... :P:D Haneczka --> czesc czołem,. miło Cię w koncu widzieć :D🌻 Dzisiaj na dobranocke był Rumcajs z Haneczką, poważnie... :D heheh :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milo bardzo Ciem w koncu raz zastac pod wyrkiem, to wypijmy za to wczorajsze wazne wydarzenie ;-) Buziaczki raz jeszcze i wszystkiego dobrego za Ciebie i Aniola Twego !! :-D 😘 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saszka
Macie jeszcze trochę miejsca pod łóżkiem? Mam butelkę - mogę się podzielić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haneczka -> kiedyś były dłuższe i trzeba było w dwóch postach bo sie w jednym nie mieściło.. ja nie wiem jaki jest limit, na ile linijek hehehe :P :D No ale teraz to ja mykam do łózia... Moze Anioł przyjedzie sie powygrzewać na ławce jak będzie słoneczko świeciło - więc powinnam wyglądać promiennie.. :P Czyli iść już spac bo rano to mnie pewno wywalą do sklepu... :P;) Do nastepnego :)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jednak ciągle ciagnie pod wyro, a niech to.. :P:D Hehe.. Haneczka -> Twoje zdrowie też :D ❤️ Saszka --> jasne, chodźkaj do nas, jest miło wesoło, przytulnie, ogólnie Witaj ... :D🖐️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elles - dzieki a teraz juz wtulaj sie w inne diabelki, skoro wstac jakos rano musisz! papapapapapa! 🖐️ ;-) :-) 😘 a no ciagnie, ciagnie----- hahaha :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qrde...Elles....masz ..piffo ....o nic nie pytam ...bo mnie oczy wybiegły naprzeciw monitora..jak zobaczyłem Twego posta :):) Saszka ..ba ...ile miejsca potrzeba :) Hanka...no wiesz ...tak to jeszcze bywa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahahaha :-D:-D:-D Borewicz - mnie tez slepka wylazly z orbit jak ellesowej posta obaczylam :-D ;-) :-P hehehe :-D ma dziewczyna talent, no ! i jeszcze jej malo....hihiii ;-) :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nasi przemili panowie to gdzie sie podziali? :P Tak sobie po angielsku myk myk? Nieładnie.. :P A tu takie dwie gorące kobity... :P;) haha... Dobranoc Haneczko, duża buźka i śnij pięknie tej nocy a także następnej i nastepnej.. pięknych snów nigdy za dużo.. Mi sie ostatnio sniło ze jakis kataklizm bedzie, wojna czy cuś - i ze trzech prawników załozyło Komitet Obrony Cywili hehe.. A babeczka z Indii to była terrorystką.. :P Super sen ale nie polecam.. :P Zegnam na parę godzin 🖐️ Diable au corps :D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nasi przemili panowie to gdzie sie podziali? :P Tak sobie po angielsku myk myk? Nieładnie.. :P A tu takie dwie gorące kobity... :P;) haha... Dobranoc Haneczko, duża buźka i śnij pięknie tej nocy a także następnej i nastepnej.. pięknych snów nigdy za dużo.. Mi sie ostatnio sniło ze jakis kataklizm bedzie, wojna czy cuś - i ze trzech prawników załozyło Komitet Obrony Cywili hehe.. A babeczka z Indii to była terrorystką.. :P Super sen ale nie polecam.. :P Zegnam na parę godzin 🖐️ Diable au corps :D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saszka
Miejsca trochę potrzeba, bo butelka jest niestandardowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elles no, no, co za sny miewasz bojowe... ;-) :-P a ja to tez czasem takie mam - postrzelone, ale czesciej to miewam jednak......... o tematyce erotycznej... hehehe ;-) :-P :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrej Nocki elles! 🖐️ Saszka, powaznie? To fajnieee - lubie duze.... rozmiary...hehe ;-) :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ups --> sorki... :P Nie wiedziałam ze to już następna strona :D A teraz powaznie znikam.. Bo troche późno sie zrobiło.. :P:) Dobranoc 😴 :) (mam nadzieję ze szok minął - po tym poście moim hihi... ;)) Trzymajta sie i bawta dobrze, pa Saszka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×