Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

... z ostatniej chwili... słuchajcie, szukam jakiejś kwatery na wakacje, na Mazurach, nie za drogo, z dobrym dojazdem PKP/PKS, żeby było blisko do wody (kąpieliska) i lasu, może z końmi ...jakaś agroturystyka czy cóś...może znacie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój post nie chce na forum... :( Nie krzyczcie na mnie jak pojawi się 2 razy... :-) Dzięki ghana... :-) Zdiablona ==> Nie znasz piosenki?... To dla przypomnienia: \\\"Gdy Margot stanik swój rozpinała By miał kotek, biedactwo, co ssać Biegła nas, biegła nas cała zgraja By popa-pa-pa-pa-pa-patrzeć By popa-pa-pa-pa-pa-pa A niewinna Margot przypuszczała Że do kotka, co z jej piesi ssał Biegła nas, biegła nas cała zgraja By popa-pa-pa-pa-pa-patrzeć By popa-pa-pa-pa-pa-pa...\\\" Miałem coś o sobie?... Hmm... 38-85-182-42... 8-D :-D Cześć majorek! Cieszę się, że się cieszysz... :-) Żona majora - majorowa, dzieci majora - MAJORKI, służący majora - major domus... Niestety, obawiam się, że finanse państwa w niebezpieczeństwie... Udało mi się zrobić mały odpis... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lomatko Linking....to ostatnie to rozmiar miski??;)...hehehe...beda nowe miski na chipsy:D:D:D tamte sie zapodzialy jestem pierwsz po ten odpis....ja kce:) ewentualnie mozemy razem zdefraudowac na piffffoooo:) taaaa....pamietalam jednak ta piosenke ale zapomnialam o niej...hehehe patrz Majorku jak ci Link ladnie wsio wyklarowal:D kogo masz i kim jest:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Linking jaka piosenka :D Hmm dzięki to już wiem.. co i jak, i co robi ten facet przy drzwiach (myślałam, że złodziej :) ) 182 to pewnie rozmiar kołnierzyka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest trochę prostsze niż myślisz Zdiablona... :-) 38 (st.C za oknem), 85 (lat), 182 (mln $ na koncie) i 42 (st. gorączki... białko się ścina :-D )... piffffoooo...bardzo chętnie. szam ==> wiem, że niezbyt się wysilam ale może coś znajdziesz http://www.e-mazury.com.pl/agrotur.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Link...no mi te wymiary tez spokoju nie daja:( ktora to talia???? no i rozmiar stopy i stópki....gubie sie w domyslach;) :D kolnierzyk masz niezly....:D jak miski....:D piekno w kazdym calu:D Majorek a moze my calkiem na opak te rozmiary bierzemy????:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdiablona.. czyli źle brałyśmy... a szkoda.. z taką stópką... ;) Hmm Linking.. taaak ta gorączka to się zgadza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaa Majorku :) szkoda...bo z taka stópka możnaby daleko zajsc;):D mi sie za to podoba polaczenie stanu konta z wiekiem :D chetnie sie zaopiekuje :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorek, Zdiablona - świetnie wam idzie rozwiązywanie zagadki! A może to są jakieś współrzędne geograficzne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingu...hehe...juz to pifffo cie wessalo ;) Ghana...no moze to rzeczywiscie namiary geograficzne na ten bar z pifkiem....taka forma zaproszenia :D Majorek....Ghana....uruchamiamy opcje szukania dokladnie tego miejsca i smigamy na pifko....pogoda sie nadaje :D:D reszta nas znajdzie...hehe....po wrzaskach nas zlokalizuja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jachcę!!! Na Pifko!!!!! Koniecznie już lecę!!! Jeszcze nie rozszzyfrowałam tych współrzędnych, ale na oślep lecę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też tak myślę, no to szukajmy... może po zapachu pifka znajdziemy? :D Ddziki galop :D:D:D miło Cię widzieć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie jest 8 D, a 8-D. Proszę monitor przekręcić w prawo (jeżeli ktoś ma LCD) albo główkę w lewo i wszystko jasne... :) Ze współrzędnymi, to byłoby zbyt proste... chociaż mógłbym podać dość precyzyjnie. Zdiablona nieźle kombinuje... trochę trąci gerontofilią ale za taką kasę... :-D Ja też chcę na pifffoooo...!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i nie trafiłam i znowu tu jestem w związku z tym zaczynam pić pifko pod łóżkiem! A co, może mi ktoś zabroni!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dzielnicowy:) ja tez chetnie odpisze wszysto co sie da zamienic na pifko....policjanta...galop...pala....wszytko:D:D:D ale w tej kwestii kingiem chyba Link;) musimy go jakos przekabacic zeby i nam pomogl a nie tylko panstwo ratuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo Zdiablona, czyli dobrze kombinowałaś... tylko, że oprócz duży\\ego cyca.. jeszcze wielki zadek ma ;) Ghana dawaj... tu bo mi się pić chce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę już... hehe ale za to na łonie natury i słonku pobędę :P :P :P 🖐️ jeszcze tu wrócę... i.. popamiętacie ;) :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air tak mi szkoda kotka i ciebie. Trzymaj sie. Tygrysek ty jestes jak detektyw, rozpracowalas mnie z tymi godzinami. A o piatej to ja wstaje do pracy i to koliduje z klikaniem :D Zdiablona a gdzie to bywalas jak ciebie nie bylo? Czy masz jakies usprawiedliwienie, czy to lenistwo? :) linking czy miales na mysli to: Independence from France came to Burkina Faso (formerly Upper Volta) in 1960. Repeated military coups during the 1970s and 1980s were followed by multiparty elections in the early 1990s. Burkina Faso\'s high population density and limited natural resources result in poor economic prospects for the majority of its citizens. Every year, several hundred thousand seasonal farm workers seek employment in Cote d\'Ivoire and Ghana and are adversely affected by instability in those regions. szamik 🖐️ elles kafejka zaczela dzialac znowu, Brawo. ghana ty masz cos wspolnego z Burkina Faso :) majorek ha ha ha. Wreszcie sie pojawilas, ta milosc cie powalila :) ja to rozumie :) Wyglada ze bede musial po raz pierwszy w tym roku skosic trawe. Jest juz tak zielono i wiosennie. I tak fajnie sie obudzic posrod spiewu ptakow. W koncu nie nadarmo je karmie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znudzony 👄 nieeee..to nie bylo lenistwo...mam usprawiedliwienie ....zaufaj mi na slowo:) ty robisz jakies rozne instalacje z kompami...:)...a nie moglbys mojego mi na ogrodek zamontowac;) pogoda coraz lepsza lepiej by nam bylo na zielonym:D:D:D Ghana....polejesz to pifko ? mnie tez suszy :) bo jak nie to ja do sklepu skocze :D i siadziemy w ogrodeczku...jak Majorek na łonie;) hehe no tak....angielski to nie do konca zrozumialy jezyk dla mnie wiec bede nie w temacie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzask zapalke o draske

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcem jasnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasnosc prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatni raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×