Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Cześć Gio! Ja jestem ale jakaś niepozbierana dziś :0 Oglądam jednym okiem \"Romeo...\" a drugie coś kombinuje... Chyba mam zeza rozbieżnego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Czeeeść :D Kolokwium pisemne się przerodziło w zaliczenie ustne, bo koleżanki z grupy kupiły bombonierkę i prosiły żeby zmienić charakter i sposób zaliczenia. No i babka powiedziała, że jak ktoś chce, to może mu dać dostateczny na podstawie pracy pisemnej, którą kiedyś pisaliśmy, ale tylko dst bez względu na, to na ile pracę napisał. Ale jeżeli ktoś chce to zaprasza do swojego pokoju na krótką rozmowę. No i pół grupy poszło na rozmowę a połowa dostała dostateczne. Ja poszłam i dobrze, bo z pracy dostałam dst, a odpowiedziałam na dobry plus :D i w indeksie mam czwóreczkę :) hehe teraz mogę sobie odpocząć, bo cały tydzień w stresie byłam, że muszę się uczyć :D A po zajęciach poszłyśmy świętować do Pizzy Hut :) nie ma jak konsumpcyjny styl życia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To żołte \"coś\" mnie też doprowadzi zaraz do szału!!!!! Wróciłam sobie z kina... Wygrałam w radio bilety do kina na \"Zatańcz ze mną\" z J.Lo i dobrze, bo sama to bym nigdy nie poszła na to.... Ogólna ocena 3+ Lekki, nudnawy filmik...a J.Lo.....chyba przestanę ją lubić! Przynajmniej fajnie mi się ją oglądało na dużym ekranie, ale w tym filmie to beznadziejna jest! I te jej nienaturalne minki, non stop wciągany brzuch- aż mnie mój rozbolał jak na te jej męki patrzyłam.... Ogólnie jest baaaardzo sexi (kwestia gustu) ale też baaaardzo \"zrobiona\"... Mój D, dzielnie wytrzymał te dwie godziny w kinie, siedział z brzegu, by móc nóżkę spowitą w gips trzymać w przejściu...inaczej nie dało rady :) Teraz piekę ciasto dla mojego tatuli kochanego- jutro kończy....72 latka :) Och, gdyby i mi było dane tyle energii i werwy, o ile wogóle dożyję takich fajnych urodzin :) pozdrawiam was serdecznie. Idę do kuchni bo coś za szybko mi tu pachnie z piekarnika....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu mam jakiś filtr antyzdjęciowy na skrzynce? Dajcie pooglądać jakieś obrazki, bo mi smutnoooooo..... Gio, albo podeślij mi coś z kartoteki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa reklama w TV ..szczoteczka do zebow COLGATE 360..do czyszcenia zebow i jezyka ..:) ..czego to nie wymyslą ..moze jeszcze na czubku powinna miec ..miekkiego \"wycierucha\"..jak do butelek ..zeby sobie troche gardla i przelyku przeczyscic ..!..albo i w żołądku zamieszać..!!! ..no nie wiem ..jestem jakas zdegustowana ..! Ale mam robote z moimi dziewczynkami - balwankami ..po kazdym spacerze ..te to sie dopiero utytłają w śniegu ..cale brody ..łapy i firanki pod brzuchem ..oblepione ..Ledwo ich zdarze posuszyc ..niedlugo drugi spacerek ..:) Blondi ..nie bylo nikogo to sobie poszlam poczytac .. Znudzony ..zdjecia poprosze ..a Kachni napisala wal na kaczke to znaczy na jej mailik ..kaczka-k....... juz zapomniales???:D Ja pisalam ..wal na sarne .. Airek >>..na kazdym egzaminie trzeba zrobic ..\"wejscie smoka \"..to znaczy ..piorunujace wrazenie na egzaminatorze ..reszta to juz tylko formalnosc ..! ja tak zdawalam wszystkie egzaminy ..specjalnie nie uczac sie ..I wszyscy sie dziwili ..a Ja mialam metode ..lelum-polelum ..duzo gadac ..niekoniecznie na temat ..troche jakiejs reklamy ..wodolejstwa itp.. .Aaaa..i czesto mialam na ..\"p..sorow\"..po zadanym pytaniu ..odpowiadalam pytaniem zeby sprawdzic czy ..oni sami znaja odpowiedz ..! ..no i czesto sie okazywalo ze tak ..niekoniecznie wiedzieli o co mnie pytaja ..! W kazdym badz razie ..milo wspominam egzaminy i nigdy na palke nie zaliczylam ..zawsze cos tam wiedzialam jak nie z teorii to z praktyki ..! Norka >>..zaciekawilo mnie to co napisalas ..Jestem pod wrazeniem ..malarstwo ..witraze ..glinka ..super..!!! A facetem sie nie przejmuj ..Widocznie byl malo uduchowiony artystycznie ..po co ci taki ..n u d n y ..facet ..!:D Szaszka >>..jak cos chcesz z kartoteki ..to konkretnie ..bo sporo tego mam .. Nina 28 ..a propos twojego tatuli kochanego ..przykro mi sie zrobilo ...i ..smutnooo..😭 Tygrys ..>>.. dlaczego nie mozesz od \"juz \"..podjac pracy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka 🖐️ Norka no to mamy cos wspolnego, :) ja jestem zainteresowany witrazami, probowalem zrobic jeden a nawet zrobilem taka improwizacje i w lecie mialem zamiar wstawic ja do mojej altanki w ogrodzie, ale trzymalem ja w piwnicy i zawadzilem o nia. Poleciala na sciane i zlamala sie w polowie. Jakos to przezylem bo mi sie nie zabardzo podobala. Jak bys mogla mi troche napisac jak ty to robisz itp. to moze bym cos od ciebie zmalpowal :) a jeszcze fajnie jak bys przyslala jakies zdjecia ? bylo by swietnie. Tygrysek jak ma zadzwonic to zadzwonic, a jesli nie to moze tak mialo byc? nigdy nie wiadomo jak jest lepiej. Air lubie popatrzyc na zdjecia, a z ta nauka to juz raczej nie, wystarczy mi jak popatrze jak to inni robia :D :D szaka tez mialem fajnego kumpla w pracy, ale firma sie rozpadla i pracujemy osobno, ach, szkoda gadac. Gio na takie reklamy dobry jest popup stoper, mozesz go nagrac z internetu. Powodzenia. Blondi hahaha. jedno oko na maroko a drugie na ksiezyc. Nina 28 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znudzony ..>> dzieki ..troche sie balam bo byl zip. na koncu ale plik przelecialam przez AVAST i byl o.k.!!:D Taaaaaa... nic nie powiem ...bo .. ..mnie skręciło z zazdrości w chińskie igrek ..😭..pogięło na maxa i ..powykręcowało..ale ja sobie poradze ..włączam swoj .. ..najseksowniejszy element ..czyli mózg ..i do roboty ..!!!:D ..dobrze za mam baaardzo bujną wyobrażnie i potrafie w takich momentach ..z pierunującą szybkością ..czyli \"lotem błyskawicy\".. ..na Diabelskiej mietle ..przenieśc sie w ..dane ..konkretne miejsce .. Wiec ..razem z Toba i Basia ..wygrzewalam swoje gnaty w skapanym w sloncu żółciutkim piasku ..kąpalam sie ..w tej bajecznej , lazurowej ..wodzie .. ... lece ..dalej pomarzyc ...lece ..łapać \"heban\"...musze z tamtad wrocic ..jak ..\"murzynek Bambo\".. a ze mi duzo nie trzeba to ..juz sie ciesze ..!!! Basia ..schudla .. tak mi sie zdaje ..bo laska ..ze ho.ho..ho...! Czy byla tam tez ..Panna Znudzona??? Pozdrawiam ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej strasznie upierdliwe te reklamy faktycznie :0 widze ze zrobiło nam sie tu artystycznie...Norka, Gio, Znudzony...talentu i chęci moge pozazdrościć, zawsze miałam dwie lewe ręce... Air...nie ma po co odmawiać sobie przyjemności zwłaszcza po zdanym egzaminie ;) Blondii...ty zawsze coś kombinujesz :P Borewicz...możesz spokojnie wracać...bo kto powiedział że nie wyjade gdzieś poza wrocek...czyli nigdzie teraz nie jest bezpiecznie :D Ninka...J.L aktorskiego talentu zbytnio nie ma a o filmie słyszałam że jest przesłodzony...obejrzałaś w końcu \"Apartament\" do końca? obejrzyj koniecznie. Saszka...dorzuce cie do mojej skrzynki i jak bede miała cos ciekawego to podeśle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Gio ---> hehe ja wiem, że niektórzy mają dar czarowania ludzi i przydaje im się na egzaminach. Ja raczej tak nie umiem. Jestem zdenerwowana i marzę tylko o tym żeby mi dali pytanie, ja odpowiem i do domu, żadnych towarzyskich rozmów :P Też nigdy pały na egzaminie nie dostałam, ale ja sie porządnie przygotowuję :) A mój kot wczoraj wszedł cały dumny do pokoju, ogon do góry, głowa wysoko, a z pyszczka mu zwisała moja skarpetka. Rzucił mi ją pod nogi, usiadł i patrzył jak zareaguję na jego zdobycz, że niby to upolował :P hehehe tak się śmiałam z tego małego głuptasa, przyszedł sie pochwalić udanym polowaniem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helloł z rana..... Gio... ja moge od zaraz!! ja moge i od dzis.. chodzilo mi o to, ze skoro nie zadzownili wczoraj to nie zadzownia juz wcala, bo praca jest od pon. wiec juz kogos maja... ech... Dla wszystkich 🖐️ i 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helloł z rana..... Gio... ja moge od zaraz!! ja moge i od dzis.. chodzilo mi o to, ze skoro nie zadzownili wczoraj to nie zadzownia juz wcala, bo praca jest od pon. wiec juz kogos maja... ech... Dla wszystkich 🖐️ i 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale szlaczek pierdolneli, pienkny... Chyba dzisiaj będę milczeć, bo same brzydkie rzeczy mi sie artykułują ( artykuują ? polonistki, jak to będzie?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam popołudniowo :) Znudzony- zdjęcia- MIODZIO!!!! Uwielbiam takie plaże, uwielbiam taki raj ... Pisałeś mi jak nazywa się ta wyspa, ale gdzie to dokładnie jest? Ja dziś dorwałam fajną ofertę TRIADY : 15 dni ALL INCLUSIVE w Tunezji w fajnym hotelu za ... 1500 zł !!! Triada już jest sprawdzona i w miarę pewna, chociaż niczego teraz nie można być w 100% pewnym :) Poczekamy z moim D. kto z przyjaciół jeszcze będzie miał ochotę i ... 7.06 wylot :) Nie mogę sie już doczekać :) Nic jeszcze nie jest na tip top zaplanowane, ale te wakacje to znikają jak ciepłe bułeczki mówię wam. Gio...słonko...dlaczego ci się smutno zrobiło, gdy poczytalaś o moim tatuli kochanym? Wspomnienia z innego topiku? Tego co wiesz..... ? Dajemy radę wszyscy. tatus też.... Trzeba sobie radzić, przecież sama wiesz.... Dziś byłam u znajomej fryzjerki (znowu jestem blondi) i ona cały czas wspominała moją mamunie....mówię ci Gio, aż mi się ryczeć chciało.....Ech.... Dobra- nie smęcę już! Dziś czeka mnie fajna domowa imprezka, przychodzą nasi dwaj odlotowi kumple, obgadamy plany wakacyjne, popijemy dobre czerwone winko i zjemy pizzę :) To ostatnie to chyba nie za dobry pomysł jest, bo do wakacji trza mi zrzucić co-nieco, ale.....OD JUTRA- cha, cha :) A tak wogóle to \"kochanego ciała nigdy nie za wiele\"- prawda? Kto mnie poprze, no kto? kasiek- jeszcze nie obejrzałam tego \"apartamentu\", ale zamierzam jutro! AIR- kotek jest boski! Uśmiałam się już czytając, a na żywo musiało być 100 razy lepiej! Istny wojownik :) Mnie moja Tina czasem doprowadza do śmiechu- ostatnia historia: wieczór, romantyczne lampki zapachowe się palą w pokoju, mój D. jest w łazieńce, ja sobie czytam w fotelu....nagle spod schodów, gdzie ma legowisko moja Tina dochodzi odgłos głośnego, mega-głośnego ....bąka! Pies natentychmiast się podrywa zszokowany i przybiega do mnie ....kij wie po co, bo \"zapaszek\" przyciąga za sobą! jak spojrzałam na jej minę, to śmiałam się do łez! Skąd te zwierzaki mają taki talent komediowy? Moja powinna brać udział w castingach, bo predyspozycje ma..... saszka...zaraz coś wygrzebię i coś ładnego ci poślę- a co :) Pozdrawiam kochani. P.s Gio...czy Kafeteria się odzywała z tej Turcji? Kiedy wraca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam popołudniowo i leniwie :D Znudzony > no jakoś tak to wyglądało :D Kasiek >> Ty qrna uważaj!😠 ja kombinuje? jakbym R. słyszała :P Pogoda do bani, humor do bani, niepozbierana jak cholera więc pozostało mi upić się z kumpelkami :D Finlandia rulez :P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na chwilke ..bo mam minutke .. Wiecie jak Margotka ..super wyglada ...!!! ..normalnie rewelacja ..sciela wlosy i ma ekstra fryzur ..bomba ...!!! Margot ..dzieki za maila ..:) Nina28 >>.. 11 marca bedzie rocznica smierci mojego Ojca ..mial 72 lata ..dlatego tak mi sie smutno zrobilo..! Jezuu jak ten czas leci ..juz prawie rok ..!!!..eeehhhh .... Dla wszystkich ..pozdrowienia .. Bede wieczorkiem ..🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio--> facetem się już nie przejmuje:) szkoda tylko było czasu no, ale tak bywa. Znudzony--> no no jestem pod wrażeniem:) robisz w ołowiu czy tifanim?Od dawana masz taką pasje? Jak się odnajdę na kompie powinnam mieć kilka fotek swoich 1 prac później jakoś nie było czasu a może możliwości by robić, a szkoda, bo czasem warto pokazać, jeśli ktoś jest zainteresowany kupnem. Jestem w 6 dniu rzucania wstrętnego nałogu, ale mam gigantyczny kryzys chce mi się cały czas jeść – nawet ogórki konserwowe mi smakują a ich wręcz nienawidzę. Mam nadzieje, że mi to przejdzie, bo zawaliłam z lekka swoja dietę 😭Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tak, widziałam zdjęcia Margot :) Fryzurka jest faktycznie super, ja mam podobną tylko mi trochę odrosła :P Nina ---> no, zwierzęta i dzieci są najlepsze :) Ja tam kota pochwaliłam za udane polowanie, w końcu na to czekał :) Ale czego chciała twoja sunia to nie wiem :) może chciała zwalić na ciebie :P No a ja dzisiaj widziałam film \"Zakochany bez pamięci\", daje do myślenia. A teraz z racji tego, że do świąt postanowiłam nie jeść słodyczy, wcinam orzeszki pistacjowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja bylam na pifku,,,,, pogawedzilam, pomarudzilam znajomym jak to mi zle, ze pracy nie ma i juz mi lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żółte nadal atakuje...wrrr Blondii...dobra, nastraszyłaś mnie...to bede uważać :D pozytywnie kombinujesz oczywista, przecież jakby inaczej ;) Norka...no nic co było w naszym zyciu nie jest stracone i zmarnowane, ale przekonujemy sie o tym dopiero po czasie ;) Air...a czemu ja nie widziałam twojej fryzurki,he? :) ja tez bym mogła sobie postanowić ze nie jem słodyczy do swiąt...bo niezbyt je lubie...te słodycze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ...ale jestem ciepielega..Zmywalam naczynia ..suszarka nad zlewozmywakiem ..Santa lezala rozwalona za mna ..nie widzialam jej ..chcialam zrobic krok do tylu ..nadepnelam ja ..ta sie zerwala ja machnelam se rencami w gore ..uderzylam w jeden talerz na suszarce a spadlo 3...do zlewu gdzie byly inne .:D ..matko jedyna ..takiego huku dawno u mnie nie bylo ..o polnocy ..!!!.efekt koncowy ..5 talerzy w drobny mak ..3 szklanki ..2 kubki ..nieee no super ..!!!:D Dobrze ze sztucce sie nie potlukly ..! Kasiek >>..\"nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo \"... ..tylko dlaczego w uczuciach to tak cholernie ..boli..??? i tego niby zlego zapomniec nie mozna ..? ..ide szklo wygarniac ..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Gio ---> to na szczęście ci się potłukło :D dobrze, że sąsiedzi policji nie wezwali, wiesz przemoc w rodzinie, te sprawy :) Kasiek ---> a nie wiem czemu fryzury mojej nie dostałaś, z pasemkami :) zaraz to naprawimy. Ja spędzam niedzielę na łonie rodziny i natury :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio -> bo pamietaj, ze Ty jestes najzdolniejsza i najpiekniejsza, ale jakbys byla zbyt idealna to by bylo zle i dlatego Ci czasem takie drobne \"wpadki\" trafiaja... ;) (najwazniejsze, ze sztucce cale :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio - :D:D:D Zdolna jestes nieslychanie :D:D:D Moj piska tez zawsze sie tak kladzie pode mną jak cos robie w kuchni :D Tylko ze on jest taki ciezki, ze zawsze go wyczuwam i nie da sie o nim zapomniec :D A on liczy ze mu przypadkiem spadnie z lady jakis smakowity kasek :classic_cool: I czesto rzeczywiscie spada :D Ktos tu wspominal o Tunezji, ja tam chce!!! 😭 Juz mam dosc tej breji i wody zamiast sniegu!!! Chcem wiosne, ale juz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka 🖐️ Gio haha ladnie to ujelas, jak by to bylo fajnie jakbysmy mogli wszyscy sie spotkac na takiej \"bezludnej wyspie\" :D Tak, byla tez panna Znudzona i wszyscy was pozdrawiaja :) kasiek przeciez z internetu lub z emule mozna nagrac program do blokowania takich zecze :) to znaczy reklam. Air fajnego masz kotka, no i powodzenia na egzaminach. :) Tygrysek :) saszka masz wybaczone, bo ciebie rozumie :D Nina 28 wyspa jest na poludnie od Kuby. Tez bym chcial do Tunezji, na pewno bedziesz zadowolona, na pewno sie doczekasz, przyjemne jest takie oczekiwanie i spelnienie :) Blondi finlandia, ja tez chce :D Norka ta jedna jedyna moja prace wykonalem w olowiu, a lutowalem lutownica transformatorowa, bo jedynie taka dysponuje, a jaka ty robisz technika i jaka jest lepsza? no i jak wycinasz szklo, czy je szlifujesz gdy nie peknie dokladnie, jak zaznaczas linie na szkle, czy tniesz nad rysunkiem itp. :) Air laczy was fryzura i nie tylko :D Kachni z ta Tunezja to fajny pomysl, moze sie tam wszyscy sie spodkamy, ale bylo by wesolo :D Wreszcie dostalem zdjecia od Margotki, pierwszy raz ja zobaczylem, brawo :D Bylismy na spotkaniu przyjacielskim, bylo bardzo wesolo, fajnie i tak minela sobota. Dzisiaj mam zamiar troche kontynuowac remont \"piwnicy\". Pogoda dosc fajna i -8st mrozu. Mialem ochote isc na spacer ale Anielica musi sie uczyc, bo z pracy wyslali wszystkich na kurs, no i zaczynaja sie pierwsze egzaminy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka 🖐️ Gio haha ladnie to ujelas, jak by to bylo fajnie jakbysmy mogli wszyscy sie spotkac na takiej \"bezludnej wyspie\" :D Tak, byla tez panna Znudzona i wszyscy was pozdrawiaja :) kasiek przeciez z internetu lub z emule mozna nagrac program do blokowania takich zecze :) to znaczy reklam. Air fajnego masz kotka, no i powodzenia na egzaminach. :) Tygrysek :) saszka masz wybaczone, bo ciebie rozumie :D Nina 28 wyspa jest na poludnie od Kuby. Tez bym chcial do Tunezji, na pewno bedziesz zadowolona, na pewno sie doczekasz, przyjemne jest takie oczekiwanie i spelnienie :) Blondi finlandia, ja tez chce :D Norka ta jedna jedyna moja prace wykonalem w olowiu, a lutowalem lutownica transformatorowa, bo jedynie taka dysponuje, a jaka ty robisz technika i jaka jest lepsza? no i jak wycinasz szklo, czy je szlifujesz gdy nie peknie dokladnie, jak zaznaczas linie na szkle, czy tniesz nad rysunkiem itp. :) Air laczy was fryzura i nie tylko :D Kachni z ta Tunezja to fajny pomysl, moze sie tam wszyscy sie spodkamy, ale bylo by wesolo :D Wreszcie dostalem zdjecia od Margotki, pierwszy raz ja zobaczylem, brawo :D Bylismy na spotkaniu przyjacielskim, bylo bardzo wesolo, fajnie i tak minela sobota. Dzisiaj mam zamiar troche kontynuowac remont \"piwnicy\". Pogoda dosc fajna i -8st mrozu. Mialem ochote isc na spacer ale Anielica musi sie uczyc, bo z pracy wyslali wszystkich na kurs, no i zaczynaja sie pierwsze egzaminy. Ja w pracy dopominam sie o podwyzke, a oni mi daja jakis koszulki, taki zwykle i do grania w golfa (a jak w niego grac to nie mam zielonego pojecia i ochoty) lub ostatnio oplacona kolacje w restauracji, bo to taniej niz podwyszka. A ja i tak nie mam zamiaru ustepywac i dalej bede sie dopominal. Jak nie to albo mnie wyleja, albo sam odejde :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znudozny, ja mam program do blokowanie takich reklam POP buster a na to cholerstwo nie dziala 😠 a co do podwyzki, pewnie, ze sie dopominaja i walcz o swoje, nie daj sie zbyc byle czym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestem ..pije sobie herbatke z platkow hibiscusa ..dla rozgrzewki .. Bylam dzis u ciotki ..wiec humor nie najlepszy ..wizyta dosc meczaca + dwa ataki dusznosci-bezdechu ..na serio ..mialam pietra ..ale na szczescie po inhalatorze i tlenie przeszlo ..! Dzielna kobieta ..jakos sobie na codzien radzi z tym jednym okiem .. ..ale ja sie dziwnie czulam ..mialam wrazenie ze mnie nie widzi w ogole ..! Znudzony >>..nie zbadane sa \"losyDiablow\"..a podobno gdzie Diabel nie moze tam ..Babe posle ..wiec ja pierwsza na ta wyspe ..:D ..ciekawam , ktora to ta Znudzona Panna ..ja stawiam na ta gdzie sie dopatrzylam podobienstwa do Ciebie ..!:D Airek ..>>:D..rano spotkalam sasiadke \"spodemnie\"...Powiedziala czesc i ...nooo..nareszcie i u ciebie ..jakas zadyma byla ..kto komu wpieprzyl ..kto w kogo talerzami rzucal ?.:D ..ale refleksu nie mam za grosz ..nic nie zdarzylam zlapac w locie ..dobrze chociaz ze Mojej suni kregoslupa nie zlamalam ..!!!:D Tygrysie >>..do idealu to mi ..nie po drodze ..!!! Narazie to wam o sobie mowilam w samych superlatywach ..i starczy .. .lepiej nie chciejcie nawet wiedziec jakie mam wady!:D ..a moze kiedys wam opowiem ..jednak bardziej licze na to ze sami juz zauwazyliscie ..:D Kachni ..twoj Bassecik przy moim cielaku ..to pikus ..Santa jak sie rozwali to ..cala podloga w kuchni jej ..! Borewicz >>.. 🖐️..tez chce foty ..:) Pozdrowka ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam Gio, wady nas Diablow, stanowia jednoczesniej nasze zalety, takze wad nie masz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam Gio, wady nas Diablow, stanowia jednoczesniej nasze zalety, takze wad nie masz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×