Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Hihi, Gio, ja tez od niedawna mam prostownice :D I tez sobie prostuje klaki przed lustrem :D Gdybym miala jeszcze jakies sensowne loczki... A tu nic! Szopen jak dzwon 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację Gio, nie mówi się pizdnela tylko pizła. Tak sobie myślę, wszyscy mają a ja nie mam, może jak ja bym te włosy postownicą potraktowała, toby mi się wreszcie zaczęły kręcić???? Była u nas wieczorem znajoma Ormianka, ciekawa dziewczyna,zobaczyła to serducho na tapecie i mówi: a widziałaś resztę jego zdjęć? bo podobno ta wystawa jest teraz gdzieś niedaleko... ja ją widziałam w Szwecji - niesamowity facet... Ech życie, a tu się czlowiek dowiaduje, że kolą budżet przekroczył... rzeczywistość robi beep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Gio ---> ja sobie radzę bardzo dobrze z tym prostowaniem. 5 minut i po wszystkim, nic mi nie mdleje, sama sobie radzę, może mam odpowiednią długość włosów i się ręce nie męczą :P A co do naturalnego układania włosów, to ja się nie zgadzam, żeby moje się naturalnie układały. Oglądałam ostatnio zdjęcie z wakacji nad morzem, gdzie nie miałam ani suszarki, ani prostownicy, i po prostu tragedia. Ja nie przesadzam, wyglądałam jakbym miała 40 lat, taki gówniany lok nad czołem :o brrrr zostanę przy prostowaniu, wtedy wyglądam jak porządna, zadbana kobieta :) Chińskie znaki określa się na podstawie roku, w którym się człek urodził. To nie są odpowiedniki \"naszych\" znaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzin dybry widze,ze krecone wlosy to temat wiadacy pod lozkiem...mam dobra wiadomosc dla kreciolkow, otoz znowu w modzie sa loki- mniejsze wieksze,fale wiec prostownice do mozecie schowac gdzies gleboko!!! wlosy wreszcie odpoczna!!!znowu bedziemy mialy modne fryzury i to za darmo!!!jest jeszcze sprawiedliwosc na tym swiecie!!! prostowanie wlosow tez przerabialam lecz na prostownice sie nie odwazylam ,bo strasznie niszczy wlosy...mysle,ze kreconw wloski dodaja sporo uroku...sama siebie czasami do tego przekonuje, ale co tam... Kachni,Air i inne zakrecone noscie wysoko zadarta glowe,by kazdy mogl podziwiac Wasze loki Gio ...nic sie nie stalo, nie przejmuj sie, masz racje-jeszcze zdazymy go wypic...ja czuje sie troche lepiej, rzadziej juz boli, polecaja mi wizyte u homeopaty, jest takowy u mnie i ma calkiem dobre osiagniecia, dochodze do przekonania,ze bol zoladka jest u mnie na tle nerwowym...zobaczymy, mam do zrobienia jeszcze kilka badan ,by wykluczyc inne dolegliwosci...znacznie te wszystkie wizyty u lekarzy i badania nadszarpnely moje finanse...no coz dobrze ,ze jakies posiadam... jak bede miala jakies fotki to Wam podesle, musze najpierw je wydebic od kuzyna pozdrawiam wszystkich, papaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto zagral w lotto?? :D Jak ktorys Diabel wygra to IMPREZA ma byc,,,, :D Aha, co do chinskiego horoskopu to on jest wg roku urodzenia :) Pozniej Wam popsrawdzam.... Kasiek -> Ty jestes moj rocznik czy 81?? Gio -> cola kosztowala fortune.... cale 5 zl!! ale w czw. idziemy?? Co ja sie pytam, idziemy!!! Bo stane pod blokiem i zaczne sie drzec, \"Gio, Ty Diabelska Malpo wylaz :D\" hihihi nie przejmuj sie filmami, jak zapomnisz, to trudno, bedzie pretekst zeby sie spotkac :D a moj komp nie robi A z petelka :P Kafeteria -> ja tez poprosze zdjecia, slicznie proooooosze :) Dobrze, ze mniej Cie juz brzuch boli. Te spotkania z sokiem, z tego co mowila Gio sa co miesiac, wiec nie zdazyzcie sie nawet zbytnio postrzac gdy sie go napijecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc .. .....nooo nie moge ..AIR .... ales mi dala po zaworach z samego rana .... to juz lepiej prostuj se te wlosy ..bo nie chce zebys wygladala tak jak ja ..( 40 dychy + hak..)... :D To moze ja zaczne sobie krecic ..zebym wygladala na 20 ..a moze juz mi nie grozi ..wiec zostawie tak jak jest ..!!! :D ..i zadawaj sie tu z malolatami ..to ci powiedza ..co wiedza ..!:D Tygrys ..idziemy .... jak w dym ..!!! :D To jak wezme dyszke to ..chyba sie zaszastam z forsa na maxa ..!:D Kafeteria >>..szykuj foty ..czekam .. Moze ta ksiazke sciagne z netu na zamowienie ..a jak nie to miesiac trzeba poczekac na nastepne spotkanie .! Dobra to ..nara .. Moze sciagne na Diably jeszcze jedna fajna laske ..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja bardzo poprosze wiedziec ten znak :D jestem z wrzesnia 1973 :) i chcem wiedziec, co ow znak oznacza :D dzisiaj znowu pracuje :D tym razem za pieniadze ;) ale wstaje okolo 10.30, czyli najpozniej jak sie da :D ciekawe, jak wyjdzie mi wstawanie do pracy od poniedzialku 😭 a teraz znikam czas na male co nieco ;) P.S. czy ktos z Was korzysta z uslug tele2 i moze mi cos na ten temat powiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja bardzo poprosze wiedziec ten znak :D jestem z wrzesnia 1973 :) i chcem wiedziec, co ow znak oznacza :D dzisiaj znowu pracuje :D tym razem za pieniadze ;) ale wstaje okolo 10.30, czyli najpozniej jak sie da :D ciekawe, jak wyjdzie mi wstawanie do pracy od poniedzialku 😭 a teraz znikam czas na male co nieco ;) P.S. czy ktos z Was korzysta z uslug tele2 i moze mi cos na ten temat powiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hahaha Gio ---> no sory no :) Jak chcesz to ja ci zdjęcie wyślę. To broń Boże nie było zamierzone. Ja po prostu uważam że te moje fryzy naturalne mnie postarzają :P no a ten mój lok nad czołem to kompletna poracha. Żebym to ja miała loki loki, czyli skręcone włosy to bym nie narzekała. Ale nie, ja mam niektóre kręcone, niektóre faliste, niektóre proste i stąd moje problemy :) Gio jeszcze raz cię przepraszam, za to że to tak zabrzmiało :D Ja od rana w stresie byłam przed tą rozmową. No a teraz jestem już po. Nie było strasznie, ale kurcze nie wiem jak wypadłam. Jak do piątku się nie odezwą to będzie znaczyło, że się nie dostałam. Z 6 osoają wybrać 1 to nie takie nierealne, ale jakoś trudno mi mieć nadzieję :P Ale dzisiaj jest fatalna pogoda. Błoto pośniegowe do kostek. Dobrze, że mam moje długie kozaki :P to mi nogi nie przemokły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air -> a moze wlasnie Ciebie wybiora???? Nigdy nie wiadomo!! Trzymam kciuki za to!! Gio -> a gdzie Ty chcesz ta forsa szastac?? Przeciez nic kupowac nie bedziemy ;) Mala -> 1973 to Bawół Bawół jest uosobieniem stateczności i wytrwałości. Robi wrażenie trochę niemrawego i mało zaradnego, ale w rzeczywistości potrafi świetnie kierować swoim losem ! Nie działa pochopnie i nie załamuje się napotykając na trudności. Lubi trochę ponarzekać i powzdychać, by potem powoli i systematycznie pójść do przodu. Nie wierzy w lut szczęścia nie liczy na szprzyjający splot okoliczności. Walka z przeciwnościami losu jest jego żywiołem i celem życia. Trzeba przyznać, że zazwyczaj osiąga to, co postanowił. Nienawidzi przegranej, do ostatniej chwili chce wierzyć, ze jeszcze ma szansę, że nie wszystko stracone. W porównaniu z innymi znakami jest chyba najsilniejszym psychicznie. Trudno jest zaakceptować Bawola, zraza chłodem i beznamiętnością. Trzeba go bliżej poznać, by się przekonać, że jest godny szacunku i zaufania. Bawół traktuje życie serio, jest odpowiedzialnym i umiarkowanym konserwatysta. Lubi to, co stale, sprawdzone i uporządkowane. Jest skłonny oddać ostatnia koszule komuś potrzebującemu, ale oszukany nie wybacza nigdy ! Gdy sytuacja tego wymaga, poczeka nawet kilka lat, by zemścić się na nielojalnym przyjacielu. Gdy wpada w gniew, lepiej zejść mu z drogi ! Miłość obowiązkowego i poważnego Bawola nie ma nic wspólnego z romantycznymi porywami serca. Zamiast czułych słówek zapewnia rodzinie jak najlepsze warunki materialne. Dzieci są dla niego najważniejsze, wiec często spotyka się z pretensjami zazdrosnego współmałżonka. Najlepszym partnerem jest Szczur i Kogut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Airek >>:D..mnie nie tak latwo obrazic ..!:)... a Tygrysa i tak nie przebilas .. ..ostatnio w kafejce z Szamanka i Mala ....cos powiedzialam ze mam 77 lat ..a Tygrys mnie szturchnal i mowi ..zebym nie byla tak hoop..do przodu i sie nie odmladzala za bardzo ..!!!:D ..dobra lece obiad robic ..🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio - :D - cos pamietam, ze o odmladzaniu bylo :D Tigre - dzieki bardzo :) - a powiesz mi, jaki to znak rok 1954? opis mi sie w wiekszosci podoba - tylko ta zawisc chyba do mnie nie pasuje :P a czy chlodem powiewa, to juz Wy musicie powiedziec ;) ostatnio uwielbiam ogladac tzw stare filmy kryminalne :D teraz leci \"Starski i Hutch\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigre - juz se znalazlam :D No i okazalo sie, ze moj facet to ... WAZ :D i jak poczytalam informacje, to okazalo sie, ze prawie wszystko do Niego pasuje :D a najwazniejsze, ze najlepszym partnerem dla Weza jest m.in bawol ;) czyli ja :D a teraz wysylam te informacje Aniolowi - niech sie wypowie :D ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....gdzieś z sali konferencyjnej chorera...nie mam co prawda prostownicy, ale wszystkim prostownicom mówie stanowcze Nie! :D nie ma co prostować ....chyba że myśli:D Tygrys ...ja wysłałem totka..i czekam na pozytywny wynik losowania, oczywiście ...skromna impreza jest przewidziana u Znudzonego w basenie;) Gio...no,no Tygrys to ma gadane ..trzeba się z nią pilnować:D:D;) Airka...kurcze ..fajne macie kinopolis:):), a pogoda to faktycznie masakra, a....bym zapomnial....co powiecie wawkowce na male spotkanie w przyszly piatek ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e......zaraz ..a co tak cicho... zadnej imprezy z okazji 2 lat istnienia topikowego Diabelstwa ??!!!!! czy cos przeoczylem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak na moment, znowu mnie dzis boli...kto mnie na chwilke chociaz wybawi z cierpienia zebym mogla odpoczac....rano chyba zapeszylam mowiac,ze jest lepiej z tym moim zoladkiem... a moze poczul sie samotny dlatego przypomina o sobie ostrym bolem-tak! od dzis bede do niego przemawic i zapewniac o swojej milosci to moze odwzajemni to uczucie i przestanie bolec...jak myslicie????.....jeziuuu zaczynam juz bredzic.................... Tygrysku ....jezeli to nie problem to tez jestem zainteresowana tym horoskopem- maj 1978 widze, ze kolejne spotkanko sie szykuje , tym razem Borewicz cos rozkreca....fajnie, moze i ja kiedyj na jedno z nich zabladze narka , spadam, bo musze zajac sie zoladkiem: prztule, ululam, poszepcze...moze sie zlituje i przestanie bolec pozdrowki dla WSZYSTKICH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz ..nie chcialam pisac o podwojnej ..ROCZNICY ...bo tu sami abstynenci ..20 LUTEGO minelo 2 lata ...!! ..ale starzy juz jestescie ..:D Borek ..>>..Ja to juz ..od prostowania prostownica czyli rurka 3/4 cala twojej odbytnicy ..buzia w ciup ..:D ..i cie rozumiem ze masz zle skojarzenia ..! :D Dobra jak za tydzien balanga w knajpie to ta dyche na ..szastanie i szlajanie sie przetrzymam 7 dni ..!!!:D Tygrysie ..zaproszenia juz mam ..to gdzie sie spotykamy ?..Ja proponuje ..u stóp..ZYGMUNTA o 19.30..:) co ty na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borek -> czekamy kto wygra ;) u Znudzonego impreza?? okey, moze byc :) Gio -> ech, zebys Ty wiedziala co mnie sie czasem zdarza palnac... mam nadzieje, ze jutro nie narobimy Szamci obciachu ;) hihihi musimy sie jakos umowic, zeby razem tam przybyc :) Mala -> \'54 KOŃ Koń jest wyjątkowo popularną postacią, bez kłopotów zawojuje każde towarzystwo. Ten wesoły i sympatyczny gaduła rzadko popada w depresje, a nigdy nie obarcza otoczenia swoimi kłopotami. Nawet jego wygląd zewnętrzny budzi podziw; panie i panowie mogą śmiało startować w konkursach piękności. Lubią spóźniać się na przyjęcia, by wpłynąć na sale niczym fregata pod pełnymi żaglami. Koń musi błyszczeć i zajmować centralną pozycję w towarzystwie, uznanie jest mu potrzebne do życia jak tlen. Wspaniale czuje się na wielkich rautach i wernisażach, nawet sam w tłumie obcych nie bywa onieśmielony czy skrępowany ! Mimo iż w wielu dziedzinach jest samowystarczalny, nie potrafi obejść się bez ludzi i ich aprobaty. Samotny Koń upada na duchu. Lubi zmiany, nowe twarze i nowe sytuacje, jest trochę poszukiwaczem przygód. Jest bardzo wrażliwy na komplementy, co często obraca się przeciw niemu. Łatwo podchodzą go pochlebcy, bowiem nie odróżnia uznania od lizusostwa i wazeliniarstwa. Otacza się złymi doradcami, którzy nie szczędząc miłych słówek, robią Konia \"w konia\" i oszukują go, jak się da. Osoba urodzona w tym znaku jest zdolna, ambitna, pewna siebie, ale raczej sprytna, niż inteligentna. W sprawach finansowych panicznie obawia się ryzyka, uznaje transakcje i lokaty kapitału pewne w dwustu procentach ! Nic wiec dziwnego, że nie zdarzają się w jej życiu katastrofy finansowe, ale również i nagłe wzbogacenia. Z natury łagodny i poczciwy, staje się groźny, gdy ktoś wejdzie mu w drogę. Z wrogami rozprawia się bezpardonowo. W sprawach sentymentalnych lekkomyślny, ale nie daje się łatwo usidlić. Nawet gdy dosięgnie go strzała Amora, oczekuje adorowania i nieustannego podziwu. Powinien związać się z Kozą lub Psem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio...ja Cie bardzo ...prosze ..Ty juz nic nie mow o tych rurkach3/4 cala..bo mnie sie wlosy prostuja na klacie bez prostownicy:D:D a ..impra..no fakt....qrde sami abstyneci:P;) no ale wirtualnie nawet ..nic a nic?! Tygrys ...pono jeszcze Majorkowa wyslala...qrde..jest sie o co bic!!;):D Kafe...tylko 15 stopni mialas....no...malo;)...co do zoladka ..to ponoc gadal dziad do obraza...ale mozesz i z zoladkiem;) oby cos dalo:) Tygrys ..a Ty co wyrocznia jaka czy co ?!:D:) totolotka przepowiedziec trza bylo !:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Tigre sama znalazlam taka stronke z tym horoskopem i okazalo sie, ze tam sie znak liczy niekoniecznie od 1 stycznia, a moj Aniol jest z 13 stycznia, co oznacza, ze tak naprawde jest wezem :D ten waz lepiej Mu pasuje :D Gio, Tigre, Szam - zycze jutro wspanialej zabawy - jak ja Wam zazdroszcze Borek - a nie mozesz byc w Wwie w przyszly czwartek? w przyszly piatek wieczorem musze byc w Konstancinie - Jeziornej, ale w czwartek bym sie przywlokla, chociaz nie ma wtedy w stolicy mojego Aniola (mam na szczescie klucze do mieszkania :D) no to kiedy ta impreza? tez dzisiaj zauwazylam rocznice tylko blagam, nie w piatek wieczorem - nie mam dostepu do kompa :( 😭 zawzielam sie i skonczylam bardzo wazna dla mnie prace - reszte zostawiam kolezance ;) chyba jednak mam jutro troszke ferii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! Nosz przeprowadzka mnie powaliła...dziś ostatni wieczór w necie do odwołania :0 W wawie będę walczyć aby kochany mnie do kompa dopuścił :P Dopadł mnie stres wyjazdowo-zmianowy ratuuuuuuuunkuuuuu!!! Mam już reservation i w poniedziałek spadam do stolycy. No nie mogę normalnie :P Im blizej wyjazdu tym bardziej mnie nosi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Borewicz ---> a co ty robiłeś w moim kinepolis???? Faktycznie jest super, rewelacyjne fotele, dużo miejsca na nogi - to napewno doceniłeś :) No i jak tam wchodzę to się czuję jak na lotnisku. I co jeszcze mi się tam podoba, to dużo dużo kabin w toalecie, jeszcze nigdy w kolejce nie czekałam :P Gio ---> no to ja się bardzo cieszę, że cię trudno obrazić :) Ja tak czasami coś palnę mojej mamie, a jej przykro się zaraz robi, a ja tak tylko dla jaj :) Fajne są te chińskie znaki nie? Akurat mój Kogut tak śrenio na jeża pasuje, ale jestem ze stycznia, czyli początek roku, więc może mam wpływy czegoś tam innego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi - no to przynajmniej wez namiar na Tygryska - bedziesz miala oglad sytuacji w stolicy i w koncu bedziesz an zlocikach w dodatku zalapiesz sie na ten z Bore ;) zazdroszcze Ci - tez bym chciala sie przeniesc w tamte rejony... ale na razie jeszcze sie nie da a teraz ogladam jakies filmidlo :P mam zaciecie po wizycie w Wwie (obejrzelismy z Aniolem: \'Zycie jest cudem\', \'Marzyciela\', \'Aviatora\', \'Za wszelka cene\' i \"Skarb narodow\') :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala..niestety ..czwartek z mojej strony odpada...bede jeszcze wtedy gdzies w okolicy Elku/Augustowa..a wracac..dopiero bede w piatek i to gdzies w okolicy 16-19 jeszcze dokladnie nie wiem..ale tak gdzies to wyjdzie. Blondi....aaaaaaaaaa!!! a co z piwem...juz sie wyprowadzasz! chorera ...to moze jakos w wekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Borewicz ---> a co ty robiłeś w moim kinepolis???? Faktycznie jest super, rewelacyjne fotele, dużo miejsca na nogi - to napewno doceniłeś :) No i jak tam wchodzę to się czuję jak na lotnisku. I co jeszcze mi się tam podoba, to dużo dużo kabin w toalecie, jeszcze nigdy w kolejce nie czekałam :P Gio ---> no to ja się bardzo cieszę, że cię trudno obrazić :) Ja tak czasami coś palnę mojej mamie, a jej przykro się zaraz robi, a ja tak tylko dla jaj :) Fajne są te chińskie znaki nie? Akurat mój Kogut tak śrenio na jeża pasuje, ale jestem ze stycznia, czyli początek roku, więc może mam wpływy czegoś tam innego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Borewicz ---> a co ty robiłeś w moim kinepolis???? Faktycznie jest super, rewelacyjne fotele, dużo miejsca na nogi - to napewno doceniłeś :) No i jak tam wchodzę to się czuję jak na lotnisku. I co jeszcze mi się tam podoba, to dużo dużo kabin w toalecie, jeszcze nigdy w kolejce nie czekałam :P Gio ---> no to ja się bardzo cieszę, że cię trudno obrazić :) Ja tak czasami coś palnę mojej mamie, a jej przykro się zaraz robi, a ja tak tylko dla jaj :) Fajne są te chińskie znaki nie? Akurat mój Kogut tak śrenio na jeża pasuje, ale jestem ze stycznia, czyli początek roku, więc może mam wpływy czegoś tam innego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Borewicz ---> a co ty robiłeś w moim kinepolis???? Faktycznie jest super, rewelacyjne fotele, dużo miejsca na nogi - to napewno doceniłeś :) No i jak tam wchodzę to się czuję jak na lotnisku. I co jeszcze mi się tam podoba, to dużo dużo kabin w toalecie, jeszcze nigdy w kolejce nie czekałam :P Gio ---> no to ja się bardzo cieszę, że cię trudno obrazić :) Ja tak czasami coś palnę mojej mamie, a jej przykro się zaraz robi, a ja tak tylko dla jaj :) Fajne są te chińskie znaki nie? Akurat mój Kogut tak śrenio na jeża pasuje, ale jestem ze stycznia, czyli początek roku, więc może mam wpływy czegoś tam innego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 20 25 41 48 49 ..mnie tam ..LOTTO... mam tylko trojke !😭.. ..a juz jedna noga bylam w basenie Znudzonego ..! BLONDI..na .. WItaj w Naszej wiosce ..!:D.. Tygrysie .. chyba sie zle z toba umowilam ..bo u stop Zygmunta to Ty mozesz czekac ..tam trzeba co nieco wyzej poskoczyc lub sie wdrapac .. Ja bede czekala ..nieco nizej ..na trotuarze ..!:) AIR >>... to ty jestes 13 znak chinskiego horoskopu ..Jez... na jeza !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała >> ja mam ogląd sytuacji ;) Mam tam bardzo bliską kumpelkę z tego forum Be be, no i ze Zdiabloną mam kontakt, koledzy mojego Misiaczka no i on sam w całej swojej wrednej postaci ;) także dam rade. Borewicza to już tyle razy widziałam, ze mi wystarczy :P ;) Borewicz >> jutro jestem w Manianie od 18 :D A w weekend to nie wiem, niedziela odpada a co do soboty pomyślimy, ale nie obiecuję :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×