Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Hu ..hu ..ha ..!!! ..Melduje ze ..Warszawa zasypana ...!!!:) Tygrysie ..dobrze ze my mamy swoich ludzi do .odsniezania ..!:D Airek ..ahora puede ser ..!!!:D Kasiek ..dziekuje ..tylko Ty o mnie pamietalas ..Wgralam to narazie a potem bede probowac .👄 Saszka >...dzieki za fotki ..sama bym chciala tak sobie pojezdzic na nartach ..ale moge juz o tym zapomniec ..!:) No to tyle ..Jak Kaya ..da cynk ..to lecimy z lopatami ..bo u nich zdaje sie nie wesolo ..!! Zdradze wam tajemnice ..: Kaya ma swoj wlasny ..osobisty ..kombajnik do odsniezania ..inaczej by sie ..zarabala ..zeby odsniezyc podjazd i wyjazd z garazu ..do drogi glownej .!:)..ale zawsze mozemy cos pomoc ..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saszka- dzieki za maile :) U mnie tez taka zima cholibka, wiec niektore zdjecia o tej kanadyjskiej to tak jakbym za okno wyjrzala ;) A ja mam dzis wooolne :) Jutro ruszam na kilka dni na szkolenie, oj \"poszkole sie\" poszkole! Wesolo bedzie jak zawsze! Silna ekipa szkolacych sie i wesolych kompanow to podstawa. A teraz aktualnie gotuje sie na kuchence wieeeelki gar fasolki po bretonsku- ktos reflektuje? Tylko ostrzegam ze ja robie na ostro! Zapraszam :) A reszte zostawimy mojemu D. coby mial co pojesc pod nieobecnosc zonki :) W tak zwanym miedzyczasie ide sobie poczytac babskie pisma... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym bardzo chetnie sobie fasolki zjadla :) wlasnie wykonczylam kurczaczka w sosie \'chinskim\' ;) dobrego popoludnia - mnie jak zwykle czeka praca :D papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Robię sobie przerwę. Od rana męczę tą \"Drużynę Pierścienia\", mój kolega się śmieje, że znam już ten film lepiej niż montażyści :P Poznań wprawdzie nie zasypany, ale bały, śnieg leży, słońce świeci, a ja siedzę w domu przed tv :o ale kiedyś trzeba to zrobić. W telewizji leci program o Barcelonie mojej kochanej. Chlip chlip, jak mi sie tam podobało, że bym mogła tam mieszkać. Sobie popatrzę i pomarzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocilam z dluzszego wypadu \"w miasto\", momentami to sie czulam jak w Kanadzie.... Air -> och ja tez uwielbiam Barcelone.... jest taka piekna.... no i nie groza tam takie zaspy jak u nas 😠 hihi to jak tak ogladasz i ogladasz moze wylapiesz jakies ciekawe rzeczy.... np zegarek na rece elfa lub inna nowoczesna ciekawostke ;) Gio -> czy dostalas maila?? Nina -> a coz to za szkolenie bedziesz miala??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj strajkuje ..\".szlaban na gary \"..!!! ..a co ..mam takiego focha ..!!:D Tygrys >>..nie mam zadnego maila ..a od kogo ..od ciebie??? Dostalam tylko od Szamanki ..wywiad z Szamanem !:) Nina 28 ..ja niestety dziekuje za fasolke ..Wiem ze to pycha potrawa ale ja nie \"uzywam\".. fasolek , grochu ..kapuchy .. Po ostatnim deserze z Tygrysem jestem na scislej \"lodowej diecie\":D mala ..a ty kiedy bedziesz w Warszawie ..szkoda ze nie w piatek .. Saszka ..dzieki za przesylki ..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio - w piatek to ja bede w Konstancinie - Jeziornej i chyba niestety nie dam rady sie stamtad wyrwac ani na momencik :( jade, zeby poszkolic innych nauczycieli i pewnie wieczorem bede przy ewaluacji \'zachrzaniac\' :0 znowu jestem glodna :0 moze cos jednak zjem? a kolacji nei bede zajadac? no, zobaczymy pozdrowka w ten piekny, sloneczny dzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
k!@#$%^&*a no zeby to cos trafilo w niedziele kupilam mojej siostrzenicy kasete z bajka (za 40 zl) w Tesco nigdy wiecej!!!! kaseta podobno nie nadaje sie do ogladania a pan w z Biura Obslugi Klienta powiadomil mnie wlasnie przez telefon, ze to, czy dostane zwrot pieniedzy lub nowy produkt zalezy od ... kierownika!!! moze mi to zwrocic albo i nie! jest to dla mnie nie do pojecia! chyba powinnam zyc w innym swiecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdjęcia \"kanadyjskie\" dostałam od dziewczyny z zaprzyjażnonej firmy. Ruchu teraz nie ma więc sie laski nudzą, mam takiego czegoś - zdjęć, kawałów mniej lub bardziej smacznych pewnie ze 300. Jakby ktoś był chętny, mogę go zawalić głupotami Nina, a mi sie dzisiaj upiekło!!! kazali mi jechac na jakieś smętne szkolenie ubezpieczeniowe na 8 (8 rano!!!!), zajechałam wpółdo dziewiątej, a tam pusto- nikt nic nie wie - ominęło mnie parę godzin nudów, dadzą znać jak się grupa zbierze :) Gio - zapomnieć o nartkach? psy ci je zjadły? albo wąż połknął. Jakby zaczął jeść od dziobu, toby mu ogon do góry sterczał, nie? Czy wąż ma ogon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc formy i foremki🖐️ jak tam, zasypalo Was? bo ja ledwie dojechalem za Torun..a jeszcze Olsztyn,Elblag,Mragowo..i Elk..cholera cienko to widze ..ale jazda jest ..pierwyj sort:D fajnie ze sa juz hotele z netem..:) wlasnie sobie slucham trojki:) z laptopa...zajefajna sprawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borek -> a pewnie!! Net to jest to!! :D Gio -> yhy wyslalam Ci wczoraj na sarne.. (ta stara) Mala -> spokojnie, nie denerwuj sie, powinni Ci zwrocic kase... masz nadal paragon za te kasete?? Saszka -> tak trzymac!! nie ma to jak porzadna glupawka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys >..:D..nic nie dostalam ..( sarna3 ?..nic ) Borewicz .. od dzisiaj podniesli vat na internet wiec uwazaj ..bo mozesz dostac dosc slony rachunek ..! :D ..w sumie lap..to fajna rzecz .zawsze na topie ..czytaj ..laptopie !:D mala ..nie ma takiej opcji zeby nie zwrocili kasy ..i to nie jest zalezne od humoru kierownika ..Klient moze miec zawsze gorszy humor od niego ..:D ..ja bym osobiscie ..Market z dymem puscila ..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor jestem padnieta...trudny dzien dzis mialam...latanie po lekarzach(znowu z pelna torba lekarstw) pijacki belkot w slychawce telefonu-szczesliwym posiadaczem owej belkotliwej mowy byl moj dozorowany, ktory usilnie przekonywal mnie, ze to przez grype tak niewyraznie mowi...och dobrze ,ze za momen wsune sie pod kolderke i ukoje rozkolatane cilo...buziaki ,sokojnej nocki, niech Wam sie przysni koszyczek wisni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z zimnej Wawki 🖐️ Bore(k)wicz >> proszę Cię tylko nie \"zajefajna\" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znow nawysylam wczoraj mnostwo cv, ponad 50 chyba i nic... zadnej odpowiedzi :( Gio -> poszlo raz jeszze... Kafeteria -> duzo zdrowia zycze i podsylam kolorowe sny... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzieciarnia pęka ze śmiechu nad efektami Matrix2. Twierdzą, że Fiona robiła o lepiej, a goście są podobni do tych z Idola :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio..nie no, wybieram takie hotele..które maja stale lacze, za tepse nie bede im placic:) niestety, na ...topie musze byc caly czas ;) Blondi...a jaka? ..posladki Ci zmarzly ze tak tryskasz humorem:D:P Tygrys..ale nie spodziewaj sie wiele ..cv wyslalas dopiero wczoraj, oni srednio dopiero po 2 tyg zaczynaja odpowiadac czasem to i nawet po miesiacu potrafia..spokojnie ;) jeszcze bedzie dobrze:):) Kafe..cholera...ja tam nie wiem..ale Ciebie wyslac na zakupy ..to chyba masakra...skoro z apteki wracasz z pelna torba;);) Saszka...no w zasadzie gdyby jeszcze w idolu latali :D Mala..nie ma wafla....musza oddac kase albo wymienic produkt na nowy bez wad! Airka...to co, po mgr. musisz zmienic nika na Air-Bialy ;) ps. no wyslij mi tez te foty siersciucha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tygrysek ---> no oglądam oglądam, niektóre momenty w opisie są trudne, ale najgorzej mi idzie z opisem muzyki, bo się na tym wcale nie znam, ale coś tam rzeźbię :P Saszka ---> pewnie, że wąż ma ogon :) a jakby narty fun carving połknął to by mu oba końce sterczały, bo funy są z obu stron wygięte :D hehe Borewicz ---> oooo zainteresował się pan moim sierściuchem :D już leci światłowodem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air -> a wylapalas juz jakies fajne \"gafy\"?? Borek -> ale ja co tydzien tyle wysylam.... no w tym tygodni wyjatkowo duzo poszlo... ech..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kafeteria ..odzywaj sie czesciej ..! Sluchajcie ..przez gg wchodzi mi wirus za kazdym razem jak otwieram wiec uwazajcie ..to ..trojan reklamiarz ..!!! Ja polecam wszystkim SKYPE ..tam nie ma wirusow .. Tygrys ...przykro mi ..sarna pusta ...nie ma maila ..! Borewicz >>... ty to chyba jestes uzalezniony juz od kompa .. ..podobnie jak wszystkie pozostale diably ..:D Teraz to sie ludziom w glowach poprzewracalo ..kiedys to sie wchodzilo do hotelu , motelu i prosilo o nocleg ..a nie o lozko z komputerem !:D BLONDI >>jestes juz w Warszawie ?🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio...koniecznie sciagnij nowe gg !!!tylko nie zakladaj juz nowego nr. tylko exportuj dane na serwer gg. ja..uzalezniony ..no nie ...;) no ale jak nie ma innej wkladki do lozka..to choc jest net:D:D:D Airka..jeszcze nie widzialem ale jak dotre do domu ..to se siersciucha na tapete walne :D a co ! tez lubie koty :D Tygrys..nie pekaj ..ja kiedys 2 lata szukalem pracy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz >>..myslisz ze ja tak wsystko potrafie ..eksportowac i importowac ..usuwac wirusy ..zakladac nowe konta .. Chyba mnie to przerasta wszystko ..Niedlugo bede najmadrzejsza w mojej wsi ..!!!:D Jak mam wgrac nowe GG ..skad mam wiedziec ze jest nowe ..Ja chyba mialam najnowsze ..po czym to poznac ? Twojego zamilowania do spania z kompem ..nie skomentuje ..ja kompa zostawiam na noc na biurku ..do lozka biore fonik ..moj ukochany .. z wibratorem ..! :D ..chyba nie powiesz ze przez to jestem bardziej zboczona od ciebie ???:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio..zagadaj do mnie na gg bo w laptopie nie mam twojego nr ..a Ci ..lopatologie zastosuje;) a...bateryjki wymieniasz?..bo ja to do sieci podlaczony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za podbudowanie mnie mam nadzieje, ze Siostra to zalatwi, bo jak nie, to sama bede sie musiala tam przejsc a niejednego sie nauczylam od mojego Aniola :D ide spac - jestem super zdechla :0 papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio >> a jestem :D od wczoraj :D Bore(k)wicz >> fajna, zajebista, podoba mi się, urocza, super, extra, w porządku, świetna..... :P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawidłowa odpowiedź na pytanie czy wąż ma ogon brzmi: Wyłącznie :) Gio, no wiesz, to nowe gg jest takie róźowe, z czarną falbanką, ja wiem, bo właśnie sobie założyłam.... z pewną taką nieśmiałością, a nie miałam problemu z numerem bo wcześniej nie używałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borek -> prosze.... nie zalamuj mnie,..... Gio -> juz Ci poslalam na ten adres pod nickiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I też chce łóżko zkompem, bo za biurkiem mi zimnooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo..pogadalam sobie z Borewiczem ..:D...sciagalismy nowe gg ..! Szaszka ..kurna chata ..jakie rozowe z czarna falbanka ..?:D Tygrys ..wez sie w garsc ..bo to niemozliwe ..nie ma nic od ciebie na obu kontach ..cos knocisz ..zle wysylasz ..!:) Blondi ..skoro jestes to w takim razie moze i ty przybedziesz w piatek ..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×